Wszystkie piżamy z 20% rabatem @ Atlantic
Zakończono

Wszystkie piżamy z 20% rabatem @ Atlantic

Pepper 0
gru 31. 2014
Kolorowe, mięciutkie, z długim rękawem, na ramiączkach, męskie, damskie, jednym słowem wszystkie piżamy w obniżonych cenach! Aktualne oficjalne hasło promocyjne na bieliznę nocną brzmi : "Piżamy 20%". Oznacza to, że wszystkie piżamy, zarówno z kolekcji damskiej, jak i męskiej kupicie taniej o 20%. Niby rabat nie jest wielki, ale gdyby tak wykorzystać go do cen już obniżonych?To wtedy będzie wielki.

Przykładowo, wybierając tę piżamę atlantic.pl/skl…32/ bez wykorzystywania 20% rabatu zapłacilibyście za nią 69,99zł . Jednak mając możliwość skorzystania z aktualnej promocji na piżamy, zapłacicie jedyne 55,99zł. Kalkulkując oszczędności zyskujecie 74zł w kieszeni, biorąc pod uwagę, że cena wyjściowa tejże piżamy wynosiła 129,99zł.

Aby skorzystać z 20% rabatu na piżamy, nie potrzebujecie żadnego kodu rabatowego. wystarczy, że w koszyku waszego zamówienia aktywujecie promocję "piżamy -20%".

Niestaty nie wiem, jak długo będzie trwać niniejsza promocja, ale podejrzewam, że do wyczerpania zapasów, a te znikają dość szybko.
Aktualizacje społecznościowe
  1. Atlantic Okazje
  2. Moda
Kategorie
  1. Moda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy