Wszystkie e-booki od wydawnictwa SPRINGER sprzed roku 2005 - ZA DARMO
316°Zakończono

Wszystkie e-booki od wydawnictwa SPRINGER sprzed roku 2005 - ZA DARMO

4
gru 29. 2015
Springer, jedno z największych wydawnictw naukowych świata pozwala ściągnąć wszystkie książki starsze niż dziesięć lat! W serwisie Springer Link znajdziemy tysiące tytułów.

Nie trzeba się rejestrować, na stronie książki jest po prostu przycisk „Download Book”. Można też ściągnąć pojedyncze rozdziały.

Tematy? Medycyna, biologia, fizyka, chemia, informatyka, ekonomia. Springer chwali się, że wśród autorów ich książek jest ponad 200 laureatów Nagrody Nobla. Teraz będziemy dostęp do niesamowitej ilości wiedzy. Tylko po angielsku jest ponad 67 tysięcy tytułów. Po niemiecku – 57 tysięcy. W innych językach znacznie mniej, po polsku nie ma.

Większość książek jest w PDF (format EPUB Springer wprowadza dopiero przy nowszych tytułach) – no, ale darmowemu e-bookowi w formaty się nie zagląda.

Ta „promocja” głośna jest od kilkunastu godzin. Nie została oficjalnie ogłoszona i nie wiadomo jak długo potrwa. Dlatego już teraz warto poszukać tego, na co mamy ochotę.

PS. Dodatkowo, Springer ma zniżkę 30 euro na wszystkie e-booki do końca roku z kodem „HLDY15”. Jeśli wybierzemy tytuł tańszy niż 30 euro, to tak, dostaniemy go za darmo.
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
4 Komentarze
Książki niestety nie wszystkie, ale oferta godna uwagi
Dla mnie rewelacja!
Jeśli ktoś coś potrzebuje naukowego i mądrze uzasadni chęć dostępu mogę pomóc bo mam dostęp do ich prawie pełnej biblioteki
Niestety, już nieaktywne. Miałem chrapkę na kilkanaście pozycji, ale teraz mam tylko zasięg edge i nic nie zdołałem sciągnąć :-(((
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy