Wszystkie dodatki do BF4 na PC za darmo !
699°Zakończono

Wszystkie dodatki do BF4 na PC za darmo !

13
wrz 14. 2016
Jak w tytule Promo trwa do 19 września !
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Całe szczęście bo brakowało mi dwóch dodatków
Dodane, dzięki
dzięki
Zbanowany
GIT
Trzeba mieć podstawę aby dodać do biblioteki?
zulu305wrz 14. 2016

​no właśnie? ktoś odpowie?"Aby pobrać zawartość dodatkową do Battlefield 4™, musisz posiadać podstawową wersję gry. Nie masz jeszcze gry Battlefield 4™? Możesz nabyć tę zawartość, ale do czasu kupienia gry podstawowej nie będzie ona widoczna w twojej bibliotece."
Zawieszony
mattkotekwrz 14. 2016

"Aby pobrać zawartość dodatkową do Battlefield 4™, musisz posiadać podsta …"Aby pobrać zawartość dodatkową do Battlefield 4™, musisz posiadać podstawową wersję gry. Nie masz jeszcze gry Battlefield 4™? Możesz nabyć tę zawartość, ale do czasu kupienia gry podstawowej nie będzie ona widoczna w twojej bibliotece."


Poleca sobie nabyć bo może kiedyś kupimy bf 4 w bundlu za 4 zlote albo dostaniemy za darmo ale bez dlc to juz dlc beda
reklamy2209wrz 14. 2016

Poleca sobie nabyć bo może kiedyś kupimy bf 4 w bundlu za 4 zlote albo do …Poleca sobie nabyć bo może kiedyś kupimy bf 4 w bundlu za 4 zlote albo dostaniemy za darmo ale bez dlc to juz dlc beda


Zgadzam się to samo zrobiłem z dodatkami do PS3. Premiera Battlefield 1 już za miesiąc to może dostaniemy z tej okazji 4 za darmo :>
Dzięki, teraz mam w końcu komplet. Teraz czekam na miesiac po premierze na BF1 w jakieś ładnej promocji. Jakiś rabacik 50%
reklamy2209wrz 14. 2016

Poleca sobie nabyć bo może kiedyś kupimy bf 4 w bundlu za 4 zlote albo do …Poleca sobie nabyć bo może kiedyś kupimy bf 4 w bundlu za 4 zlote albo dostaniemy za darmo ale bez dlc to juz dlc bedaWystarczy kliknąć pobierz i jak wyskoczy komunikat, że nie mamy podstawki, to dodatki będą już przypisane do konta?
Mam podstawkę BF4 pudełkową na sprzedaż
Zawieszony
matek1212wrz 15. 2016

Wystarczy kliknąć pobierz i jak wyskoczy komunikat, że nie mamy podstawki, …Wystarczy kliknąć pobierz i jak wyskoczy komunikat, że nie mamy podstawki, to dodatki będą już przypisane do konta?


Tak bedzie pisac iz dodane zostalo
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Maniekk. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy