Niestety, ta okazja już wygasła
Wreckfest @wingamestore $13,99
186° Zakończono

Wreckfest @wingamestore $13,99

53złWinGameStore Okazje
10
186° Zakończono
Wreckfest @wingamestore $13,99
wrz 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dynamiczna gra wyścigowa opracowana przez studio Bugbear Entertainment. Wreckfest czerpie inspiracje z wcześniejszych dokonań studia i skupia się na szalonej rywalizacji, nie mającej wiele wspólnego z zasadami fair play.

gry-online.pl/gry…949

Gra na platforme steam
Aktualizacje społecznościowe
WinGameStore Okazje
10 Komentarzy
Sklep legitny czy coś w rodzaju G2A? Cena jak i sama gra świetne. Kto lubi klimaty starych FlatOut 1 i 2 powinien spróbować.
Taki nowszy Flatout czy jednak już ciężko o tak grywalną grę wyscigową z motywem wszechobecnej rozpierduchy? 😏
Ilostmyavatar_.07/09/2020 20:50

Sklep legitny czy coś w rodzaju G2A? Cena jak i sama gra świetne. Kto lubi …Sklep legitny czy coś w rodzaju G2A? Cena jak i sama gra świetne. Kto lubi klimaty starych FlatOut 1 i 2 powinien spróbować.


Legit, to nie keyshop.
mcmatiosw07/09/2020 20:54

Taki nowszy Flatout czy jednak już ciężko o tak grywalną grę wyscigową z mo …Taki nowszy Flatout czy jednak już ciężko o tak grywalną grę wyscigową z motywem wszechobecnej rozpierduchy? 😏Dużo nowszy i moim zdaniem jest ten klimat. Co wieczór na multiplayer ścigam się na serwerach 24 osobowych (maks). Osobiście wolę serwery gdzie panują zasady "semi-clean", większość jest "dirty" czyli rób co chcesz

Kampania singlowa też starczy na wiele godzin zabawy. Polecam od niej zacząć, żeby uzbierać kredyty i doświadczenie na samochody i ulepszenia.
Ilostmyavatar_.07/09/2020 21:16

Dużo nowszy i moim zdaniem jest ten klimat. Co wieczór na multiplayer ś …Dużo nowszy i moim zdaniem jest ten klimat. Co wieczór na multiplayer ścigam się na serwerach 24 osobowych (maks). Osobiście wolę serwery gdzie panują zasady "semi-clean", większość jest "dirty" czyli rób co chcesz Kampania singlowa też starczy na wiele godzin zabawy. Polecam od niej zacząć, żeby uzbierać kredyty i doświadczenie na samochody i ulepszenia.


Dzieki, Kupione oby cieszyło jak niegdyś FlatOut
Edytowane przez: "mcmatiosw" wrz 7.
mcmatiosw07/09/2020 21:36

Dzieki, Kupione oby cieszyło jak niegdyś FlatOutJak gra się spodoba to polecam 3 najlepsze społeczności w tej grze, szczególnie dwie pierwsze, każda ma swój Discord:
Manteln - Europa, skupiona na czystej jeździe,
Black Flag - Europa semi-clean, ponad 600 osób,
Wreckfest Competitive Zone - USA

Prawie co tydzień są jakieś wydarzenia organizowane przez te grupy.

Jeszcze są dodatki - samochody i ulepszenia głównie wizualne, ale sama podstawka jest wystarczająca do zabawy. Daje dostęp do wszystkich tras, których licząc z różnymi wariantami jest ponad 70 (możei 80+)
Ilostmyavatar_.07/09/2020 21:46

Jak gra się spodoba to polecam 3 najlepsze społeczności w tej grze, sz …Jak gra się spodoba to polecam 3 najlepsze społeczności w tej grze, szczególnie dwie pierwsze, każda ma swój Discord:Manteln - Europa, skupiona na czystej jeździe,Black Flag - Europa semi-clean, ponad 600 osób,Wreckfest Competitive Zone - USAPrawie co tydzień są jakieś wydarzenia organizowane przez te grupy.Jeszcze są dodatki - samochody i ulepszenia głównie wizualne, ale sama podstawka jest wystarczająca do zabawy. Daje dostęp do wszystkich tras, których licząc z różnymi wariantami jest ponad 70 (możei 80+)


Zanotuje, jak się wkręcę skorzystam
mcmatiosw07/09/2020 20:54

Taki nowszy Flatout czy jednak już ciężko o tak grywalną grę wyscigową z mo …Taki nowszy Flatout czy jednak już ciężko o tak grywalną grę wyscigową z motywem wszechobecnej rozpierduchy? 😏


jak podobał ci się FlatOut to Wreckfest też podejdzie - brać
nie ma problemu ze znalezieniem graczy online?
Zależy co kto lubi. Jak brudną rozgrywkę (rozwałkę) to zawsze są serwery uczęszczane. Jeśli chodzi o czystsze wyścigi to rano mogą być problemy, ale wieczorami ciężko dopchać się na najlepsze serwery.

scr teraz zrobiony, kilka serwerów z góry są nastawione na rozwałkę podczas wyścigów, a ten trzeci to semi-clean5046227-E1DyC.jpg
Edytowane przez: "Ilostmyavatar_." wrz 8.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst