Niestety, ta okazja już wygasła
Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist Plus za 639zł (dwa kolory) @ babyhit.pl
170° Zakończono

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist Plus za 639zł (dwa kolory) @ babyhit.pl

639zł799zł-20% Darmowa dostawa DarmowaBabyhit.pl Okazje
Edytor9
wrz 16. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist Plus za 639zł z kodem rabatowym.

Promocja dotyczy dwóch kolorów: Tropical Blue oraz Fancy Pink:

299348-ftAAc.jpg299348-CenaN.jpg


299348-TfT4M.jpg
299348-yV4bb.jpg299348-tEV4D.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Babyhit.pl Okazje
9 Komentarzy
Ale kaszalot.
Motyw obracania fajny. Ale z piankowymi kołami to nie za bardzo.
minth16/09/2020 19:35

Motyw obracania fajny. Ale z piankowymi kołami to nie za bardzo.


A co niby złego w piankowych kołach?
tomek.szubert16/09/2020 19:48

A co niby złego w piankowych kołach?


Kamyk czy inna zgnieciona pestka potrafi się w nie wbić. Może zależy od pianki, ale ja jednak wole ogumowane koła.
minth16/09/2020 20:06

Kamyk czy inna zgnieciona pestka potrafi się w nie wbić. Może zależy od pia …Kamyk czy inna zgnieciona pestka potrafi się w nie wbić. Może zależy od pianki, ale ja jednak wole ogumowane koła.


Zdarzyło się naprawdę czy szwagier sąsiada siostry tak mówił?
Mam 2 wózki i rowerek biegowy na piankach i żadnych tego typu bzdur. Razem 10 kół bez pestek, kamyków. Wózek i rowerek kupione jako używki.
Wygląda jak wózek dla baby Born..
tomek.szubert16/09/2020 20:33

Zdarzyło się naprawdę czy szwagier sąsiada siostry tak mówił?Mam 2 wózki i …Zdarzyło się naprawdę czy szwagier sąsiada siostry tak mówił?Mam 2 wózki i rowerek biegowy na piankach i żadnych tego typu bzdur. Razem 10 kół bez pestek, kamyków. Wózek i rowerek kupione jako używki.


Nie pisze komentarzy dla nabijania licznika. Wiem, że nie napisałem "mi się zdarzyło", ale nie znaczy to, że można sobie od razu wstawić "słyszałem że". "Bzdury" proszę sobie darować. Zdarzyło mi się, ale tak jak faktycznie napisałem "może zależy od pianki".
minth16/09/2020 22:24

Nie pisze komentarzy dla nabijania licznika. Wiem, że nie napisałem "mi s …Nie pisze komentarzy dla nabijania licznika. Wiem, że nie napisałem "mi się zdarzyło", ale nie znaczy to, że można sobie od razu wstawić "słyszałem że". "Bzdury" proszę sobie darować. Zdarzyło mi się, ale tak jak faktycznie napisałem "może zależy od pianki".


Jane, kinderkraft - nie zdarzyło się nigdy.
Zdarzyło mi się natomiast zmieniać sparciałą dętkę w g...nianym, niesamowicie ciężkim i tandetnym wózku. Podczas tej przemiłej czynności właścicielka opowiadała mi jak to ktoś jej kiedyś doradził wózek na pompowanych kołach bo pianki są BE i się ścierają. No i poszła ta młoda matka kupować wózek z takim właśnie priorytetem. Nie ważna waga, nie ważna zwrotność, byle pneumatyki.
Naturalnie, ona nadal wszystkim odradza pianki na zasadzie "podaj dalej". To, że sama nie miała wózka na piankach w niczym jej nie przeszkadza.
tomek.szubert17/09/2020 05:36

Jane, kinderkraft - nie zdarzyło się nigdy. Zdarzyło mi się natomiast zmi …Jane, kinderkraft - nie zdarzyło się nigdy. Zdarzyło mi się natomiast zmieniać sparciałą dętkę w g...nianym, niesamowicie ciężkim i tandetnym wózku. Podczas tej przemiłej czynności właścicielka opowiadała mi jak to ktoś jej kiedyś doradził wózek na pompowanych kołach bo pianki są BE i się ścierają. No i poszła ta młoda matka kupować wózek z takim właśnie priorytetem. Nie ważna waga, nie ważna zwrotność, byle pneumatyki.Naturalnie, ona nadal wszystkim odradza pianki na zasadzie "podaj dalej". To, że sama nie miała wózka na piankach w niczym jej nie przeszkadza.


To już świadczy tylko o tej właścicielce i jej nieświadomym zakupie. Sami używaliśmy już mocno paroletniego wózka i ani dętkom, ani oponom nic nie było, a nawet gdyby to ja tam lubię takie czynności.
U mnie to moje doświadczenie (zwłaszcza, że koła muszę przetrzeć po spacerze bo wózkiem jeździmy po mieszkaniu), a nie poczta pantoflowa/głuchy telefon
Właśnie czekam na dostawę kinderkrafta grande lx, ma gumowe kółka, ja przy tym pozostanę, jako świadomy wybór.
Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst