Niestety, ta okazja wygasła 27 lipca 2023.
95°
Opublikowano 27 lipca 2023

WOTOW Pokrowiec na meble ogrodowe – wytrzymały, wodoszczelny, wentylowany, odporny na UV 420D - 170X95x74

62,44zł94,24zł-34%
8,99zł ·
Awatar użytkownika kormar
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
932
1 265

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Meble ogrodowe

Znajdź więcej okazji Meble ogrodowe

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Dostępny także większy 180x120x74 za 119,72 zł.

702418_1.jpg
 • Wysokiej jakości pokrowce na meble ogrodowe – pokrowiec na meble jest wykonany z wytrzymałej tkaniny Oxford 420D, która jest odporna na rozerwanie, starzenie, promieniowanie UV i wysokie temperatury, dzięki czemu plandeka na meble ogrodowe jest skutecznie zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi (takimi jak silne opady śniegu, deszczu, opadające liście, brud, kurz itp.) i może być używana przez cały rok.
 • Nowoczesne, wodoszczelne wzornictwo – pokrowiec na stół ogrodowy jest wykonany z tkaniny Oxford 420D z wodoodporną powłoką PU po wewnętrznej stronie. Aby zapobiec przedostawaniu się wody do szwów, dodajemy taśmę uszczelniającą w szwach. Pokrowiec na meble ogrodowe skutecznie utrzymuje meble ogrodowe suche i chroni je przed silnym deszczem lub śnieżycą.
 • Solidna i wiatroodporna konstrukcja – pokrowiec na meble ogrodowe z 2 paskami na rzepy, 4 wiatroodpornymi klamrami na dolnych czterech rogach pokrowca i 2 regulowanymi sznurkami do bezpiecznego mocowania mebli - dla dopasowanego kształtu, który zapobiega nadmuchaniu pokrowca przy silnym wietrze i chroni meble tarasowe nawet w trudnych warunkach.
 • Szeroka kompatybilność – pokrowce na meble ogrodowe są dostępne w różnych rozmiarach, które pasują do większości prostokątnych mebli ogrodowych, zestawów stołów ogrodowych, sof zewnętrznych, stolików kawowych itp. Uwaga: Pokrycie zależy od wielkości mebli, w szczególności od kształtu i głębokości krzeseł. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć.
 • Łatwy w użyciu i przechowywaniu – nasze pokrowce na meble są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy rozłożyć górną pokrywę i przymocować paski i klamry do nóżek mebli, aby zapewnić bezpieczeństwo; Pokrowiec na meble ogrodowe jest dostarczany z torbą do przechowywania, w którą można złożyć i przechowywać pokrowiec, gdy nie jest używany. Ponadto pokrowiec ma 4 uchwyty w czterech górnych rogach, co ułatwia montaż i demontaż.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Pyza
  Już widzę więcej
  Awatar użytkownika Tomek998
  Bo link prowadzi do większego.
  (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Marjanoo
  Do zamknięcia bo okazja nie pasuje do linku
 3. Awatar użytkownika polomtg
  Już po
 4. Awatar użytkownika MisioPysio
  Zobaczcie opinie, wszystkie meble mokre pod pokrowcem. Już lepiej plandekę kupić
Awatar użytkownika