Niestety, ta okazja wygasła 20 sierpnia 2023.
30°
Opublikowano 20 sierpnia 2023

WOTOW Pokrowiec na meble ogrodowe - 242 x 162 x 100 cm, wytrzymały, wodoszczelny, wentylowany, wiatroszczelny, odporny na UV 420D

106,80zł176,98zł-40%
Darmowa dostawa ·
Awatar użytkownika kormar
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
1 020
1 412

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Meble ogrodowe

Znajdź więcej okazji Meble ogrodowe

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Taniej niż w ostatniej okazji błyskawicznej. pepper.pl/pro…481
Na innych amazonach od 214,36 zł.

711193_1.jpg
 • Wysokiej jakości pokrowce na meble ogrodowe – pokrowiec na meble jest wykonany z wytrzymałej tkaniny Oxford 420D, która jest odporna na rozerwanie, starzenie, promieniowanie UV i wysokie temperatury, dzięki czemu plandeka na meble ogrodowe jest skutecznie zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi (takimi jak silne opady śniegu, deszczu, opadające liście, brud, kurz itp.) i może być używana przez cały rok.
 • Nowoczesne, wodoszczelne wzornictwo – pokrowiec na stół ogrodowy jest wykonany z tkaniny Oxford 420D z wodoodporną powłoką PU po wewnętrznej stronie. Aby zapobiec przedostawaniu się wody do szwów, dodajemy taśmę uszczelniającą w szwach. Pokrowiec na meble ogrodowe skutecznie utrzymuje meble ogrodowe suche i chroni je przed silnym deszczem lub śnieżycą.
 • Solidna i wiatroodporna konstrukcja – pokrowiec na meble ogrodowe z 2 paskami na rzepy, 4 wiatroodpornymi klamrami na dolnych czterech rogach pokrowca i 2 regulowanymi sznurkami do bezpiecznego mocowania mebli - dla dopasowanego kształtu, który zapobiega nadmuchaniu pokrowca przy silnym wietrze i chroni meble tarasowe nawet w trudnych warunkach.
 • Szeroka kompatybilność – pokrowce na meble ogrodowe są dostępne w różnych rozmiarach, które pasują do większości prostokątnych mebli ogrodowych, zestawów stołów ogrodowych, sof zewnętrznych, stolików kawowych itp. Uwaga: Pokrycie zależy od wielkości mebli, w szczególności od kształtu i głębokości krzeseł. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć.
 • Łatwy w użyciu i przechowywaniu – nasze pokrowce na meble są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy rozłożyć górną pokrywę i przymocować paski i klamry do nóżek mebli, aby zapewnić bezpieczeństwo; Pokrowiec na meble ogrodowe jest dostarczany z torbą do przechowywania, w którą można złożyć i przechowywać pokrowiec, gdy nie jest używany. Ponadto pokrowiec ma 4 uchwyty w czterech górnych rogach, co ułatwia montaż i demontaż.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika muszkin03
  Chyba już po
  Awatar użytkownika wiejski_majster
  Tak, wszystkie kupony zostały wykorzystane.
  Szkoda, bo akurat wymiar pod moje meble.
 2. Awatar użytkownika Chleb
  Akurat szukałem, dzięki!
 3. Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Jeszcze dostępne.
 4. Awatar użytkownika sloma
  Mam! dzięki plus
 5. Awatar użytkownika root666
  super sprawa, szczególnie dla teściowej
 6. Awatar użytkownika U4just
  w Lidlu za 59
  Awatar użytkownika Chleb
  Identyczne?
Awatar użytkownika