Worms 2: Armageddon 80% Taniej. Android
209°Zakończono

Worms 2: Armageddon 80% Taniej. Android

3
lip 24. 2016
Worms 2: Armageddon to kolejna odsłona bardzo popularnej turowej gry zręcznościowej o tytułowych robakach, które jak zwykle walczą ze sobą na kolorowych arenach przy wykorzystaniu bardzo wymyślnych broni i technik. Wersja mobilna na urządzenia z systemem Android została opracowana przez autorów tej serii, czyli studio Team 17. Wormsy powstały już w 1994 roku i zostały bardzo dobrze przyjęte przez graczy. Wydany na pecetach pierwowzór, jak i wszystkie następne części z serii, pozwalają nam wcielić się w drużynę śmiercionośnych robaków, uzbrojonych po zęby w naprawdę zwariowane bronie i stających do walki na zróżnicowanych arenach, które dodatkowo mogą ulegać destrukcji. Worms 2: Armageddon zawiera wszystkie powyższe pomysły i rozwiązania oraz oferuje całkiem sporo nowości. W grze pojawiają się zupełnie nowe tryby zabawy (Fort Mode, Rope Racing) oraz kampania dla pojedynczego gracza, przedstawiająca szereg walk i łamigłówek. Worms 2: Armageddon to przede wszystkim mnóstwo różnych broni i możliwości. Teraz gracze mogą wykorzystać między innymi działko stacjonarne, magnes elektryczny (Electro Magnet), rakiety do niszczenia ukrytych robaków (Bunker Buster), czy zwariowanego bizona (Buffalo Of Lies). Powraca też wiele ulubionych technik pozbywania się wrogów, jak np. super owca, święty granat ręczny (Holy Hand Grenade), osiołek (Concrete Donkey), kij baseballowy napalm, czy tytułowy Armageddon. Gra oferuje kilka ciekawostek w kwestii mechaniki rozgrywki. Wprowadzono 5 zupełnie nowych krajobrazów (np. serowy księżyc, średniowieczną Anglię, teren budowy) oraz bardziej pionowe mapy. Na poziomach może wystąpić trwały ogień, powoli wypalający teren. Dodano kilka bonusowych zestawów głosów robaków oraz sporo różnych ubranek. Ponadto rozbudowano możliwości graczy w kwestii nabywania nowego wyposażenia oraz zaimplementowano kilka zwariowanych osiągnięć. Warto dodać, że na potrzeby gry w wersji na Androida przerobiono całkowicie grafikę i przystosowano ją do możliwości współczesnych urządzeń przenośnych. Retuszu doczekała się też ścieżka dźwiękowa oraz takie aspekty jak: szybkość rozgrywki, silnik fizyczny i kilka innych elementów. Mobilna wersja gry pozwala na zabawę 4 osób przy jednym urządzeniu lub rywalizację 2 graczy w sieci lokalnej.
Źródło: gry-online.pl/S01…001
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Mega opis.

Jeżeli kupię tę grę to ona jest przypisywana do konta play store czy jako jednorazowy zakup?
Jest
Mattilip 24. 2016

Mega opis.Jeżeli kupię tę grę to ona jest przypisywana do konta play store …Mega opis.Jeżeli kupię tę grę to ona jest przypisywana do konta play store czy jako jednorazowy zakup?


Gra będzie przypisana do twojego konta w Play Store. Bedzie dostępna na wszystkich urządzeniach na których będziesz zalogowany na swoje konto google. Natomiast nic mi nie wiadomo,bo i nigdy sie nie interesowałem na temat maksymalnej ilości urządzeń na jednym koncie,więc nie wiem czy takowe w ogóle jest. Ja mam 3 smartfony z andkiem i 3 tablety ,i aplikacje kupione raz na jednym urządzeniu,są dostępne do pobrania na wszystkich pozostałych
Nieaktualne już
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy