Niestety, ta okazja już wygasła
Wolfenstein II: The New Colossus pudełkowa na Nintendo Switch 119,99 z Allegro Smart i darmową dostawą
-147° Zakończono

Wolfenstein II: The New Colossus pudełkowa na Nintendo Switch 119,99 z Allegro Smart i darmową dostawą

125,98zł164,90zł-24%Allegro Okazje
9
wrz 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra pudełkowa Wolfenstein II: The New Colossus na Nintendo Switch. Dla posiadaczy Allegro Smart gra za 119.99 zł. Nie wiem jaka wersja pudełka (uzupełnię jak przyjdzie), natomiast co do samego sprzedawcy to ma wyłącznie pozytywne opinie.

wg serwisu Metacritic:
Metascore: 79
User Score: 7.8

Opis z serwisu GRYOnline:

Kolejna odsłona bestsellerowej serii strzelanin FPP, a zarazem bezpośrednia kontynuacja gry Wolfenstein: The New Order, za której opracowanie odpowiada studio Machine Games. Akcja gry toczy się w 1961 roku – wybudzony ze śpiączki B.J.

Cykl Wolfenstein dotychczas święcił triumfy popularności przede wszystkim na komputerach osobistych oraz na konsolach Sony i Microsoftu. Nie należy jednak zapominać, że jego pierwsza odsłona opracowana przez legendarne studio id Software, czyli Wolfenstein 3D, trafiła również na konsolę Super Nintendo Entertainment System. Po wielu latach, kiedy to kolejne części serii omijały urządzenia sygnowane logo giganta z Kioto, sprawująca pieczę nad marką firma Bethesda powierzyła zespołowi Machine Games zadanie stworzenia opisywanej tutaj gry Wolfenstein II: The New Colossus. W odróżnieniu od swoich poprzedników, tytuł trafił również na platformę Switch, jakiś czas po premierze na pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Akcja Wolfenstein II: The New Colossus rozpoczyna się w 1961 roku, bezpośrednio po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części serii, noszącej podtytuł The New Order. Wybudzony ze śpiączki B.J. Blazkowicz i jego przyjaciele trafiają na teren okupowanych przez nazistów Stanów Zjednoczonych. Z uwagi na terror, jaki Niemcy (z Frau Engel na czele) sieją w Ameryce, protagoniście nie pozostaje nic innego, jak ponownie chwycić za broń i stanąć do walki z agresorem. Na szczęście Blazkowicz i jego świta nie są sami – pomagają im m.in. Horton oraz Grace, czyli liderzy miejscowych ognisk ruchu oporu.

Należy odnotować, że podobnie jak wcześniejsza gra z cyklu, opisywana pozycja prezentuje alternatywną wersję historii, w której Niemcom udało się opracować i wykorzystać na polu bitwy Wunderwaffe – cudowną broń, która zapewniła im zwycięstwo w II wojnie światowej.

Rozgrywka w wydanym na platformie Switch Wolfenstein II: The New Colossus zasadza się na niemal identycznym schemacie, jak miało to miejsce w przypadku poprzednika. W dalszym ciągu filarem zabawy jest walka – spędzamy na niej najwięcej czasu, przemierzając dość rozległe etapy (odwiedzamy między innymi Roswell, Manhattan oraz Nowy Orlean) i realizując kolejne cele misji. Wśród przeciwników stających na drodze Blazkowicza pojawiają się zarówno żołnierze piechoty, jak i uzbrojone po zęby retrofuturystyczne roboty, w tym wielkie machiny bojowe.

Główny bohater w starciach robi użytek z rozbudowanego arsenału. Wśród dostępnych narzędzi mordu pojawia się nie tylko klasyczna broń palna (pistolety, karabiny maszynowe), lecz również bardziej wymyślne giwery pokroju Laserkraftwerka (strzelającego promieniem lasera zdolnego do dezintegracji oponentów) oraz Dieselkraftwerka (czyli napędzanego paliwem granatnika umożliwiającego jednoczesną eliminację całych grup adwersarzy).

W dalszym ciągu nic nie stoi na przeszkodzie, by siać zniszczenie, prowadząc ostrzał z dwóch sztuk broni jednocześnie – lub przeciwnie, skradać się i eliminować nazistów po cichu. Warto odnotować, że autorzy w dalszym ciągu zastępują automatyczną regenerację zdrowia oldskulowym zbieraniem apteczek i fragmentów pancerza. Równie oldskulowe są znajdźki, które poukrywano na poziomach w ilościach hurtowych.

Wolfenstein II: The New Colossus może się pochwalić grafiką wysokiej jakości, robiącą właściwy użytek z możliwości technologicznych silnika id Tech 6. W porównaniu z wcześniejszą grą spod znaku Wolfenstein podrasowano przede wszystkim tekstury i efekty specjalne, jakie towarzyszą wymianie ognia. Zauważalnie wzrósł też poziom wykonania cut-scenek, które często przetykają rozgrywkę w kampanii.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

9 Komentarzy
Nie lepiej zrobić zbiór kilku gier, w jednej okazji?
2787450-Hd23z.jpg
Edytowane przez: "Mariohyper" wrz 4.
Mariohyper04/09/2019 13:15

Nie lepiej zrobić zbiór kilku gier, w jednej okazji?


Osobiście nie lubię zbiorczych (nie zawsze się złapią w moje alerty), dlatego wystawiając samemu zdecydowałem się na pojedyncze okazje, tym bardziej, że gier w dobrej cenie znalazłem raptem trzy.
Za co minusy? Oferta najtańsza dostępna na rynku obecnie...
Fufus04/09/2019 13:58

Za co minusy? Oferta najtańsza dostępna na rynku obecnie...


Przywykłem Najtańsza oferta, rzetelnie opisana, a minusy lecą... Ważne, że osoby które mają alerty na Switcha i konkretne tytuły nie przegapią okazji
fidofehuta04/09/2019 14:11

Przywykłem Najtańsza oferta, rzetelnie opisana, a minusy lecą... Ważne, …Przywykłem Najtańsza oferta, rzetelnie opisana, a minusy lecą... Ważne, że osoby które mają alerty na Switcha i konkretne tytuły nie przegapią okazji


Pewnie gimbusy hejtują bo na switcha, albo że po ang, a przecież "nie potrafią w nie po Polsku" Ale jak byś dał xiaomi z chin 50zł taniej niż w pierwszym lepszym Polskim markecie to by atomówka była ;D
Edytowane przez: "Fufus" wrz 4.
Fufus04/09/2019 14:44

Pewnie gimbusy hejtują bo na switcha, albo że po ang, a przecież "nie po …Pewnie gimbusy hejtują bo na switcha, albo że po ang, a przecież "nie potrafią w nie po Polsku" Ale jak byś dał xiaomi z chin 50zł taniej niż w pierwszym lepszym Polskim markecie to by atomówka była ;D


Czynników jest wiele, a że "Switch i drogo, bo na PC dwa razy taniej", a że właśnie "po angielsku? w Polsce mieszkam". Do tego dochodzi psychologia tłumu - "okazja zminusowana, znaczy słaba, też zminusuję". Ja dodatkowo mam sprzęt Apple, wyobraź sobie co przeżywam Ale to mnie uodporniło (wieczna zima w promkach na jabłko), nie przejmuję się, dla tych paru komentarzy ze zwykłym dziękuję warto wstawić okazję
To jest gra na switch. Trzeba liczyć się z tym że gry są w cholipcię drogie. To nie konsola stacjonarna.
Edytowane przez: "Adam_Wesolek" wrz 4.
Adam_Wesolek04/09/2019 15:06

To jest gra na switch. Trzeba liczyć się z tym że gry są w cholipcię drog …To jest gra na switch. Trzeba liczyć się z tym że gry są w cholipcię drogie. To nie konsola stacjonarna.


Częściowo też
Nie przejmuj sie minusowaniem. Sa osoby wdzieczne za kazdą okazje switcha xd
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst