Niestety, ta okazja wygasła 4 stycznia 2023.
131° Zakończono
7
Opublikowano 5 grudnia 2022

WOLFENSTEIN II 2: THE NEW COLOSSUS PC / Steam

16,69zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.431
3.482

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wolfenstein® II: The New Colossus™ to długo wyczekiwana kontynuacja entuzjastycznie przyjętej, pierwszoosobowej strzelanki Wolfenstein®: The New Order™ stworzonej przez utytułowane studio MachineGames.

Ekscytująca przygoda, którą w grze Wolfenstein® II napędza jeden z najlepszych w branży silnik id Tech® 6, zabierze graczy do kontrolowanej przez nazistów Ameryki, gdzie ich misją będzie zrekrutowanie najbardziej śmiałych przywódców podziemia wciąż opierających się nazistowskiemu terrorowi. Walcz z okupantami w najbardziej znanych miejscach Ameryki, takich jak miasteczko Roswell w stanie Nowy Meksyk, zalane ulice Nowego Orleanu czy zdewastowany nuklearnym wybuchem Manhattan. Wykorzystaj niesamowity arsenał broni i nowych umiejętności, aby przedrzeć się przez legiony podrasowanych nazistowskich żołnierzy, cyborgów i Super Soldatów czekających na ciebie w tej niezrównanej pierwszoosobowej strzelance.

FABUŁA:
Ameryka, rok 1961. Przeprowadzony przez ciebie i zakończony sukcesem zamach na generała Trupią Główkę okazał się krótkotrwałym zwycięstwem. Mimo dotkliwej straty naziści wciąż mają władzę nad światem. Nazywasz się B.J. Blazkowicz, choć niektórzy znają cię jako Terror-Billy. Jesteś członkiem ruchu oporu, zmorą nazistowskiego imperium i ostatnią nadzieją ludzkości na wolność. Tylko ty masz dość odwagi, siły i determinacji, aby wrócić do Stanów, zabić każdego nazistę, który wejdzie ci w drogę, i rozpętać drugą wojnę o niepodległość Ameryki.
CDkeys Więcej szczegółów na CDkeys
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Meh, zbyt polityczna ta gra

  11836669-YQyJK.jpg
 2. Avatar
  O ile New Order i The Old Blood były fantastyczne, tak od tej części się potężnie odbiłem ze względu na irytujące, szyte pod politpoprawne nurty postacie.
 3. Avatar
  Gralem na klocku. Polecam.
  Avatar
  Mi jak się chce to robię pauzę i idę do ubikacji. Widać dziwny jestem.
 4. Avatar
  Na pro ps4 jedna z lepszych gier
 5. Avatar
  Łezka w oku kręci, pamiętam pierwszego Wolfa na 386 z 1 mega ramu
 6. Avatar
  Bardzo spoko, grałem w większość Wolfów
Avatar