Niestety, ta okazja wygasła 16 czerwca 2021.
165°
8
Opublikowano 24 kwietnia 2021

Wolf & Oak Distillery - Wódka żytnia z miodem 40% 700ml Katowice (Auchan DTŚ)

85zł110zł-23%
Stacjonarnie: Śląskie · Auchan Okazje
Awatar użytkownika KONDI_X
Opublikowane przez KONDI_X
Dołączył w 2019
6
11

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AUCHAN DTŚ KATOWICE

Adres: Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, 40-878 Katowice

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał o Wolf & Oak Distillery to polecam odwiedzić tą witrynę: mojadestylarnia.pl/

W lepszej cenie nie spotkałem! Na półkach było jeszcze:

Wódka żytnia 40% 700ml - 98zł
Eliksir 44% 700ml - 107zł
Wilczy Gin 40% 700ml - 110zł
Gin poziomkowy 38% 700ml - 100-115 zł (niestety nie pamiętam)

Kontra (tylna etykieta): "Wódka żytnia z miodem lipowym z jednej wybranej pasieki to aromatyczny i rozgrzewający trunek dla wymagających. Gładki w smaku z kremowym finiszem. Proces powstawania i łączenia z miodem jest czasochłonny ale efekt wynagradza próbę czasu. W wódce pojawia się naturalny osad z miodu, który w żaden sposób nie jest wadą. Bez dodatku cukru i aromatów. 100% natury!

Nowa marka, profesjonalna produkcja

W świecie produkcji jakościowych alkoholi jako Wolf Distillery działamy hobbystycznie od 2011 roku, od 2018 roku pod marką Wolf & Oak Distillery. Powstanie nowej marki i nowego logo to symboliczny moment, aby oddzielić hobbystyczną produkcję trunków – „sample not for sale” – od w pełni profesjonalnej produkcji alkoholu. Od 2018 roku działamy w formie Wolf Distillery sp. z o.o. W grudniu 2019 r. powstała Wolf and Oak Distillery Spółka Akcyjna (Emitent). Emitent ma zamiar dokonać połączenia z Wolf Distillery sp. z o.o. w trybie art. 492 par. 1 pkt 1. Kodeksu spółek handlowych, przy czym Emitent będzie podmiotem przejmującym. Warunki połączenia opisane są w załączonej do dokumentu ofertowego umowie inwestycyjnej z dnia 22 stycznia 2020 r. Zarządy obydwu spółek zobowiązały się, że w ciągu 7 dni od wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego podwyższenia kapitału wynikającego z emisji serii akcji B, podejmą wszystkie niezbędne czynności dla realizacji połączenia. Zarząd Spółki nie ma wpływu na terminy ujawnienia wpisów w stosownych rejestrach, jednakże szacuje, iż do formalnego połączenia dojdzie na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2020 roku.

Destylarnia w Stanicy na Dolnym Śląsku

Marka Wolf & Oak Distillery w pełni czerpie z naszych wieloletnich doświadczeń. A jej sercem staje się destylarnia zlokalizowana w Stanicy na Dolnym Śląsku, która docelowo ma produkować do 800 beczek alkoholu rocznie dzięki trzem urządzeniom typu “pot-still” oraz kolumnie półkowej, zaprojektowanych i wykonanych w Polsce.

Jakość i smak

Specjalizujemy się w produkcji żytniej whiskey, ginu na bazie aromatycznych chmieli, okowit zbożowych i owocowych, a także bardzo ciepło przyjętym na rynku rumu z melasy z trzciny cukrowej. Dzięki starannie dobranym składnikom i miejscu produkcji, a także doświadczeniu całego zespołu, nasze alkohole sprzedają się szybko i zbierają pozytywne oceny za jakość i smak.

STANICA POD WROCŁAWIEMNa mapie Polski znaleźć można dwie Stanice. Ważna dla nas to ta w województwie dolnośląskim, około 60 km na południowy wschód od Wrocławia. To właśnie tam znajduje się XIX-wieczny budynek, który docelowo będzie główną siedzibą firmy. Budynek, którego historia jest niestety mało znana. Wszystko wskazuje na to, że powstał właśnie jako destylarnia, jednak przez lata mieścił się tu browar, a po wojnie magazyn warzyw i zbóż.
Auchan Więcej szczegółów na Auchan
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Magnum666
  Jak ktoś jeździ do Częstochowy to w M1 Auchan:


  6946561.jpg
  6946561.jpg (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika KONDI_X
  Autor
  Magnum66624/04/2021 22:15

  Jak ktoś jeździ do Częstochowy to w M1 Auchan:[Obrazek] [Obrazek]


  Takiej wyprzedaży jeszcze nie widziałem, aż żal nie wziąć kilku butelek bo cena jest niewiarygodna 🔥 a wódka bardzo dobra. Dzięki za info
 3. Awatar użytkownika Magnum666
  KONDI_X24/04/2021 22:33

  Takiej wyprzedaży jeszcze nie widziałem, aż żal nie wziąć kilku butelek bo …Takiej wyprzedaży jeszcze nie widziałem, aż żal nie wziąć kilku butelek bo cena jest niewiarygodna 🔥 a wódka bardzo dobra. Dzięki za info


  Właśnie pierwszy raz to piłem. Kupiłem po 2 z kazdego. Ta na miodzie dla mnie lepsza
  Jak znowu będę jechał a będzie w takiej cenie to wezme więcej. A jutro skocze po Whisky i miodowa z Twoich wstawek:)

  Jeszcze mieli wiśniówkę.
  6946668-zEpRJ.jpg (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika KONDI_X
  Autor
  Magnum66624/04/2021 22:35

  Właśnie pierwszy raz to piłem. Kupiłem po 2 z kazdego. Ta na miodzie dla mn …Właśnie pierwszy raz to piłem. Kupiłem po 2 z kazdego. Ta na miodzie dla mnie lepsza Jak znowu będę jechał a będzie w takiej cenie to wezme więcej. A jutro skocze po Whisky i miodowa z Twoich wstawek:)Jeszcze mieli wiśniówkę.[Obrazek]


  Bywasz czasem w okolicach Katowic?
 5. Awatar użytkownika Magnum666
  Mieszkam A to w Częstochowie to jak po drodze na trasie zjechałem żeby coś kupić do jedzenia.... a kupiłem do picia (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika KONDI_X
  Autor
  Moskwa26/04/2021 12:39

  Tu macie taniej …Tu macie taniej https://alkohole-rzemieslnicze.pl/pl/c/Wolf-Oak-Distillery/14


  Eliksir i zwykła Żytnia owszem, ale wstawka dotyczy Żytniej z miodem, która jest tańsza i dostępna w sklepie stacjonarnym (brak kosztów wysyłki jeżeli ktoś ma możliwość podjechać) także proszę szczegółowo zaznaczyć co znaczy 'taniej' lub do którego produktu się odnosisz
 7. Awatar użytkownika reloop25
  Czy oferta w Auchan Częstochowa jest aktualna?
Awatar użytkownika