Niestety, ta okazja już wygasła

Wolf & Oak Distillery - Wódka żytnia z miodem 40% 700ml Katowice (Auchan DTŚ)

kwi 24. 2021Dostępność Śląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AUCHAN DTŚ KATOWICE

Adres: Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, 40-878 Katowice

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał o Wolf & Oak Distillery to polecam odwiedzić tą witrynę: mojadestylarnia.pl/

W lepszej cenie nie spotkałem! Na półkach było jeszcze:

Wódka żytnia 40% 700ml - 98zł
Eliksir 44% 700ml - 107zł
Wilczy Gin 40% 700ml - 110zł
Gin poziomkowy 38% 700ml - 100-115 zł (niestety nie pamiętam)

Kontra (tylna etykieta): "Wódka żytnia z miodem lipowym z jednej wybranej pasieki to aromatyczny i rozgrzewający trunek dla wymagających. Gładki w smaku z kremowym finiszem. Proces powstawania i łączenia z miodem jest czasochłonny ale efekt wynagradza próbę czasu. W wódce pojawia się naturalny osad z miodu, który w żaden sposób nie jest wadą. Bez dodatku cukru i aromatów. 100% natury!

Nowa marka, profesjonalna produkcja

W świecie produkcji jakościowych alkoholi jako Wolf Distillery działamy hobbystycznie od 2011 roku, od 2018 roku pod marką Wolf & Oak Distillery. Powstanie nowej marki i nowego logo to symboliczny moment, aby oddzielić hobbystyczną produkcję trunków – „sample not for sale” – od w pełni profesjonalnej produkcji alkoholu. Od 2018 roku działamy w formie Wolf Distillery sp. z o.o. W grudniu 2019 r. powstała Wolf and Oak Distillery Spółka Akcyjna (Emitent). Emitent ma zamiar dokonać połączenia z Wolf Distillery sp. z o.o. w trybie art. 492 par. 1 pkt 1. Kodeksu spółek handlowych, przy czym Emitent będzie podmiotem przejmującym. Warunki połączenia opisane są w załączonej do dokumentu ofertowego umowie inwestycyjnej z dnia 22 stycznia 2020 r. Zarządy obydwu spółek zobowiązały się, że w ciągu 7 dni od wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego podwyższenia kapitału wynikającego z emisji serii akcji B, podejmą wszystkie niezbędne czynności dla realizacji połączenia. Zarząd Spółki nie ma wpływu na terminy ujawnienia wpisów w stosownych rejestrach, jednakże szacuje, iż do formalnego połączenia dojdzie na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2020 roku.

Destylarnia w Stanicy na Dolnym Śląsku

Marka Wolf & Oak Distillery w pełni czerpie z naszych wieloletnich doświadczeń. A jej sercem staje się destylarnia zlokalizowana w Stanicy na Dolnym Śląsku, która docelowo ma produkować do 800 beczek alkoholu rocznie dzięki trzem urządzeniom typu “pot-still” oraz kolumnie półkowej, zaprojektowanych i wykonanych w Polsce.

Jakość i smak

Specjalizujemy się w produkcji żytniej whiskey, ginu na bazie aromatycznych chmieli, okowit zbożowych i owocowych, a także bardzo ciepło przyjętym na rynku rumu z melasy z trzciny cukrowej. Dzięki starannie dobranym składnikom i miejscu produkcji, a także doświadczeniu całego zespołu, nasze alkohole sprzedają się szybko i zbierają pozytywne oceny za jakość i smak.

STANICA POD WROCŁAWIEMNa mapie Polski znaleźć można dwie Stanice. Ważna dla nas to ta w województwie dolnośląskim, około 60 km na południowy wschód od Wrocławia. To właśnie tam znajduje się XIX-wieczny budynek, który docelowo będzie główną siedzibą firmy. Budynek, którego historia jest niestety mało znana. Wszystko wskazuje na to, że powstał właśnie jako destylarnia, jednak przez lata mieścił się tu browar, a po wojnie magazyn warzyw i zbóż.
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz