Wodoodporny głośnik Ilike BT
116°Zakończono

Wodoodporny głośnik Ilike BT

17,49zł34,99zł-50%Tesco Okazje
5
Lokalniemar 24.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Warto dodać, że jeśli ul. Długa to pewnie Wrocław. Chociaż mogę się mylić...
Producenci bardzo naciągają znaczenie słowa "wodoodporny". A potem też to się przenosi do internetu, gdzie wszyscy hucznie tak je zaczynają określać. Podejrzewam, że ten zniesie maksymalnie zachlapania, a nie zanurzenie, czy chociaż pływanie w wodzie.
Edytowane przez: "FireBird" mar 24.
FireBirdmar 24.

Producenci bardzo naciągają znaczenie słowa "wodoodporny". A potem też to s …Producenci bardzo naciągają znaczenie słowa "wodoodporny". A potem też to się przenosi do internetu, gdzie wszyscy hucznie tak je zaczynają określać. Podejrzewam, że ten zniesie maksymalnie zachlapania, a nie zanurzenie, czy chociaż pływanie w wodzie.


A co byś polecił do łazienki / pod prysznic w rozsądnych pieniądzach?
@bud3k - warunki łazienkowe uważam, że każdy przetrwa i nic mu się stać nie powinno. Pod prysznic już powinieneś zainwestować w coś, co oferuje chyba nawet wyższą odporność niż tylko na zachlapania - osobiście nigdy nie przykładałem do tego parametru praktycznie żadnej wagi, więc z pamięci Ci nie powiem, co masz do wyboru. UE Wonderboom chyba może pływać, a bywa w sensownych pieniądzach jak na relację jakość dźwięku/rozmiar/cena.
Mam ten głośnik, kupiony właśnie za tyle w Kaliszu w styczniu. Głośnik można myć pod wodą, ma zabezpieczone wszystko. Fajna zabawka dla dzieci, myślę że promka ogólnopolska. Gra o niebo lepiej od tych zwykłych za 20pln. Dodatkowo da się wybrać ostatnio wybramy nr telefonu zadzwonić i rozmawiać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst