Niestety, ta okazja już wygasła
Wódka Senator Komorowski
140° Zakończono

Wódka Senator Komorowski

48,29zł83,99zł-43%Piotr i Paweł Okazje
33
cze 13. 2018Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wódka organiczna Senator Komorowski dostępna w Piotr i Paweł ul.krzywoustego 110-118 ch mlyn
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
dominikm13/06/2018 15:57

Jak ktoś ma płytki humor to owszem może i się zaśmieje


A że tak zapytam, jaka jest głebokość kolegi humoru? Ćwiarteczka, pół litra, a może litr?
Cofałaby mi się...
Oj dzieci, dzieci. Nie ten Komorowski.
Tu chodzi o Zbigniewa Komorowskiego - byłego senatora, przedsiębiorcę (Bakoma, Polskie Młyny).
Dobra, polska wódka, z polskiego zboża, wyprodukowana w polskiej fabryce przez polski kapitał.

Smakuje jak tradycyjna wódka, a nie zajeżdżająca spirytusem lub jakimiś chemikaliami. Żytnia z delikatną naturalną słodkością. Dobra do picia w temperaturze pokojowej, a nie dopiero po zamrożeniu.
Regularna cena zaczyna się od 70 w górę.
Edytowane przez: "mikolajwiedz" cze 13. 2018
i nazajutrz bul głowy...
33 Komentarze
Cofałaby mi się...
Avatar
Usunięty80942
Chyba Gajowy Komorowski- "błąd w druku"
Ah te pepperowe komentarze, nie można się nie uśmiechnąć nastrój podniosą
Nie sprzedaje się ? Dziwne..
Avatar
Usunięty49877
Czy to po tej wódce Komorowski potrącił zakonnice w ciąży i przez to nie został prezydentem ? 😁
Oj dzieci, dzieci. Nie ten Komorowski.
Tu chodzi o Zbigniewa Komorowskiego - byłego senatora, przedsiębiorcę (Bakoma, Polskie Młyny).
Dobra, polska wódka, z polskiego zboża, wyprodukowana w polskiej fabryce przez polski kapitał.

Smakuje jak tradycyjna wódka, a nie zajeżdżająca spirytusem lub jakimiś chemikaliami. Żytnia z delikatną naturalną słodkością. Dobra do picia w temperaturze pokojowej, a nie dopiero po zamrożeniu.
Regularna cena zaczyna się od 70 w górę.
Edytowane przez: "mikolajwiedz" cze 13. 2018
Usunięty49877cze 13. 2018

Czy to po tej wódce Komorowski potrącił zakonnice w ciąży i przez to nie zo …Czy to po tej wódce Komorowski potrącił zakonnice w ciąży i przez to nie został prezydentem ? 😁


Nie, wtedy to był Jarosław K.
Edytowane przez: "mikolajwiedz" cze 13. 2018
Gabra13/06/2018 15:45

Ah te pepperowe komentarze, nie można się nie uśmiechnąć nastrój podni …Ah te pepperowe komentarze, nie można się nie uśmiechnąć nastrój podniosą


Jak ktoś ma płytki humor to owszem może i się zaśmieje
antonio13/06/2018 15:38

Cofałaby mi się...


Bo Polska wódka, czy że dobra?
Pisowcy to stan umysłu, wódka dobra a Komorowskich trochę było. Tu wspomniany nigdy senatorem nie był ale trzeba mieć ciut wiedzy. Piotr i Paweł chylił się ku upadkowi i teraz wyprzedaje sporo rzeczy, niedługo to będzie biedronka z tego co gdzieś czytałem.
dominikm13/06/2018 15:57

Jak ktoś ma płytki humor to owszem może i się zaśmieje


A że tak zapytam, jaka jest głebokość kolegi humoru? Ćwiarteczka, pół litra, a może litr?
mikolajwiedz13/06/2018 15:53

Oj dzieci, dzieci. Nie ten Komorowski.Tu chodzi o Zbigniewa Komorowskiego …Oj dzieci, dzieci. Nie ten Komorowski.Tu chodzi o Zbigniewa Komorowskiego - byłego senatora, przedsiębiorcę (Bakoma, Polskie Młyny).Dobra, polska wódka, z polskiego zboża, wyprodukowana w polskiej fabryce przez polski kapitał.


Zgadza się wspólnik tego pana:

Edward Mazur (ur. 25 października 1946 w Lubzinie k. Ropczyc) – polski przedsiębiorca działający w USA. Jego nazwisko stało się głośne w marcu 2005 po wydaniu międzynarodowego listu gończego w związku z zabójstwemnadinspektora PolicjiMarka Papały (czerwiec 1998), sąd w Chicago uznał jednak, iż brak jest podstaw by przychylić się do argumentów strony polskiej.

Kariera w USA[edytuj | edytuj kod]Wyjechał z PRL w latach 60. XX w.; pewien czas spędził w Ameryce Południowej, następnie osiadł w Chicago, gdzie ukończył studia inżynierskie. W 1969 otrzymał obywatelstwo Stanów Zjednoczonych Ameryki. Działał w środowiskach polonijnych, osiągał sukcesy biznesowe na wysokich stanowiskach menedżerskich m.in. w firmach United Technologies, AG McKee & Co., spółce Cargill (przetwórstwo rolne), Demarex (amerykańska firma konsultingowa), Stream Communications Inc.

Edward Mazur pełnił funkcje menedżera w korporacjiLockheed Martin. W 1976 roku podpisał kontrakt z Polimexem Cekop, reprezentującym farmaceutyczną firmę Polfa Tarchomin. Umowa obejmowała produkcję antybiotyków najnowszej generacji[1].

Od lat 70. XX w. do początku lat 90. XX w. był tajnym współpracownikiemII DepartamentuMinisterstwa Spraw Wewnętrznych PRL (kontrwywiad)[2]. Jest ojcem chrzestnym Jacka Sasina[3], wydawcy gazety reklamowej “Dla Ciebie”[4], którego ojcem jestJózef Sasin, były generał SB.

Działalność po 1989[edytuj | edytuj kod]W 1989 razem ze Zbigniewem Komorowskim założył firmę Bakoma (ostatnia sylaba firmy od jego nazwiska), której akcje sprzedał później koncernowi Danone za 130 mln złotych. Był udziałowcem firmy Bioton. Sędzia Andrzej Kryże wymienił nazwisko Mazura w kontekście udziału w aferze FOZZ[5].

W sierpniu 1991 wspólnie ze spółką Zbigniewa Komorowskiego oraz rosyjską firmą Avtoexport na eksterytorialnych terenach rosyjskich w Warszawie Mazur założył firmę Abexim[6], która do jesieni 2006 roku serwisowała samochody należące doWSI[7]. W 1996 wystąpił o przywrócenie obywatelstwa polskiego, na co przystała kancelaria prezydentaAleksandra Kwaśniewskiego. Już jako Polak, lobbował za zakupem przez III RPmyśliwcówF-16[8].

Po 1990 został „zamrożonym” TW Zarządu Kontrwywiadu UOP, używającym pseudonimów „Szczęśliwy” oraz „Glad”[9]. Jego oficerem prowadzącym był płk Ryszard Bieszyński[10].

Aresztowanie i pobyt w USA[edytuj | edytuj kod]27 lutego 2002 roku Edward Mazur został zatrzymany do dyspozycji trójmiejskiej prokuratury i przewieziony do Warszawy. W tym samym dniu złożył zażalenie, w którym prosił o poinformowanie o tym zdarzeniu pułkownika Hipolita Starszaka. Ten później szukał Mazurowi adwokata[11]. Mimo zeznań płatnego zabójcy Artura Zirajewskiego[12] Mazur został zwolniony przed upływem 48 godzin bez przesłuchania oraz postawienia zarzutów. Trzy godziny po opuszczeniu prokuratury, a przed wyjazdem do USA Mazur pojawił się na przyjęciu w restauracji „Belvedere” w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Jego organizatorem był m.in. Roman Kurnik i wiceszef UOP Zdzisław Skorża, a wśród gości był szef MSWiA Krzysztof Janik, sekretarz stanu MSWiA Zbigniew Sobotka i inni funkcjonariusze Policji i Ministerstwa Sprawiedliwości. Kilkanaście godzin później wyjechał z kraju[13].

Postanowienie o przedstawieniu zarzutów zostało wydane 25 stycznia 2005 roku. W lutym wydano za nim międzynarodowylist gończy. Poszukiwany przebywał już wówczas na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Nazwisko Edwarda Mazura przewija się także w kontekście innych głośnych w Polsce spraw – FOZZ (według „Rzeczpospolitej” Mazur miał pośredniczyć w zaciągnięciu przez FOZZ kilkumilionowego kredytu dolarowego w firmie Demarex) oraz prywatyzacji Orlenu (ze względu na znajomość Mazura z przedsiębiorcami byłymi funkcjonariuszamiSBAleksandrem Żaglem i Andrzejem Kuną).

W 2003 roku znalazł się w gronie 25 najbogatszych biznesmenów polonijnych według tygodnika „Wprost” (na pozycji nr 17).

20 października 2006 roku Edward Mazur został zatrzymany przez FBI pod zarzutem zlecenia zabójstwa nadinspektora PolicjiMarka Papały. W aresztowaniu wzięła udział DEA co wskazywałoby na związek z handlem narkotykami. Łączyć to można z faktem, iż dwie firmy należące do Mazura zarejestrowane są w Panamie[14]. 15 listopada 2006 sąd w Chicago orzekł, że Mazur nie może wyjść z więzienia za wpłaceniem kaucji. Jednym ze świadków obrony Mazura w procesie ekstradycyjnym był jego oficer prowadzący Ryszard Bieszyński. Zeznał on, iż biznesmen jest niewinny. Płk Bieszyński sprawował funkcję dyrektora Zarządu Śledczego UOP, a od 2002 w ABW dyr. Departamentu Postępowań Karnych (kontynuacja ZŚ UOP) prowadził sprawę zabójstwa Papały[15]. 20 lipca 2007 roku sąd w Chicago odrzucił wniosek o ekstradycję Edwarda Mazura.
mnyszu13/06/2018 15:40

Komentarz usunięty


Teee "patriota", ekscytujesz się whiskey sprzedawaną w zagranicznej sieci, a plujesz na polski produkt? Oj, nieładnie, nieładnie.
Avatar
Usunięty80942
Ależ emocje...
Dobre to to? I czy dostępne w innych sklepach?
A to nie jest pomyłka ? Chyba powinno być Kwaśniewski?
Edytowane przez: "mmichall" cze 13. 2018
Blackorange13/06/2018 16:00

Pisowcy to stan umysłu, wódka dobra a Komorowskich trochę było. Tu wsp …Pisowcy to stan umysłu, wódka dobra a Komorowskich trochę było. Tu wspomniany nigdy senatorem nie był ale trzeba mieć ciut wiedzy. Piotr i Paweł chylił się ku upadkowi i teraz wyprzedaje sporo rzeczy, niedługo to będzie biedronka z tego co gdzieś czytałem.


Śmieszy mnie to, że każdy kto nie ma po drodze z poprzednią władzą jest pisowcem.
DarekD13/06/2018 16:01

Zgadza się wspólnik tego pana:Edward Mazur (ur. 25 października 1946 w Lu …Zgadza się wspólnik tego pana:Edward Mazur (ur. 25 października 1946 w Lubzinie k. Ropczyc) – polski przedsiębiorca działający w USA. (...)


Popatrz, a ten Zbigniew Komorowski jednak nie miał powodu, aby wyjeżdżać z Polski. Mądrze odszedł z polityki i zaczął zajmować się czymś pożytecznym.
DarekDcze 13. 2018

Zgadza się wspólnik tego pana:Edward Mazur (ur. 25 października 1946 w Lu …Zgadza się wspólnik tego pana:Edward Mazur (ur. 25 października 1946 w Lubzinie k. Ropczyc) – polski przedsiębiorca działający w USA. Jego nazwisko stało się głośne w marcu 2005 po wydaniu międzynarodowego listu gończego w związku z zabójstwem nadinspektora Policji Marka Papały (czerwiec 1998), sąd w Chicago uznał jednak, iż brak jest podstaw by przychylić się do argumentów strony polskiej.Kariera w USA[edytuj | edytuj kod]Wyjechał z PRL w latach 60. XX w.; pewien czas spędził w Ameryce Południowej, następnie osiadł w Chicago, gdzie ukończył studia inżynierskie. W 1969 otrzymał obywatelstwo Stanów Zjednoczonych Ameryki. Działał w środowiskach polonijnych, osiągał sukcesy biznesowe na wysokich stanowiskach menedżerskich m.in. w firmach United Technologies, AG McKee & Co., spółce Cargill (przetwórstwo rolne), Demarex (amerykańska firma konsultingowa), Stream Communications Inc.Edward Mazur pełnił funkcje menedżera w korporacji Lockheed Martin. W 1976 roku podpisał kontrakt z Polimexem Cekop, reprezentującym farmaceutyczną firmę Polfa Tarchomin. Umowa obejmowała produkcję antybiotyków najnowszej generacji[1].Od lat 70. XX w. do początku lat 90. XX w. był tajnym współpracownikiem II Departamentu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL (kontrwywiad)[2]. Jest ojcem chrzestnym Jacka Sasina[3], wydawcy gazety reklamowej “Dla Ciebie”[4], którego ojcem jestJózef Sasin, były generał SB.Działalność po 1989[edytuj | edytuj kod]W 1989 razem ze Zbigniewem Komorowskim założył firmę Bakoma (ostatnia sylaba firmy od jego nazwiska), której akcje sprzedał później koncernowi Danone za 130 mln złotych. Był udziałowcem firmy Bioton. Sędzia Andrzej Kryże wymienił nazwisko Mazura w kontekście udziału w aferze FOZZ[5].W sierpniu 1991 wspólnie ze spółką Zbigniewa Komorowskiego oraz rosyjską firmą Avtoexport na eksterytorialnych terenach rosyjskich w Warszawie Mazur założył firmę Abexim[6], która do jesieni 2006 roku serwisowała samochody należące doWSI[7]. W 1996 wystąpił o przywrócenie obywatelstwa polskiego, na co przystała kancelaria prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Już jako Polak, lobbował za zakupem przez III RP myśliwców F-16[8].Po 1990 został „zamrożonym” TW Zarządu Kontrwywiadu UOP, używającym pseudonimów „Szczęśliwy” oraz „Glad”[9]. Jego oficerem prowadzącym był płk Ryszard Bieszyński[10].Aresztowanie i pobyt w USA[edytuj | edytuj kod]27 lutego 2002 roku Edward Mazur został zatrzymany do dyspozycji trójmiejskiej prokuratury i przewieziony do Warszawy. W tym samym dniu złożył zażalenie, w którym prosił o poinformowanie o tym zdarzeniu pułkownika Hipolita Starszaka. Ten później szukał Mazurowi adwokata[11]. Mimo zeznań płatnego zabójcy Artura Zirajewskiego[12] Mazur został zwolniony przed upływem 48 godzin bez przesłuchania oraz postawienia zarzutów. Trzy godziny po opuszczeniu prokuratury, a przed wyjazdem do USA Mazur pojawił się na przyjęciu w restauracji „Belvedere” w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Jego organizatorem był m.in. Roman Kurnik i wiceszef UOP Zdzisław Skorża, a wśród gości był szef MSWiA Krzysztof Janik, sekretarz stanu MSWiA Zbigniew Sobotka i inni funkcjonariusze Policji i Ministerstwa Sprawiedliwości. Kilkanaście godzin później wyjechał z kraju[13].Postanowienie o przedstawieniu zarzutów zostało wydane 25 stycznia 2005 roku. W lutym wydano za nim międzynarodowylist gończy. Poszukiwany przebywał już wówczas na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki.Nazwisko Edwarda Mazura przewija się także w kontekście innych głośnych w Polsce spraw – FOZZ (według „Rzeczpospolitej” Mazur miał pośredniczyć w zaciągnięciu przez FOZZ kilkumilionowego kredytu dolarowego w firmie Demarex) oraz prywatyzacji Orlenu (ze względu na znajomość Mazura z przedsiębiorcami byłymi funkcjonariuszami SBAleksandrem Żaglem i Andrzejem Kuną).W 2003 roku znalazł się w gronie 25 najbogatszych biznesmenów polonijnych według tygodnika „Wprost” (na pozycji nr 17).20 października 2006 roku Edward Mazur został zatrzymany przez FBI pod zarzutem zlecenia zabójstwa nadinspektora PolicjiMarka Papały. W aresztowaniu wzięła udział DEA co wskazywałoby na związek z handlem narkotykami. Łączyć to można z faktem, iż dwie firmy należące do Mazura zarejestrowane są w Panamie[14]. 15 listopada 2006 sąd w Chicago orzekł, że Mazur nie może wyjść z więzienia za wpłaceniem kaucji. Jednym ze świadków obrony Mazura w procesie ekstradycyjnym był jego oficer prowadzący Ryszard Bieszyński. Zeznał on, iż biznesmen jest niewinny. Płk Bieszyński sprawował funkcję dyrektora Zarządu Śledczego UOP, a od 2002 w ABW dyr. Departamentu Postępowań Karnych (kontynuacja ZŚ UOP) prowadził sprawę zabójstwa Papały[15]. 20 lipca 2007 roku sąd w Chicago odrzucił wniosek o ekstradycję Edwarda Mazura.

Halo, gdzie jest opcja minus? ;]
Keczupowy_Zdzisiek13/06/2018 16:12

Śmieszy mnie to, że każdy kto nie ma po drodze z poprzednią władzą jest pis …Śmieszy mnie to, że każdy kto nie ma po drodze z poprzednią władzą jest pisowcem.A mnie śmieszy, że wielu nazwisko Komorowski kojarzy się tylko z jedną osobą.
A może o innych postaciach historycznych nie słyszeli (np. kasztelani)? Herb Korczak też im jest zapewne obcy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst