Niestety, ta okazja już wygasła

Wódka Chopin potato 0,7L Carrefour

gru 20. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Chopin Potato to wódka ziemniaczana. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród na międzynarodowych konkursach. Klasyfikowany jest w segmencie najlepszych wódek białych.

Wprowadzona na rynek amerykański w 1997 roku szybko została doceniona nie tylko przez konsumentów, ale również przez koneserów zawodowo zajmujących się oceną alkoholi. Marka uhonorowana została najwyższą nagrodą – podwójnym złotym medalem – w konkursie „San Francisco World Spirits Competition” w roku 2006.
Jej jakość potwierdzona została ponownie w roku 2011, gdy w konkursie Los Angeles International Wine & Spirits Competition wódka Chopin ponownie zdobyła złoty medal.

Pierwsza luksusowa wódka produkowana z ziemniaków. Nazwana na cześć wielkiego kompozytora, rozsławia Polskę na świecie nie mniej niż sam mistrz. Wybierana przez koneserów oraz amatorów ceniących wódki o pełnym i wyrazistym smaku.

Chopin Potato Vodka to przede wszystkim ziemniaki. Specjalne odmiany uprawiane są wyłącznie na potrzeby gorzelni przez lokalnych rolników. Umyte, nieobrane ziemniaki są gotowane pod ciśnieniem w celu uzyskania jednolitej masy, którą poddaje się następnie trwającemu trzy dni procesowi fermentacji.

Każda butelka Chopina to wyjątkowe połączenie ziemniaków, drożdży i wody ze studni artezyjskiej. Tak zestawione ze sobą składniki są czterokrotnie destylowane oraz pięciokrotnie filtrowane dla pożądanego smaku.
Wódkę Chopin Potato charakteryzuje urzekający aromat przeplatany nutami wanilii i zielonego jabłka oraz pełny, kremowy smak.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz