Niestety, ta okazja już wygasła
Woda perfumowana BENTLEY FOR MEN ABSOLUTE jak GUCCI POUR HOMME
-308° Zakończono

Woda perfumowana BENTLEY FOR MEN ABSOLUTE jak GUCCI POUR HOMME

112,99zł119zł-5%Elnino-Parfum Okazje
32
-308° Zakończono
Woda perfumowana BENTLEY FOR MEN ABSOLUTE jak GUCCI POUR HOMME
maj 18. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wróciła najniższa cena na BENTLEY FOR MEN ABSOLUTE na Elnino. W tej chwili kosztuje 105,99 plus najtańsza przesyłka 7zł (odbiór na Poczcie Polskiej). Produkt dostępny tylko w kilku sklepach internetowych i na allegro. Ceneo podaje dostępność tylko w jednym sklepie. Wrzutka jest bardziej informacją, że znowu jest dostępny dlatego % niezbyt obfite.
Protoplastą tego Bentleya jest GUCCI POUR HOMME. Zapach stworzony dla Gucciego w 2003 roku przez Michela Almairaca. Mieszanka nut przyprawowych, kadzidlanych, drzewnych i skórzanych o ambrowej aurze.
Ja zakochałem się w tym zapachu ponad 10 lat temu. Niestety Gucci przestał go produkować. Dzięki wrzutce kolegi @Water_Melon dowiedziałem się, że mój ulubiony perfum wrócił i to w nowej, lepszej odsłonie. Bentley zatrudnił Almairaca, a ten udoskonalił coś co było perfekcyjne i to za cenę czapki gruszek.
Na poprzedniej wrzutce kupiłem 2szt i z ciężkim sercem jedną sprezentowałem ojcu na urodziny. (z ciężkim sercem, bo zapach wyprzedał się w 5 godzin i przez dwa miesiące był niedostępny na Elnino)
Co do trwałości, to na mojej skórze jest ona fenomenalna. Córka, której nie mówiłem, że mam nowy zapach, wyczuła go po 9h.
Na tym blogu można poczytać o tym zapachu
Gbyby ktoś chciał sprawdzić jak pachnie pierwowzór, nie ma żadnego problemu. Na allegro za 1500 plus przesyłka lub na ebay za 1800 z przesyłką
PS
Lojalnie ostrzegam. Każdy minusujący ma w ryj.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
32 Komentarze
Prześlij Komentarz