Niestety, ta okazja już wygasła

Woda perfumowana Armaf Odyssey Homme 100ml

lip 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Najlepsza cena od dawna. Perfumy znane pepperowiczom. Świetny klon Toma Forda Noir Extreme, a jak nie klon to na pewno w tym samym stylu.

Armaf Odyssey Homme to perfumy stworzone dla mężczyzn, którym każdy dzień stwarza nowe szanse. Takich, którzy lubią wyzwania, a w wybieranych przez siebie zapachach szukają odświeżenia. Podążających za instynktem oraz głosem własnego serca. Ceniących przyrodę współczesnych gentlemanów, którzy gustują w orientalnych nutach. Propozycja idealna na jesienne oraz zimowe wieczory otula ambrowymi, waniliowymi oraz ciepłymi korzennymi nutami, które świetnie współgrają z również wyczuwalnymi akcentami pudrowymi, skórzanymi, fiołkowymi, zwierzęcymi oraz irysem - wisienką na torcie całej kompozycji.

Efektowny flakon utrzymany w ciemnej kolorystyce z pewnością przykuje wzrok wielu mężczyzn ceniących sobie nowoczesny design. Zarówno buteleczka, jak i zamknięty w środku zapach zasługują na uznanie ze względu na doskonałą jakość.

Bursztynowa mieszanka dobrze nosi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Świetnie komponuje się ze stylizacjami przeznaczonymi do pracy, spotkania biznesowe, ale również spotkania ze znajomymi czy wieczorne wyjścia. Zachwyca trwałością i projekcją na bardzo dobrym poziomie. Warto poznać bliżej propozycję marki Armaf, jaką jest woda perfumowana Odyssey Homme, aby w pełni docenić wyjątkowe połączenie składników stanowiące idealne rozwiązanie dla nastawionych na sukces, pewnych siebie, dumnie kroczących przez życie mężczyzn.


Cena za dostawę to 7,50 zł do punktu odbioru. Niby Orlen Paczka, ale działa też w innych.
Kurier 15 zł, Paczkomat 19 zł.
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy