Niestety, ta okazja już wygasła
Woda mineralna 1.5l niegazowana Ustronianka Biała Niskosodowa Aldi
357° Zakończono

Woda mineralna 1.5l niegazowana Ustronianka Biała Niskosodowa Aldi

0,50zł1,19zł-58%ALDI Okazje
12
wrz 23.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Woda Ustronianka przeceniona z 1.19 na 0.50 w Aldi Cieszyn ale byc moze ogólnopolska wyprzedaz, czekam na wasze info, data normalna bo do 26.12.2020.
Stoi na Palecie i zostaly jeszcze 2 warstwy takze dosc duzo.
Aktualizacje społecznościowe
ALDI Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Chyba jakieś zmiany się szykują w wodach butelkowanych, bo kolejny market wyprzedaje kolejną markę wody. Na pewno będzie zmiana szaty graficznej etykiet.
kryzys_finansowy23/09/2019 13:40

Chyba jakieś zmiany się szykują w wodach butelkowanych, bo kolejny market w …Chyba jakieś zmiany się szykują w wodach butelkowanych, bo kolejny market wyprzedaje kolejną markę wody. Na pewno będzie zmiana szaty graficznej etykiet.


Ta woda nie jest w stałym asortymencie w Aldi i jest po PV czyli chcą się jej pozbyć i ja przecenili, jak co tydzień inne produkty
KatarzynaBoroMaciejyczywe23/09/2019 15:19

Ta woda nie jest w stałym asortymencie w Aldi i jest po PV czyli chcą się j …Ta woda nie jest w stałym asortymencie w Aldi i jest po PV czyli chcą się jej pozbyć i ja przecenili, jak co tydzień inne produkty

Jakis miesiac temu byl przeceniony zywiec zdroj a dzis znow go tam widzialem ale juz w normalnej cenie wiem niewiadomo.jak to w tym Aldi jest;p
Tomas_cieszyn23/09/2019 21:41

Jakis miesiac temu byl przeceniony zywiec zdroj a dzis znow go tam …Jakis miesiac temu byl przeceniony zywiec zdroj a dzis znow go tam widzialem ale juz w normalnej cenie wiem niewiadomo.jak to w tym Aldi jest;p


Jaki Żywiec? Niegazowany i gazowany jest w stałym asortymencie.
Po ostatnich meczach polskiej reprezentacji nikt tego nie chce pić....
No to był w promce normalnie z gazetki. A te różne inne wody są do wyczerpania zapasów i jak długo leżą to są na PV.
co to ten Pv? I po jakim czasie towar gazetkowy ktory sie nie sprzedal jest sprzedawany na pv?
Panie, niegazowaną to ja mam z kranu, czyściutka spod Wisły.
Tomas_cieszyn23/09/2019 22:55

co to ten Pv? I po jakim czasie towar gazetkowy ktory sie nie sprzedal …co to ten Pv? I po jakim czasie towar gazetkowy ktory sie nie sprzedal jest sprzedawany na pv?


PV to są przeceny. Co tydzień przeceniane są towary z Tippa i z Aktuella. Czyli żywność i przemysłowe. Tak ok. po 3 miesiącach wchodzi pierwsza obniżka produktu.
KatarzynaBoroMaciejyczywe24/09/2019 08:24

PV to są przeceny. Co tydzień przeceniane są towary z Tippa i z Aktuella. C …PV to są przeceny. Co tydzień przeceniane są towary z Tippa i z Aktuella. Czyli żywność i przemysłowe. Tak ok. po 3 miesiącach wchodzi pierwsza obniżka produktu.


Nie do końca. PV w niemieckich sieciach to skrót od "Preisveränderung", czyli może oznaczać zarówno przecenę jak i wzrost ceny produktu.
TomaszRuski26/09/2019 07:38

Nie do końca. PV w niemieckich sieciach to skrót od "Preisveränderung", cz …Nie do końca. PV w niemieckich sieciach to skrót od "Preisveränderung", czyli może oznaczać zarówno przecenę jak i wzrost ceny produktu.


Racja. PV są kilka razy w tygodniu, ale raz na tydzień jest PV z przeceną Tippa i Aktuella
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst