Niestety, ta okazja już wygasła
Majowe loty Ryanair do Włoch za stówkę (cena za 1 os. w dwie strony, z Berlina i Katowic)
316° Zakończono

Majowe loty Ryanair do Włoch za stówkę (cena za 1 os. w dwie strony, z Berlina i Katowic)

13
kwi 26.Lokalnie
Czołem Pepersianie.

Dziś inna formuła - dla niezdecydowanych jeszcze leniwców. Szukałem dziś lotów do Włoch, na maj/początek czerwca w cenie w okolicach 100 PLN za osobę. Trochę się tego znalazło - głównie z Berlina, ale są też 3 dobre loty z Katowic. Kierunek ten, który najczęściej jest najtańszy, czyli Mediolan/Bergamo. Dla tych, co nie widzieli - polecam. Dla tych, którzy znużeni są już Citta Alta, Duomo i aperitivo nad Navigli - polecam okolice. Na lewo Turyn, na prawo Werona, Padwa, Wenecja. W górę jeziora Como, Lugano, Maggiore, Garda, cudowne góry. Wszędzie można się dostać bez samochodu - pociągiem.

Jest też opcja do Apulii (Brindisi) i jeden rodzynek do Wenecji.

Mam nadzieję, że komuś się przyda i zobaczy Włochy w jednym z najlepszych momentów - czyli w maju. Wystarczająco ciepło, dużo mniej ludzi. Zarówno Piemont jak i Lombardia wyglądają w tym czasie bosko. O ile ruszycie trochę poza miasto
Bilety oczywiście zarezerwujecie na ryanair.com/pl/pl/
Boun viaggio!

P.S. Dostępność tych biletów oraz ich ceny są danymi aktualnymi dziś. Systemy biletowe błyskawicznie reagują na wzmożone przeglądanie kierunków i zakup biletów - więc spieszcie się. Jeśli któraś oferta zniknie - dajcie proszę znać w komentarzach, niech inni się nie denerwują.154872.jpgLink do obrazka na onedrive
Aktualizacje społecznościowe
Ryanair OkazjeRyanair tanie loty

Grupy

13 Komentarzy
@MarcoZ Uzupełnij opis - nie podałeś nawet nazwy linii lotniczych, czy też linku gdzie istnieje możliwość zarezerwowania biletów.
Kaban5 min

@MarcoZ Uzupełnij opis - nie podałeś nawet nazwy linii lotniczych, czy też …@MarcoZ Uzupełnij opis - nie podałeś nawet nazwy linii lotniczych, czy też linku gdzie istnieje możliwość zarezerwowania biletów.


Masz rację. Już zmieniłem. Dzięki.
Pisałem automaty, które czesto odpytywaly Ryanair jakoś ceny się nie zmienialy. Cena się zmienia, jak ktoś kupi bilety. Albo jak skończy się "promocja"
BoriaCherrysky20 min

Pisałem automaty, które czesto odpytywaly Ryanair jakoś ceny się nie zmi …Pisałem automaty, które czesto odpytywaly Ryanair jakoś ceny się nie zmienialy. Cena się zmienia, jak ktoś kupi bilety. Albo jak skończy się "promocja"


Napisałem "wzmożone przeglądanie kierunków i zakup biletów", nie "lub" zakup biletów
Paniczek26/04/2019 13:02

Komentarz usunięty


Przed momentem sprawdzałem - nadal są bilety w cenie 95 RT
MarcoZ26/04/2019 13:09

Przed momentem sprawdzałem - nadal są bilety w cenie 95 RT

Przepraszam mój błąd, pomyliłem miesiące, z racji tego, że cały czas poluje na fajny lot majówkowy. Coś poza kayak i esky polecacie ?
MarcoZ25 min

Przed momentem sprawdzałem - nadal są bilety w cenie 95 RT


Ja mogę kupić te bilety za 60 zł
BoriaCherrysky26/04/2019 12:39

Pisałem automaty, które czesto odpytywaly Ryanair jakoś ceny się nie zmi …Pisałem automaty, które czesto odpytywaly Ryanair jakoś ceny się nie zmienialy. Cena się zmienia, jak ktoś kupi bilety. Albo jak skończy się "promocja"Tak w skrócie "sklepy" się "wycfaniły" i widząc dużo zapytań [nawet nie koniecznie z jednego ip] potrafią podnieść cenę przy następnym zapytaniu.
eter26/04/2019 18:07

Tak w skrócie "sklepy" się "wycfaniły" i widząc dużo zapytań [nawet nie kon …Tak w skrócie "sklepy" się "wycfaniły" i widząc dużo zapytań [nawet nie koniecznie z jednego ip] potrafią podnieść cenę przy następnym zapytaniu.


To można trollowac sklepy robiąc dużo zapytan z wielu IP. I wtedy ich ceny beda niekonkurencyjne i nic nie sprzedadza. z wielu IP np. z wykorzystaniem azure czy innego awsa. Co wtedy myślałeś jak sklepy zareagują ?
BoriaCherrysky8 min

To można trollowac sklepy robiąc dużo zapytan z wielu IP. I wtedy ich ceny …To można trollowac sklepy robiąc dużo zapytan z wielu IP. I wtedy ich ceny beda niekonkurencyjne i nic nie sprzedadza. z wielu IP np. z wykorzystaniem azure czy innego awsa. Co wtedy myślałeś jak sklepy zareagują ?Nie sprawdzałem bo jak dotąd nie miałem potrzeby, w sumie sam jestem ciekaw. (podejrzewam, że zależy od "inteligencji" strony - ceny np po zadanym czasie mogą wracać do pierwotnych wartości jak nie wszystko się sprzedało w promocji).
Paniczek7 g, 32 min

Przepraszam mój błąd, pomyliłem miesiące, z racji tego, że cały czas poluje …Przepraszam mój błąd, pomyliłem miesiące, z racji tego, że cały czas poluje na fajny lot majówkowy. Coś poza kayak i esky polecacie ?


Azair 😃
Uwazajta na odcinkowe pomiary prędkości i ZTL. Suma niespodziewanych mandatów może zrujnowac portfel na kilka miesięcy
Możesz się podzielić na jakiej stronce wyszukujesz połączenia, że wyświetla tak fajną listę?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst