Niestety, ta okazja już wygasła
Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana (eBook)
318° Zakończono

Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana (eBook)

12zł59,99zł-80% Darmowa dostawa DarmowaPublio Okazje
18
maj 10. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

„Władcy Polski” to okazja, żeby przyjrzeć się bliżej ludziom wyniesionym na szczyty władzy; przekonać się, jak podejmowali decyzje; kiedy naszymi dziejami rządził przypadek, a kiedy udało się osiodłać kobyłę historii.
Aktualizacje społecznościowe
Publio OkazjePublio darmowe ebooki

Grupy

18 Komentarzy
ktoś czytał w papieżu? dobre?
W papierze to ponad 1200 stron 😁😁 ale podobno ładne wydanie.
Bardzo dobre oceny:
z Histmaga książka dostała ocenę 9/10, na historykon.pl – 6/6.
Ja kupiłem. Na czytnik. 12 zł to świetna okazja.
Czy to już jest nowe wydanie u będzie wzmianka o Jarosławie Wielkim?
Mam papierowe wydanie, jest super. Treść 2 x super.
Lubię takie książki, jestem ciekaw ile jest w nich prawdy, bo przecież zależy kto tą historię pisał.

Żyjemy w czasach szerokiego dostępu do internetu, mediów, a społeczeństwo jest dalej podzielone np na temat katastrofy smolenskiej.

Kiedyś pewnie było to samo, albo ktoś na dworze pisał historię i musiał to robić pod władcę, albo był jakiś zagorzały przeciwnik, opozycjonista i gdzieś w sekrecie pisał to co najgorsze.
Avatar
Usunięty82310
O mój profesor i jego żona. Bardzo chętnie kupię, świetna cena i będzie można w drodze poczytać na Kindle, a nie 1300 stron wozić :P
Avatar
Usunięty82310
arucard1810/05/2019 12:05

Lubię takie książki, jestem ciekaw ile jest w nich prawdy, bo przecież zal …Lubię takie książki, jestem ciekaw ile jest w nich prawdy, bo przecież zależy kto tą historię pisał.Żyjemy w czasach szerokiego dostępu do internetu, mediów, a społeczeństwo jest dalej podzielone np na temat katastrofy smolenskiej. Kiedyś pewnie było to samo, albo ktoś na dworze pisał historię i musiał to robić pod władcę, albo był jakiś zagorzały przeciwnik, opozycjonista i gdzieś w sekrecie pisał to co najgorsze.


Widzę, że z historią jako Nauką i profesorami wypowadajacymi się w tej książce nie było Ci po drodze W pierwszej części nie wiadomo o co Ci chodzi - czy o to jak historycy piszą (ich opinie) czy też jak pisali kronikarze i czy stronnicze są źródła. (co nie ma tutaj sensu bo 3 cześć jest o tym). W drugiej części mowisz coś zupełnie nie ma temat, a we wspomnianej ostatniej części nadal nie wiadomo jaki jest jej sens. Zadaniem historyka jest dojście do prawdy z pominięciem opiniotworczych tekstów i upodobań czy antypatii autora. Nie działa to tak, że historyk przepisuje ślepo co było napisane przez kogoś kiedyś. Oczywiście są takie ewenementy aczkolwiek nie są to prawdziwi historycy.
Edytowane przez: "Usunięty82310" maj 10. 2019
aztec10/05/2019 11:16

Czy to już jest nowe wydanie u będzie wzmianka o Jarosławie Wielkim?


Nie ma o Jarosławie bo to dziennikarze GW pisali tę książkę
Usunięty8231010/05/2019 12:12

Widzę, że z historią jako Nauką i profesorami wypowadajacymi się w tej ksią …Widzę, że z historią jako Nauką i profesorami wypowadajacymi się w tej książce nie było Ci po drodze W pierwszej części nie wiadomo o co Ci chodzi - czy o to jak historycy piszą (ich opinie) czy też jak pisali kronikarze i czy stronnicze są źródła. (co nie ma tutaj sensu bo 3 cześć jest o tym). W drugiej części mowisz coś zupełnie nie ma temat, a we wspomnianej ostatniej części nadal nie wiadomo jaki jest jej sens. Zadaniem historyka jest dojście do prawdy z pominięciem opiniotworczych tekstów i upodobań czy antypatii autora. Nie działa to tak, że historyk przepisuje ślepo co było napisane przez kogoś kiedyś. Oczywiście są takie ewenementy aczkolwiek nie są to prawdziwi historycy.


Tak, nie czytałem książki, mało tego, nie jestem wykształcony w tym kierunku, luźno rzuciłem pytanie na ile ta historia jest prawdziwa jeżeli teraz gdzie nie ma cenzury jest ogromna dezinformacja.

Nie chodziło mi o to, że teraz historycy fałszują prawdę z powodów politycznych, niemniej jednak bazują chyba głównie na tym co kiedyś pisali kronikarze, księża, poeci.
aztec10/05/2019 11:16

Czy to już jest nowe wydanie u będzie wzmianka o Jarosławie Wielkim?


Jarosław Wielki był tylko księciem ale ponoć ma być wzmianka o Bronisławie Wąsatym.
arucard1810/05/2019 12:05

Lubię takie książki, jestem ciekaw ile jest w nich prawdy, bo przecież zal …Lubię takie książki, jestem ciekaw ile jest w nich prawdy, bo przecież zależy kto tą historię pisał.


Wydawca - AGORA SA i wszystko jasne
u mnie cena 60PLN
U mnie też, chyba promka skończona.
Na publio chyba koniec promocji ale upolujebooka.pl pokazuje cenę 38.90.
Promocyjna cena 12 zł obowiązywała tylko jeden dzień 10.05
Promocja ważna tylko jeden dzień, a okazja wciąż jako aktualna... Mała wpadka. Gdyby nie była to książka, wpadłby minus.
Avatar
Usunięty146794
aztec10/05/2019 11:16

Czy to już jest nowe wydanie u będzie wzmianka o Jarosławie Wielkim?


Będzie p donaldzie małym
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od rohner. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst