Niestety, ta okazja już wygasła
Wkłady filtrujące Brita Maxtra 3+1 w cenie 55zł za zestaw w Auchan
363° Zakończono

Wkłady filtrujące Brita Maxtra 3+1 w cenie 55zł za zestaw w Auchan

9
paź 29. 2016
Bardzo dobra oferta na filtry Maxtra, jeśli ktoś ma blisko Auchan, wychodzi taniej niż na Allegro Promocja tylko do końca października, więc warto się pospieszyć.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

9 Komentarzy
A jak jest w Media Expert?
Nie wiem co ma Media Expert do Auchan, ale w swojej gazetce nie mają tych wkładów, a w ofercie jest tylko zestaw 5+1 mniej opłacalny (16,50zł/sztuka - w Auchan niecałe 14zł/sztuka):
mediaexpert.pl/dzb…485

Ostatnio w Auchan widziałem jak jakis Janusz zaladowal tym cały wózek po czym zapłacił, zawiozl do samochodu i wrócił do sklepu. Pewnie dużo wody pije
Edytowane przez: "Nitro" paź 29. 2016
W Auchan widziałem już zestaw 7+1 za 90 zł i to jest dobra cena.


Nitropaź 29. 2016

Ostatnio w Auchan widziałem jak jakis Janusz zaladowal tym cały wózek po cz …Ostatnio w Auchan widziałem jak jakis Janusz zaladowal tym cały wózek po czym zapłacił, zawiozl do samochodu i wrócił do sklepu. Pewnie dużo wody pije


Może ma jakąś nielegalną plantację, która potrzebuje czystej wody
Polecam także sprawdzić jak wychodzi cenowo zakup nowego dzbanka z kilkoma filtrami w zestawie. Jak kiedyś sprawdzałem, było chyba nawet taniej, niż zakup takiej samej liczby filtrów osobno, a do tego zawsze nowy dzbanek.
Z tego co się orientowałem - efekt filtracji filtrami Brita oraz konkurencyjnymi np. Dafi Unimax jest zbliżony, jeśli nie identyczny i nie ma sensu dopłacać do filtrów Brita. Filtry wszystkich firm mają ten sam kształt, a w środku znajduje się węgiel aktywny oraz "wymiennik jonowy", którym z tego co pamiętam jest żywica.

brita.pl/bri…rid
dafi.pl/faq/
dafi.pl/pro…ard

Polecam też przejrzenie tego amatorskiego testu (cztery części):

A dla tych, co chcą przycebulić - tutorial jak otworzyć filtr i wymienić jego wnętrze (węgiel aktywny) na nowe. Węgiel aktywny można kupić na popularnym serwisie aukcyjnym, jest podobno chętnie używany do pozbywania się przykrego zapachu i zanieczyszczeń z bimbru

lepiej wziąć filtry Aquaphor z kuponem 10 zł z Allegro Używam Aquaphor zamiast Brita od pewnego czasu i różnicy nie czuje a Aquaphor ma chyba nawet większą trwałość w sensie ilosci litrów wody. Dafi podobno mają mniejsza trwałość nawet od Brita.
Edytowane przez: "pimpek" paź 30. 2016
pimpekpaź 30. 2016

lepiej wziąć filtry Aquaphor z kuponem 10 zł z Allegro Używam Aquaphor zam …lepiej wziąć filtry Aquaphor z kuponem 10 zł z Allegro Używam Aquaphor zamiast Brita od pewnego czasu i różnicy nie czuje a Aquaphor ma chyba nawet większą trwałość w sensie ilosci litrów wody. Dafi podobno mają mniejsza trwałość nawet od Brita.


​U mnie w Carrefourze wczoraj widziałem 3x Dafi Unimax (2+1) za 18,99zł. Dzbanki Dafi bez filtrów były po 12zł. Sam się szykuję do kupienia - niestety przegapiłem jak był Dzbanek Dafi + 2 filtry + 4 kubki za 20zł.
Edytowane przez: "Randomek" paź 30. 2016
pimpekpaź 30. 2016

lepiej wziąć filtry Aquaphor z kuponem 10 zł z Allegro Używam Aquaphor zam …lepiej wziąć filtry Aquaphor z kuponem 10 zł z Allegro Używam Aquaphor zamiast Brita od pewnego czasu i różnicy nie czuje a Aquaphor ma chyba nawet większą trwałość w sensie ilosci litrów wody. Dafi podobno mają mniejsza trwałość nawet od Brita.dokładnie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst