Wittchen - zniżki do -70%
73°Zakończono

Wittchen - zniżki do -70%

11
mar 16. 2016
W dniach 16-20 marca wielka wyprzedaz w Wittchen sygnowana jako Kiermasz do -70%. Zainteresowanie produktami duże, strona z promocją co jakiś czas przestaje działać. Aby kupic coś fajnego trzeba się spieszyć.
Aktualizacje społecznościowe
admin
Dodatkowo dostawa do paczkomatów za darmo z kodem: D1GPACZ
11 Komentarzy
No, japonki po 285 złociszy w promocji to okazja jak pieron.
Autor
Dariomar 16. 2016

No, japonki po 285 złociszy w promocji to okazja jak pieron.Kto bogatemu zabroni ? Kosztowały 359 i pewnie ktoś, kogo na nie stać ucieszy się, że może kupić taniej. Poza tym jest wiele innych produktów w okazyjnej cenie i zapewniam Cię, że sporo pań, które uszły z życiem po ostatniej walce o torebki Wittchena w Lidlu będzie zadowolona z tego kiermaszu.
oczywiście ten portfel który bym chciał dalej nie przeceniony:/
Zbanowany
tohmmar 16. 2016

Kto bogatemu zabroni ? Kosztowały 359 i pewnie ktoś, kogo na nie stać uc … Kto bogatemu zabroni ? Kosztowały 359 i pewnie ktoś, kogo na nie stać ucieszy się, że może kupić taniej. Poza tym jest wiele innych produktów w okazyjnej cenie i zapewniam Cię, że sporo pań, które uszły z życiem po ostatniej walce o torebki Wittchena w Lidlu będzie zadowolona z tego kiermaszu.


to podaj konkretne oferty chłopie a nie p....... co można mieć. Chętnie skorzystam ,warunek gorilla glass
Autor
@oberkron Ty znowu masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czy tym razem trudności z kliknięciem w link?
Zbanowany
tohmmar 16. 2016

@oberkron Ty znowu masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czy tym …@oberkron Ty znowu masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, czy tym razem trudności z kliknięciem w link?to miał być komentarz do moto e ,nie wiem czemu wylądował tutaj
Pepper
@oberkron Korzystałeś z apki, czy ze strony www? Bo jeśli będzie się błąd powtarzał to zgłoś nam to proszę mailowo.
Zbanowany
Kabanmar 16. 2016

@oberkron Korzystałeś z apki, czy ze strony www? Bo jeśli będzie się błąd p …@oberkron Korzystałeś z apki, czy ze strony www? Bo jeśli będzie się błąd powtarzał to zgłoś nam to proszę mailowo.


miałem wyświetlony wątek dot. moto e zalogowałem się przez facebook-a i nie zauważyłem chyba ,że mnie przerzuciło automatycznie do innego wątku (tak mniej więcej to wyglądało)
O jak przykisłem

DAJ PRZYKŁAD JAPONEK Z GORILLA GLASS SKURKOWAŃCU!!!Z tego co widziałem to w Lidlu było tylko największe barachło, które im chyba nie schodzi.
Ta firma w momencie wejścia do Lidla stała się marką dyskontową, niezależnie co i za ile teraz się kupi i tak ludzie pomyślą, że byłeś szturmowcem skoro świt!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy