Niestety, ta okazja już wygasła
Witamina D3 ze sprawdzonej firmy
-220° Zakończono

Witamina D3 ze sprawdzonej firmy

24zł39zł-38%
29
sie 7.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Piszę: "sprawdzona firma" bo sam używam ich produktów ... zacząłem kupować w zeszłym roku na Amazon.de :
amazon.de/Vit…-21
bo po przeszukaniu ofert wyszło mi na to, że są najtańsi z firm które chwalą się, że każda partia jest przebadana ..no i produkują w niemczech.
W polskim sklepie ceny nizsze, a w zestawie z innymi produktami jeszcze -15%


Na witaminę D3 przecena pewnie sezonowa, warto zrobić zapasy na jesień i zimę bo wtedy pewnie już takich cen nie będzie


Dostawa od 7 złotych.

I jeszcze fragment opisu ze strony:
"Witamina D3 w oleju MCT z kokosa jest znakomicie przyswajalna i wyróżnia się wysoką aktywnością biologiczną. W suplemencie nie ma żadnych innych dodatków, więc płacisz tylko za faktycznie działającą substancję czynną. Możesz mieć też pewność, że suplement nie jest zanieczyszczony metalami ciężkimi ani bakteriami – każda partia jest badana zweryfikowanymi metodami laboratoryjnymi."
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
No i produkują w Niemczech...
No i badają w Niemczech...
Bo u nas w Niemczech...

Wrzucałeś już za 19 PLN, teraz za 24
Uparty jesteś. Ukryta opcja niemiecka
Edytowane przez: "AndrewWiggin" sie 7.
vigantol 9zl w co drugiej aptece
29 Komentarzy
No i produkują w Niemczech...
No i badają w Niemczech...
Bo u nas w Niemczech...

Wrzucałeś już za 19 PLN, teraz za 24
Uparty jesteś. Ukryta opcja niemiecka
Edytowane przez: "AndrewWiggin" sie 7.
vigantol 9zl w co drugiej aptece
Jonnie07/08/2019 23:23

vigantol 9zl w co drugiej aptece


Ale vigantol nie jest z niemiec
Nie znam firmy
AndrewWiggin07/08/2019 23:19

No i produkują w Niemczech...No i badają w Niemczech...Bo u nas w N …No i produkują w Niemczech...No i badają w Niemczech...Bo u nas w Niemczech...Wrzucałeś już za 19 PLN, teraz za 24 Uparty jesteś. Ukryta opcja niemiecka


Dodatkowo dochodzi "skrętność - czy lewo czy prawoskrętna"
Niemieckie to lepsze, biorę osiem
Wystarczy iść na słonko a sama się witaminka D wyprodukuje
Comandos2108/08/2019 00:07

Wystarczy iść na słonko a sama się witaminka D wyprodukuje


nie na tej szerokosci geograficznej.

a same krople to jakis gowniany suplement, ktory kolega reklamowal pare miesiecy temu. polecam kupowac LEKI jak vigantol czy devikap.
Oczywiście macie prawo do swojej opinii, weźcie jednak pod uwagę, że ten akurat produkt jest - jak piszą- przebadany na ewentualność zanieczyszczeń a tak chwalony przez Was "lek" ma / miał (?) z tym ewidentnie problemy :
polki.pl/zdr…tml

Sorry, ale to nie wzbudza mojego zaufania do tego producenta ...może jednak niska cena na wpływ na kontrolę jakości ?

I wcale nie ukrywam, że wstawiam okazję nie pierwszy raz ...po prostu dlatego, że drugi raz widzę mocną przecenę...a tamtej okazji (pozytywnie ocenionej) już nie mogę odnowić bo za stara.
Jak by się pojawiły ponownie np. lustra w Jysku za 3 dychy też bym wstawił ponownie ...co w tym dziwnego ?

Edit: poczytajcie sobie komentarze do tego artykułu ...mam nadzieję, że to tylko "sianie paniki"...
Edytowane przez: "Vvvvv" sie 8.
Vvvvv08/08/2019 00:35

Oczywiście macie prawo do swojej opinii, weźcie jednak pod uwagę, że ten ak …Oczywiście macie prawo do swojej opinii, weźcie jednak pod uwagę, że ten akurat produkt jest - jak piszą- przebadany na ewentualność zanieczyszczeń a tak chwalony przez Was "lek" ma / miał (?) z tym ewidentnie problemy : https://polki.pl/zdrowie/leki,vigantol-wycofany-z-rynku,10070902,artykul.htmlSorry, ale to nie wzbudza mojego zaufania do tego producenta ...może jednak niska cena na wpływ na kontrolę jakości ?I wcale nie ukrywam, że wstawiam okazję nie pierwszy raz ...po prostu dlatego, że drugi raz widzę mocną przecenę...a tamtej okazji (pozytywnie ocenionej) już nie mogę odnowić bo za stara. Jak by się pojawiły ponownie np. lustra w Jysku za 3 dychy też bym wstawił ponownie ...co w tym dziwnego ?Edit: poczytajcie sobie komentarze do tego artykułu ...mam nadzieję, że to tylko "sianie paniki"...


doczytaj, jaki rygor stosowany jest w przypadku lekow, a jaki w przypadku wynalazkow, ktore starasz sie reklamowac. w skrocie: do twojego suplementu mozna napluc i jest spora szansa, ze przejdzie "kontrole jakosci", o czym nie ma mowy w przypadku leku (przyklad vigantolu).
Edytowane przez: "kekk" sie 8.
To nie jest "mój" suplement tak jak nie jest moją (niestety) Ikea czy Kaufland ... (Czy paręnaście innych firm których okazje wstawiałem ) Może zanim zaczniesz wysnuwać teorie spiskowe sam opublikuj choć jedną okazję ? Zobaczysz, że nie jest tak łatwo trafić na coś fajnego w dobrej cenie czego już inni nie zauważyli i nie opublikowali
Ale to nieistotne, nie mam nic przeciwko lekom ale skoro jest taki "rygor" w przypadku vigantolu to jak to się stało, że został tak zanieczyszczony, że musieli go wycofać ?
Edytowane przez: "Vvvvv" sie 8.
Witamina D sama się tworzy, choćby siedząc często na świeżym, powietrzu gdy świeci słońce. "D" sama się uzupełnia. "D" to nie witamina "C", którą trzeba uzupełniać owocami lub dziką różą z LitoFlex
A myślałem, że Heyah sprzedaja w butelce
Kamyk_Kamishi08/08/2019 01:06

Witamina D sama się tworzy, choćby siedząc często na świeżym, powietrzu gdy …Witamina D sama się tworzy, choćby siedząc często na świeżym, powietrzu gdy świeci słońce. "D" sama się uzupełnia. "D" to nie witamina "C", którą trzeba uzupełniać owocami lub dziką różą z LitoFlex


Proszę dopisać że na świeżym powietrzu w Egipcie bo w Polsce to ty tylko robotnicy budowlani maja jej pod dostatkiem, godzina na słońcu to za mało, sami lekarze o tym mówią bo cytuja badania naukowe.
cadm07/08/2019 23:41

a jak ma brodę ?


Farbuje na bank Na 10 rudych 11 fałszywych!
Coś często te promocje tam mają. Ja biorę od ziemby. Może drogo ale też sprawdzone.
kekk08/08/2019 00:21

nie na tej szerokosci geograficznej.a same krople to jakis gowniany …nie na tej szerokosci geograficznej.a same krople to jakis gowniany suplement, ktory kolega reklamowal pare miesiecy temu. polecam kupowac LEKI jak vigantol czy devikap.


A co ma nasza szerokość do d3? Co to za nowa filozofia?
Patryk.Kaminski08/08/2019 05:46

Proszę dopisać że na świeżym powietrzu w Egipcie bo w Polsce to ty tylko ro …Proszę dopisać że na świeżym powietrzu w Egipcie bo w Polsce to ty tylko robotnicy budowlani maja jej pod dostatkiem, godzina na słońcu to za mało, sami lekarze o tym mówią bo cytuja badania naukowe.


Wcale że nie. W letnich miesiącach wystarczy 20 minut w pełnym słońcu. Dłużej nawet jest niekorzystnie, bo wytworzona w skórze witamina D... ulega rozkładowi.
Z tej firmy podaja witaminy tucznikom do paszy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst