WiseCare PRO *ZA DARMO*
117°Zakończono

WiseCare PRO *ZA DARMO*

7
gru 24. 2015
Od dzisiaj aż do 28 grudnia z naszych zasobów pobrać będzie można popularny pakiet do naprawy i optymizacji systemu operacyjnego WiseCare 365 Pro, całkowicie za darmo. WiseCare 365 Pro to program, który pozwala w łatwy, prosty i co najważniejsze skuteczny sposób oczyszczać, defragmentować i optymalizować zarówno rejestr systemowy jak i cały komputer. 
Aktualizacje społecznościowe
Komputery
7 Komentarzy
Warto się tym interesować? Czy nie narobi więcej szkód?
Na stronie producenta program nie jest za darmo. Darmowa jest jedynie wersja darmowa, a PRO jest płatna ok 20$ za rok. Nie polecam korzystać z tych stronek instalkipl itd bo nigdy nie wiadomo co się kryje w paczce. Ostatnio musiałem koledze usuwać adware przez właśnie zainstalowanie programu z takiej strony, Ten program ponadto nie robi niczego niezwyklego. Już lepiej używać ccleanera.
@ares: popieram, teraz wszystkie strony udostępniające oprogramowanie wymuszają uzycie downloadera, który instaluje nam adware (to mało powiedziane) bez naszej wyraźnej zgody.
Dariogru 24. 2015

@ares: popieram, teraz wszystkie strony udostępniające oprogramowanie w …@ares: popieram, teraz wszystkie strony udostępniające oprogramowanie wymuszają uzycie downloadera, który instaluje nam adware (to mało powiedziane) bez naszej wyraźnej zgody.


chyba żartujesz. Jak się klika next, next, next nic nie czytając to nic dziwnego że się instaluje jakieś gówna. Te instalatory przecież wyraźnie mają napisane na co się zgadzasz i domyślnie mają zaznaczone żeby się zainstalować. Czasem trzeba tylko odptaszyć a czasem wejść w "zaawansowane" i tam poodptaszać. Robię tak i od dawna żadnego dodatkowego gówna nie złapałem. Pozdrawiam
mozna porac zawsze bezposrednio pomijajac dodatkowe programy
@ pkob86: Nie zawsze. @20cmMiesa: Domyślne zaznaczenie instalacji uciążliwych programów nie jest wyraźną zgodą, ale niejako wymuszeniem. Szczególnie, że zwykle checkboxy są sprytnie poukrywane.
Autor
nic dodatkowego przy tym programie się nie instaluje, nie chcesz - nie pobieraj
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy