WIPEOUT darmowy update do VR!
102°Zakończono

WIPEOUT darmowy update do VR!

11
mar 28. 2018
Nie wiem czy okazja nie wyleci bo dotyczy updatu do gry Wipeout Omega Collection czyli remastera 3 futurystycznych ścigałek. Wrzucam info bo co prawda gra updatuje się sama ale część z użytkowników VR może o tym updacie nie wiedzieć i nie mieć gry zainstalowanej.

Co do samego Wipeout VR to moim zdaniem jak na razie jedna z najlepszych gier na ps vr, chodzi szybko, wygląda pięknie (a po skyrimie i Drive Clubie już myślałem że gry w VR z widokiem na dalszy plan muszą wyglądać jak pixelowate G) no i gra się zaje...moim zdaniem obowiązkowa pozycja dla każdego posiadacza ps vr. Obecnie można kupić za ok 70zł ale sam kupowałem ze 3 miesiące temu na przecenie za bodaj mniej niż 50.

Link do najtańszej akucji z allegro ale daję go by było zdjęcie!
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

11 Komentarzy
Czysty spam i reklama aukcji. Zdjecie dodaje się osobno nawet w wersji mobilnej na dole strony... Nic nie tłumaczy braku umiejętności obsługi serwisu...
Nathan_Drakemar 28. 2018

Czysty spam i reklama aukcji. Zdjecie dodaje się osobno nawet w wersji …Czysty spam i reklama aukcji. Zdjecie dodaje się osobno nawet w wersji mobilnej na dole strony... Nic nie tłumaczy braku umiejętności obsługi serwisu...


To jeszcze proszę o instrukcję gdzie bo ni chu nie widzę, aukcja nie jest moja, nie mam pojęcia czyja a jedyne miejsce na zdjęcie które widzę dodaje fotę do opisu. Ale żeby nie było pomówień link usuwam, tylko bez foty nikt wrzuty nie zauważy.

Edit, po usunięciu linku fota została więc nie ma tego złego :).
Edytowane przez: "Javal" mar 28. 2018
Vivienmar 29. 2018

[Obrazek] [Obrazek]


No fajnie, ale nie wrzucałem z aplikacji tylko ze strony, na niej nadal nic takiego nie widzę i jedyna opcja jaką widzę to wkleić link (próbowałem z samym obrazkiem, nie działało, z ceneo, niedziałało) i potem go usunąć.
Javalmar 29. 2018

No fajnie, ale nie wrzucałem z aplikacji tylko ze strony, na niej nadal …No fajnie, ale nie wrzucałem z aplikacji tylko ze strony, na niej nadal nic takiego nie widzę i jedyna opcja jaką widzę to wkleić link (próbowałem z samym obrazkiem, nie działało, z ceneo, niedziałało) i potem go usunąć.


Da się wrzucić zdjęcie, które masz na dysku. Opcja 'wybierz'
785964-FyTQI.jpg
Vivienmar 29. 2018

Da się wrzucić zdjęcie, które masz na dysku. Opcja 'wybierz' [Obrazek]


Dzięki, nie widziałem że jest opcja z boku. Na przyszłość nie będzie wtopy z przypadkowym linkiem :).
Po tym jak Bryan z PSVR Without Parole o mało nie dostał orgazmu na streamie, nie ma opcji, muszę kupić
Edytowane przez: "martini" mar 29. 2018
Dają do zestawu kubeł na bełty ?
Mariusz.Mmar 29. 2018

Dają do zestawu kubeł na bełty ?


Na szczęście gry w kokpicie są najmniej rzygogenne więc nie powinno być problemu. Osobiście nie powiem jak jest bo ja w ogóle nie mam z tym problemu w żadnej grze przy nawet najbardziej rzygogennych ustawieniach.
Mariusz.Mmar 29. 2018

Dają do zestawu kubeł na bełty ?


Większość użytkowników jest zgodna, że twórcy ogarneli temat i gra nie powoduje zawrotów. Moja już wysłana i jutro powinna czekać w paczkomacie
Javalmar 29. 2018

Na szczęście gry w kokpicie są najmniej rzygogenne więc nie powinno być pro …Na szczęście gry w kokpicie są najmniej rzygogenne więc nie powinno być problemu. Osobiście nie powiem jak jest bo ja w ogóle nie mam z tym problemu w żadnej grze przy nawet najbardziej rzygogennych ustawieniach.


No ja w Driveclub musiałem robić przerwy po zbyt widowiskowych przejazdach z crashami
martinimar 29. 2018

No ja w Driveclub musiałem robić przerwy po zbyt widowiskowych przejazdach …No ja w Driveclub musiałem robić przerwy po zbyt widowiskowych przejazdach z crashami


No to powodzenia z Wipeouta ale z jednym się zgodzę autorzy dali radę i udowodnili że gry na vr nie muszą być popierdolka z marną grafiką.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst