Niestety, ta okazja już wygasła
Wiosenne porządki: ebooki 40% taniej @ Helion
155° Zakończono

Wiosenne porządki: ebooki 40% taniej @ Helion

4
mar 20.
Tylko do soboty w księgarni Helion promocja "Wiosenne porządki", w której książki drukowane dostały tylko 25% zniżki, ale za to ebooki kupimy z rabatem 40%. Jest to więc okazja raczej dla miłośników ebooków.

Najpopularniejszymi tytułami są oczywiście Czysta architektura, którą kupimy za 67 40,20 zł oraz Czysty kod w cenie 69 41,40 zł. Z technologicznych nowinek znajdziemy Blockchain. Podstawy technologii łańcucha bloków w 25 krokach w cenie 39,90 23,94 zł.

Pośród książek o tematyce Javy, Pythona czy SQLi warto też zwrócić uwagę na English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko za 39,90 23,94 zł.

Zakupy za min. 50 zł warto połączyć z kodem rabatowym CZYTAM-Z-PEKAO, który da rabat w wysokości 10 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

4 Komentarze
Jak wygląda sprawa z ebookami- mogę je sobie wydrukować czy są zabezpieczone w jakiś sposób?
zombek2320/03/2019 09:16

Jak wygląda sprawa z ebookami- mogę je sobie wydrukować czy są zab …Jak wygląda sprawa z ebookami- mogę je sobie wydrukować czy są zabezpieczone w jakiś sposób?


Rozumiem, że masz w pracy nielimitowaną drukarkę? Bo inaczej to raczej niezbyt opłacalna sprawa.
Prawnie drukowanie mieści się w granicach użytku osobistego. Generalnie e-booka można używać właściwie tak samo jak książkę papierową, a więc także skopiować/wydrukować (fragment?) czy pożyczyć go komuś.
Technicznie nie ma zabezpieczeń. Większość ebooków w Helionie dostępna jest w 3 formatach: PDF, epub i mobi. PDF wydrukujesz bez problemów. Jeśli nie byłoby PDF-a, to w internecie jest pełno konwerterów on-line, potrafiących zmienić epub lub mobi na PDF.
Edytowane przez: "DoReMi" mar 20.
DoReMi34 min

Rozumiem, że masz w pracy nielimitowaną drukarkę? Bo inaczej to raczej n …Rozumiem, że masz w pracy nielimitowaną drukarkę? Bo inaczej to raczej niezbyt opłacalna sprawa.Prawnie drukowanie mieści się w granicach użytku osobistego. Generalnie e-booka można używać właściwie tak samo jak książkę papierową, a więc także skopiować/wydrukować (fragment?) czy pożyczyć go komuś.Technicznie nie ma zabezpieczeń. Większość ebooków w Helionie dostępna jest w 3 formatach: PDF, epub i mobi. PDF wydrukujesz bez problemów. Jeśli nie byłoby PDF-a, to w internecie jest pełno konwerterów on-line, potrafiących zmienić epub lub mobi na PDF.


Nie chodzi o limit wydruków a właśnie wydrukowanie poszczególnego fragmentu zamiast niewygodne kopiowanie na ksero plus zaoszczędzone miejsce na półce.
Helion, z tego przynajmniej co pamiętał kiedyś miewał pozycje jakby to ująć .. tłumaczone z angielskiego przez translator/osobę nietechniczną także sprawdźcie sobie fragment (jeżeli dostępny) przed zakupem.
Za książki plus
Edytowane przez: "eter" mar 20.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst