WinX HD Video Converter Deluxe 5.17.0 (PC) - Dożywotnia licencja za darmo

Obowiązuje do 16/06/2022 00:00maj 3. 2022
[ Aktualizacja 12.05.2022 ] Oferta została przedłużona oraz zaktualizowana o wersję oprogramowania 5.17.0.Digiarty Software udostępniło na swojej stronie internetowej ofertę specjalną, w ramach której możemy uzyskać dożywotnią licencję (w postaci klucza licencyjnego) na ich oprogramowanie WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.8 za darmo.

WinX HD Video Converter Deluxe to najlepszy, akcelerowany przez GPU konwerter wideo 4K/HD dla systemu operacyjnego Windows 11/10/8/7 służący do konwersji dowolnego wideo do/z MP4, HEVC, H264, MKV, AVI, MP3 itp. z dużą szybkością i wysoką jakością. Jest to również kompresor wideo i łatwy edytor wideo.

@ Digiarty Software (Przetłumaczone)

Informacje dotyczące bezpłatnej licencji:
Wersja oprogramowania 5.16.8Pełen dostęp do funkcji oferowanych w wersji 5.16.8Aktualizacja do nowszej wersji jest niedostępna
Szczegółowych informacji na temat oprogramowania, dowiesz się z ich strony internetowej:
winxdvd.com/hd-…xe/

530440_1.jpg


Aby skorzystać z oferty:

  • Przejdź na stronę oferty specjalnej klikając przycisk Idź do okazji
  • W pustym polu, wprowadź swój adres e-mail i kliknij przycisk Get It Free
  • Postępuj według wskazówek otrzymanych we wiadomości na podany adres e-mail
Aktualizacje społecznościowe
kokosnh
Pamiętajcie aby odciąć skubańca na firewall-u od internetu i co najwyżej przepuścić sobie Youtube drugą regułą, czy co tam potrzebujecie (niestety windowsowy firewall nie obsługuje URL, więc po IP trzeba).
Bo będzie jak ostatnio przy wersji 5.16.2, co po jakimś czasie został zablokowany i nawet reinstalacja z tego samego instalatora + wpisane kodu i emaila już go nie aktywowały.
j..ch
do autora wstawki . jaki adres (URL) konkretnie należy zablokować żeby uniknąć zablokowania "po czasie" czy chodzi o winxdvd.com
Najlepsze komentarze
20 Komentarzy
Prześlij Komentarz