Niestety, ta okazja już wygasła

WinToUSB Professional - darmowa dożywotnia licencja

Zaktualizowano mar 18. 2021 (Opublikowano sty 29. 2021)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

WinToUSB to nieskomplikowane narzędzie służące do instalacji systemu Windows na zewnętrznym dysku USB lub pendrivie. W ten sposób otrzymujemy przenośny system operacyjny, który możemy uruchomić prawie na każdym komputerze PC. Wystarczy tylko podłączyć dysk lub klucz USB i ustawić w BIOS-ie albo UEFI rozruch systemu z odpowiedniego nośnika danych.

Program pozwala na zainstalowanie systemu zgodnego z rodziną Windows NT 6.x, a więc wspierane są Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista oraz Windows Server 2019/2016/2012/2010/2008. Proces instalacji wymaga płyty CD/DVD lub obrazu ISO z pożądaną przez nas wersją Windows. Warto dodać, że przy pomocy DVD albo ISO z systemem Windows 8/8.1 możliwe jest również stworzenie nośnika USB, z którego będzie uruchamiana mobilna przestrzeń robocza Windows To Go. Aplikacja wspiera dyski i klucze USB korzystające ze struktur danych MBR oraz GPT. Aby zainstalować Windows, nie musimy używać narzędzi WAIK (Windows Automated Installation Kit) oraz WADK (Windows Assessment and Deployment Kit).

Prosty kreator programu pozwala na wybranie źródła instalacji (CD/DVD lub obraz ISO), zdecydowanie o interesującej nas edycji Windows (np. Home Premium lub Professional), wybranie docelowego nośnika USB (musimy zgodzić się na sformatowanie dysku USB lub pendrive’a), a także ustalenie, na których jego woluminach zostaną utworzone partycje rozruchowa oraz systemowa. Po przejściu przez opcje kreatora można rozpocząć proces właściwej instalacji.

Szata graficzna narzędzia wygląda dość przestarzale, zadbano jednak o podstawowy poziom estetyki. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, mniej doświadczeni użytkownicy raczej nie powinni mieć z nią specjalnych problemów. W razie wątpliwości co do znaczenia wybranych funkcji, można zapoznać się z samouczkiem i działem FAQ, dostępnymi online w witrynie twórców programu.

Uwaga!
Ponieważ Windows 7, Windows Vista i Windows Server 2008/2008 R2 nie posiadają wbudowanego wsparcia dla USB 3.0, tak więc systemy te należy uruchamiać z portów USB 2.0.

Windows 7 nie jest w pełni przenośnym systemem - mogą wystąpić problemy z aktywacją i sterownikami na różnych komputerach.

Program należy uruchamiać jako administrator.
Narzędzie działa również w systemach Windows Server 2008 i 2012 oraz prawdopodobnie w Windows Server 2003 (ze względu na to, że uruchomimy je w Windows XP).

Jak zdobyć klucz licencyjny WinToUSB Professional za darmo ?
1. Pobierz instalator WinToUSB Professional easyuefi.com/win…exe
2. Zainstaluj oprogramowanie na swoim komputerze.
3. Przejdź pod giveaway.tickcoupon.com/win…ey/ naciskając +, celem jego ujawnienia. Użyj klucza licencyjnego, aby aktywować go do wersji Professional.

Warunki:
  • To jest dożywotnia licencja na 1 komputer.
  • Użycie niekomercyjne.
  • Brak bezpłatnych aktualizacji.
  • Brak bezpłatnego wsparcia technicznego.
  • Musisz zrealizować klucz licencyjny przed zakończeniem tej oferty.

Szczegółowe instrukcje dotyczące działania i obsługi narzędzia WinToUSB znaleźć można na stronie producenta easyuefi.com/win…tml
Aktualizacje społecznościowe
Cris.Pell
19117-5pPTD.jpg
Najlepsze komentarze
209 Komentarzy
Prześlij Komentarz