Niestety, ta okazja już wygasła
WinToHDD Proffesional 4.2 Ponownie za darmo
591° Zakończono

WinToHDD Proffesional 4.2 Ponownie za darmo

ZA DARMO113,74zł
32
591° Zakończono
WinToHDD Proffesional 4.2 Ponownie za darmo
gru 31. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ponownie istnieje możliwość pobrania za darmo tego przydatnego narzędzia do klonowania oraz instalacji Windows z plików ISO. Poniżej krótki opis programu:

WinToHDD to narzędzie, umożliwiające przeprowadzenie procesu instalacji systemu Windows bezpośrednio z plików ISO, WIM, ESD, SWM, VHD i VHDX bez konieczności wykorzystania w tym celu nośników CD/DVD, pendrive itp.

222000.jpg

Program wyposażony został w funkcje reinstalacji systemu na dysku, na którym jest on już zainstalowany oraz przeprowadzania tzw. czystej instalacji. W obu przypadkach wymagany jest obraz dysku w jednym z obsługiwanych formatów zawierający instalatora systemu Windows Vista/7/8/8.1/10 (wersja komercyjna wspiera dodatkowo edycje serwerowe). Cała operacja opiera się o kreator, który prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji środowiska operacyjnego.

Wersja Profesjonalna Umożliwia dodatkowo opcję instalacji Windowsów w wersji Enterprise oraz Server, szybsze klonowanie systemu oraz obsługę formatu 4k w dyskach twardych.

Aby móc skorzystać z oferty podajemy po wejściu w link z oferty Imię i Nazwisko oraz maila na który przyjdzie klucz aktywacyjny oraz pobieramy instalator z poniższego linka:

easyuefi.com/win…exe

Po instalacji programu wchodzimy w zakładkę O a następnie wybieramy Rejestracja programu gdzie wpisujemy wymagany klucz. Po restarcie aplikacji dostajemy wersje Professional.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
32 Komentarze
Prześlij Komentarz