Niestety, ta okazja już wygasła
WinToHDD Professional za darmo na ShareWareOnSale
577° Zakończono

WinToHDD Professional za darmo na ShareWareOnSale

ZA DARMO146,95zł Darmowa dostawa DarmowaSharewareOnSale Okazje
32
cze 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo fajna i przydatna aplikacja.
Zaczynając od najciekawszej funkcji, czyli klonowania aktualnej instalacji Windows. Można zrobić klona naszego systemu np na dysk USB i używać go jako mobilnego systemu, albo jako bootującej kopii zapasowej.
Dodatkowe funkcje programu bez szału. Z godnych uwagi program umożliwia zrobienie multibotowalnego USB z wieloma systemami.
Więcej info o sofcie na stronie producenta easyuefi.com/wintohdd/index.html

Regularna cena: $29,95

Moja pierwsza wstawka, więc proszę o wyrozumiałość 😁
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale Okazje

Grupy

32 Komentarze
a co potrafi ugotowac?
se.sk09/06/2019 20:18

a co potrafi ugotowac?


Kiedy Breaking Bad wejdzie za mocno 😜
Dobry program, plus leci.
Da radę sklonować działający system (win7)? W sensie bez konieczności bootowania zewnętrznego OSa na potrzeby uruchomienia narzędzia do klonowania?
emarcin09/06/2019 20:50

Da radę sklonować działający system (win7)? W sensie bez konieczności boot …Da radę sklonować działający system (win7)? W sensie bez konieczności bootowania zewnętrznego OSa na potrzeby uruchomienia narzędzia do klonowania?


Da radę. Jedyny problem może polegać na tym, jakbyś chciał z niego zanotować na baaaardzo różniącej się maszynie. Jeśli nie będzie miał sterowników do kluczowych komponentów zobaczysz BSOD. Z bootowaniem na klonie z zewnętrznego HDD na swoim kompie nie będzie problemów.
Uzupełniając nieco:
Terms and Conditions
  • This is a 1-computer lifetime license, for noncommercial use
  • No free updates; if you update the giveaway, it may become unregistered
  • No free tech support
  • You must redeem the license key before this offer has ended
  • May not be resold
Technical Details
  • Version is v3.8
  • Download size is 8.9 MB
  • Supports Windows Vista, 7, 8/8.1, and 10 (32-bit and 64-bit)
O to mi chodziło. Wszystko co dotychczas przerabiałem na Win7 kończyło się BSODem i rebootem podczas uruchamiania sklonowanego systemu (na tej samej maszynie - tylko podmiana dysku). Dzieje mi się to od czasu jakiejś aktualizacji systemu.
emarcin09/06/2019 21:10

O to mi chodziło. Wszystko co dotychczas przerabiałem na Win7 kończyło się …O to mi chodziło. Wszystko co dotychczas przerabiałem na Win7 kończyło się BSODem i rebootem podczas uruchamiania sklonowanego systemu (na tej samej maszynie - tylko podmiana dysku). Dzieje mi się to od czasu jakiejś aktualizacji systemu.


Można to obejść. Trzeba poinstalować wymagane sterowniki przed sklonowaniem. Może chodzi o stery do kontrolera USB z których dysk mnie potrafi zabootować po sklonowaniu
Szaquak09/06/2019 21:27

Można to obejść. Trzeba poinstalować wymagane sterowniki przed skl …Można to obejść. Trzeba poinstalować wymagane sterowniki przed sklonowaniem. Może chodzi o stery do kontrolera USB z których dysk mnie potrafi zabootować po sklonowaniu


Ale chodzi o problem z bootowaniem sklonowanego systemu nie via USB tylko z normalnego dysku na SATA. (a w koomowanym sysyemie są już wszystkie sterowniki zainstalowane)
emarcin09/06/2019 21:31

Ale chodzi o problem z bootowaniem sklonowanego systemu nie via USB tylko …Ale chodzi o problem z bootowaniem sklonowanego systemu nie via USB tylko z normalnego dysku na SATA. (a w koomowanym sysyemie są już wszystkie sterowniki zainstalowane)


Kopia 1:1 na innym dysku podpiętym do tego samego SATA powoduje BSOD ? :/ 😨
Easus Todo Backup od zawsze za free klonuje też od zawsze
easeus.com/bac…tml
Skorzystałem, zrobiłem kopię dwóch partycji win10 i startowej z dysku ssd na drugiego hdd, rozmiary partycji ustawiłem te same.
Boot z kopii sie udał. Pokazało to wyraźnie jak mocno ssd przyspiesza proces bootowania(prawdopodobnie fragmentacja danych tez zrobiła swoje).
Nie wiem jaka jest różnica wersji „licencyjnej” od standardowej ponieważ na początku klikałem bez licencji i było to samo..chyba.
Polecam również tą aplikacje - warto tylko stworzyc sobie skrypty na stworzenie odpowiednich partychi na dysku które potem można uruchomić w wbudowanym w instalator wierszu poleceń (ogólnie chodzi tu o stworzenie komend dla diskpart)
Sklonuje partycję GPT z Windows 10 z dysku NVMe na inny NVme?
KingGhidorah09/06/2019 22:03

Easus Todo Backup od zawsze za free klonuje też od zawsze Easus Todo Backup od zawsze za free klonuje też od zawsze https://www.easeus.com/backup-software/tb-free.html


Niestety, klon z tego programu, nie zawsze działa. Wszystko zależy od sprzętu.
KingGhidorah09/06/2019 22:03

Easus Todo Backup od zawsze za free klonuje też od zawsze Easus Todo Backup od zawsze za free klonuje też od zawsze https://www.easeus.com/backup-software/tb-free.html


Najlepszy.
Teraz niech ktoś napisze dlaczego ktokolwiek miałby używać nieznanego programu zamiast np. Clonezilla.
Petesh09/06/2019 23:30

Sklonuje partycję GPT z Windows 10 z dysku NVMe na inny NVme?


Oczywiście. Nie ma znaczenia rodzaj nośnika i czy partycja z MBR czy GPT.
przemo9309/06/2019 23:59

Teraz niech ktoś napisze dlaczego ktokolwiek miałby używać nieznanego pro …Teraz niech ktoś napisze dlaczego ktokolwiek miałby używać nieznanego programu zamiast np. Clonezilla.Clonezilla jest trochę spartańska (chyba przyznasz mi rację) i po angielsku. Te 2 rzeczy wystarczą, by odstraszyć sporo ludzi.
Poza tym wintohdd to nie jest jakiś tam nieznany program. Wszyscy piszą o klonowaniu, a przede wszystkim, jego mocną stroną było to, że mogłeś zainstalować Windowsa, bez tworzenia bootowalnego pendrive'a, czy bez dvd. Wystarczyło, że miałeś dostęp do dysku i z poziomu systemu "instalowałeś" windowsa na dysku, tak jakbyś instalował aplikację.
Podłączałeś dysk i potem dokańczałeś instalację systemu.
Innym ich popularnym programem jest WinToUSB.
przemo9309/06/2019 23:59

Teraz niech ktoś napisze dlaczego ktokolwiek miałby używać nieznanego pro …Teraz niech ktoś napisze dlaczego ktokolwiek miałby używać nieznanego programu zamiast np. Clonezilla.


Bo obsługuje różne sytuacje typu 'partycja startowa na jednym dysku, recovery na innym, a migrujemy na trzeci dysk'.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Szaquak. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst