Niestety, ta okazja już wygasła
Winogrona białe bezpestkowe za darmo Delikatesy Centrum
1835° Zakończono

Winogrona białe bezpestkowe za darmo Delikatesy Centrum

ZA DARMO11,99złDelikatesy Centrum Okazje
1835° Zakończono
Winogrona białe bezpestkowe za darmo Delikatesy Centrum
kwi 8. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

381572.jpgPromocja z aktywną Delikartą w dniach 8-10.04.2021 r. lub do wyczerpania zapasów w wybranych sklepach Delikatesy Centrum. Maksymalnie 1 zakupy dziennie upoważniają do uzyskania rabatu,a maksymalna dzienna wartość rabatu do uzyskania to 10 zł. Maksymalny rabat do uzyskania w czasie trwania całej promocji to 20 złotych na Delikartę. Przy zakupie winogron białych bezpestkowychw dniach 8-10.04. Rabat naliczy się automatycznie na Delikartę do wykorzystania na zakupy w dniach 13-14.04. Maksymalnie można odebrać nie więcej niż 10 złotych rabatu na dzień, a wartość zakupówprzed rabatem musi wynieść co najmniej 1 grosz więcej niż wartość rabatu.
Regulamin, szczegóły i lista sklepów biorących udział w promocji dostępna jest w sklepie oraz na delikarta.pl/zad…rmo
Z rabatu wyłączone są produkty z kategorii napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe i akcesoria do nich, doładowania do telefonu i mleko modyfikowane.

Normalnie winogrona są po 11,99 zł/kg, ale jak dzisiaj byłam to były po 7,99 zł/kg. Pakowane w mini paczuszkach foliowych, także łatwo je ze sobą wziąć.
I tak, spodziewam się komentarzy, że nie za darmo, bo trzeba najpierw zapłacić. Działa to na tej samej zasadzie co voucher w Biedronce, że najpierw płacimy kupując winogrona, drukuje się voucher (ale nie musicie go brać, bo to zapisuje się na delikarcie) i potem od wtorku do środy możecie go wykorzystać na inne zakupy.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
36 Komentarzy
Prześlij Komentarz