Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Wino Tempranillo
206°

Wino Tempranillo

7,99zł9,99zł-20%Lidl Okazje
10
206°
Wino Tempranillo
wrz 22. 2020Dostępność Mazowieckie
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
10 Komentarzy
@Jarek_Jarecki Ile było sztuk? Jaka pojemność butelki?
Standardowa butelka. Dużo było.
Wytrawne?
Chyba ogólnopolska promka, w Krakowie też jest.


Wino bardzo przeciętne, ale z drugiej strony to wino za dychę, czy w promce za 8 (!!!) zł

W tej cenie jest akceptowalne, nadaje się jako codzienne wino stołowe do obiadu, czy też w większych ilościach na wszelkiego rodzaju imprezy. Ja właśnie czekam na taką promkę i kupuję kilka kartonów - zwykle do następnej promocji schodzi całe. Jedyna rada przed podawsniem napowietrzyć - najlepiej otworzyć kilka godzin wcześniej, przelać do karafki i do lodówki, będzie akurat na wieczorną imprezę.
Edytowane przez: "Soprano" wrz 22.
Wrzuć zdjęcie butelki, lepiej przemawia
Z góry dzięki.
już od jakiegoś tygodnia ta promocja, przy zakupie 2 szt jest po 7,99
calkiem dobre, w/g mnie lepsze niz to wloskie ostatnio za 10 z 13zl.

Soprano22/09/2020 20:01

Chyba ogólnopolska promka, w Krakowie też jest.Wino bardzo przeciętne, ale …Chyba ogólnopolska promka, w Krakowie też jest.Wino bardzo przeciętne, ale z drugiej strony to wino za dychę, czy w promce za 8 (!!!) złW tej cenie jest akceptowalne, nadaje się jako codzienne wino stołowe do obiadu, czy też w większych ilościach na wszelkiego rodzaju imprezy. Ja właśnie czekam na taką promkę i kupuję kilka kartonów - zwykle do następnej promocji schodzi całe. Jedyna rada przed podawsniem napowietrzyć - najlepiej otworzyć kilka godzin wcześniej, przelać do karafki i do lodówki, będzie akurat na wieczorną imprezę.


chyba skorzystam z tej rady, triku z wietrzeniem nie znalem
Edytowane przez: "goryl" wrz 24.
goryl24/09/2020 23:27

calkiem dobre, w/g mnie lepsze niz to wloskie ostatnio za 10 z 13zl.chyba …calkiem dobre, w/g mnie lepsze niz to wloskie ostatnio za 10 z 13zl.chyba skorzystam z tej rady, triku z wietrzeniem nie znalem


Napowietrzenie wina ma go trochę "otworzyć" - wydobyć aromaty i smaki szybciej (większa powierzchnia wina ma styczność z powietrzem niżby stało w butelce z wąską szyjką. Ale też napowietrzenie "ukryje" (będą słabiej wyczuwalne) trochę zbyt wysoką kwasowośc, czy tanniczność. Można też użyć areatorów, nakładek na butelki które wprawiają wino w dodatkowy ruch. Generalnie to wino po napowietrzeniu zyskuje, podobnie jakby postało trochę w kieliszku.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst