Niestety, ta okazja już wygasła

Winning Moves, gra towarzyska Trivial Pursuit Domówka Ultimate (możliwe 89,99 zł z kodem rabatowym) @Empik

kwi 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Na hitach dnia na Empik.com znalazłem taką oto propozycje. Po użyciu kodu rabatowego na pierwsze zamówienie, cena produktu zostaje obniżona do 89,99.

cena najniższa na: Ceneo
ostatni raz raka cena była w listopadzie:

522962_1.jpg
warunki dostawy:

522962_1.jpg

Opis Gry:
rivial Pursuit Domówka ULTIMATE

Rzuć kostką i odpowiadaj na pytania! Gra quizowa Trivial Pursuit Domówka w wersji planszowej. Ekscytująca rozgrywka na imprezie lub sposób na spędzenie wieczoru we dwoje! Wylosuj jedno z 1800 pytań i rozpocznij dobrą passę odpowiedzi!
522962_1.jpg
Ile minut łącznie trwają wszystkie filmy z serii o Harrym Potterze?

Pewnie dużo. Odpowiedzi będziesz musiał poszukać na kartach Trivial Pursuit Domówka Ultimate. Pytania podzielone są na kategorie Muzyka, Podróże, Lifestyle, Kuchnie Świata, Filmy i Seriale oraz Kim jestem. Daj się zaskoczyć niebanalnym zagadnieniom podczas rodzinnego obiadu, imprezy ze znajomymi lub wieczoru we dwoje! Zestaw zawiera aż 1800 nieznanych pytań, które wymagają wszechstronnej wiedzy lub odrobiny sprytu i zdolności dedukcji.
522962_1.jpg
Jak grać w Trivial Pursuit Domówka Ultimate

Na jednej z kart można znaleźć pytanie o ulubione przyprawy Kasi Kowalskiej. Podpowiadamy - są dwie. Tak jak minimalna ilość graczy w rozgrywce Trivial Pursuit Domówka Ultimate. W zestawie znajduje się 6 unikatowych pionków, w których każdy gracz lub drużyna, zbiera trójkątne znaczniki punktów. Przemieszczając się na planszy, gracze odpowiadają na pytania z wylosowanej karty. Kolor na polu wskazuje kategorię pytania. Podczas gry należy pamiętać o strategii! Pionek może poruszać się po planszy w dowolnym kierunku.Uwaga! Punktowane są jedynie pola ze specjalnym znacznikiem, ale żeby móc ruszyć dalej musisz odpowiedzieć poprawnie po każdym ruchu. Wygrywa gracz, który zbierze znaczniki wszystkich kategorii.

522962_1.jpgSprawdź inne warianty gry

Szukasz czegoś kompaktowego? Sprawdź Trivial Pursuit Domówka w wersji bitesize! Dodatkowe pytania w poręcznym opakowaniu z kostką możesz zabrać na wakacje lub do pubu. Wypróbuj również Top Trumps Quiz Domówka, by poznać zupełnie nowe kategorie i mechanikę gry.

Zawartość

  • pudełko
  • plansza
  • karta z zasadami
  • 300 kart z pytaniami
  • kostka
  • 36 pionków

Cechy gry

  • liczba graczy: 2+
  • wiek: 16+
  • cas gry: 60 minut
  • język wydania: polski
Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz