WINMAU BLADE 6 + 2 x Lotki Steel + akcesoria

lip 6. 2022
Ponownie dostępna okazja na zestaw startowy do Darta - cena oczywiście wzrosła, mimo to taki zestaw jest opłacalny.

Tarcza Blade 6 jest powszechnie polecana tarczą sizalową, następczynią wcześniej popularnej "piątki". Jej dobra jakość wykonania + wtopiony pająk stanowią przystępną cenowo opcję na spróbowanie tego sportu. Dodatkowo jest na nie popyt na polskim rynku, tak więc w przypadku gdy gra "nie podejdzie" w dobrej cenie będzie można tarczę opchnąć. Co istotne - marka Winmau i jej tarcze stanowią w tej chwili podstawowe tarcze do gry na najwyższym poziomie - są oficjalnymi tarczami PDC.

W zestawie podstawowe lotki dla dwóch osób. Nic specjalnego i na pewno w późniejszym czasie do wymiany na inne. Jeśli nie chcemy inwestować na początek chwilę można nimi porzucać. Podpowiem od razu, że jeśli ktoś ma możliwość, polecam dokupić od razu jakiś jeden zestaw np.
- tańsza opcja: bulls bear brass
- ciut droższa opcja: harrow Genesis 60%

W zestawie mamy na początek wszystko co potrzebne - akcesoria nie są najwyższej jakości, jednak jest ich dużo - na pierwsze grania spokojnie wystarczy i shaftów i piórek.

Wysyłka gratis powyżej 170 zł.
Dostawa idzie z Holandii - dość szybko, w ciągu 3-4 dni powinno dojść. Korzystam z tego sklepu regularnie, żadnych problemów.
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy