Windows 10 (Update) za darmo! @ Microsoft
582°Zakończono

Windows 10 (Update) za darmo! @ Microsoft

AvatarUsunięty667219
lip 31. 2016
Jak pewnie wszyscy wiedzą (albo i nie) 29.07.2016r. zakończyła się możliwość darmowego uaktualnienia Windowsa do najnowszej wersji dla posiadaczy starszych wersji (7 i 8.1).
Na szczęście dla zapominalskich, pozostała jeszcze jedna możliwość na darmową aktualizację - dotyczy ona wszystkich, którzy korzystają z technologii pomocniczych (przy czym oświadczenie nie jest w żaden sposób weryfikowane przez Microsoft)

Nie jest znany termin zakończenia tej promocji.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Usunięty6672lip 31. 2016

W Win10: naciśnij win + s i wpisz: "Wyświetl bieżące ustawienia ułatwień d … W Win10: naciśnij win + s i wpisz: "Wyświetl bieżące ustawienia ułatwień dostępu."


na pewno bedzie to pomocne dla osob, ktore tego win10 nie maja i wlasnie do niego beda chciec zmigrowac
19 Komentarzy
było do przewidzenia Jeszcze trochę i nie będzie potrzeba klucza do windows 7 czy 8 bo 10 będzie darmowe
Szukałem 5 minut ale nie znalazłem nigdzie co tłumacz miał na myśli odnośnie "technologii pomocniczych".
Avatar
Usunięty6672Autor
toorlip 31. 2016

Szukałem 5 minut ale nie znalazłem nigdzie co tłumacz miał na myśli odno …Szukałem 5 minut ale nie znalazłem nigdzie co tłumacz miał na myśli odnośnie "technologii pomocniczych".


W Win10: naciśnij win + s i wpisz: "Wyświetl bieżące ustawienia ułatwień dostępu."
Usunięty6672lip 31. 2016

W Win10: naciśnij win + s i wpisz: "Wyświetl bieżące ustawienia ułatwień d … W Win10: naciśnij win + s i wpisz: "Wyświetl bieżące ustawienia ułatwień dostępu."


na pewno bedzie to pomocne dla osob, ktore tego win10 nie maja i wlasnie do niego beda chciec zmigrowac
X DDDDDD jakie to było przewidywalne

Najpierw wielki licznik że nie ma czasu ,a na sam koniec i tak za free będzie
Edytowane przez: "kitowsci" lip 31. 2016
Widzę, że ktoś tu nie odróżnia pojęcia technologii od technik i stosuje je zamiennie.
Okazja wszechczasów, więc +.
Jaki jest rekord plusów?
Te technologie jeśli dobrze rozumiem są przeważnie używane przez osoby niepełnosprawne. Czyli coś na zasadzie ze Win 10 bedzie za friko dla osób które mają jakieś dysfunkcje np. nie mają rąk, a chcą korzystać z komputera, windowsa.
szkoda że keygen nie moze zaliczyć się do "technologii pomocniczych "
a może może?
:O


Tu nie chodzi o niepełnosprawność, a o korzystanie z ułatwień dostępu, w tym np. klawiatury ekranowej. Dlatego nikt nie weryfikuje czy ktoś niepełnosprawny, czy nie.
Prawie wszystkie komentarze w internecie odnośnie kwestii przesiadki na Win10 są negatywne , radzę poczytać zanim zdecydujecie się na aktualizację.
pavvellsie 1. 2016

Prawie wszystkie komentarze w internecie odnośnie kwestii przesiadki na …Prawie wszystkie komentarze w internecie odnośnie kwestii przesiadki na Win10 są negatywne , radzę poczytać zanim zdecydujecie się na aktualizację.Reszta osób siedzi na W10 zadowolona i nie zawraca sobie głowy tym tematem. Jak zawsze, gdy wychodzi nowy Windows, jest grupa narzekających na wszystko.
Tak samo część osób chciała kiedyś siedzieć na W98 (bo stare gry lepiej działały na starym sprzęcie). Później XP do końca świata i jeden dzień dłużej. A teraz to samo z W7.
też mi się wydawało, że w10 kiepski strasznie ale kupiłem sobie tablet z w10 i pracuje mi się na nim bardzo dobrze. tak, że nawet zarzuciłbym na pc.
pwilsie 1. 2016

Reszta osób siedzi na W10 zadowolona i nie zawraca sobie głowy tym t … Reszta osób siedzi na W10 zadowolona i nie zawraca sobie głowy tym tematem. Jak zawsze, gdy wychodzi nowy Windows, jest grupa narzekających na wszystko.Tak samo część osób chciała kiedyś siedzieć na W98 (bo stare gry lepiej działały na starym sprzęcie). Później XP do końca świata i jeden dzień dłużej. A teraz to samo z W7.


masz rację. Ja mam win10 i dla mnie działa o niebo lepiej niż 8mka, dlatego też nie piszę nigdzie o wadach i nie narzekam
dominuseksie 1. 2016

masz rację. Ja mam win10 i dla mnie działa o niebo lepiej niż 8mka, dl … masz rację. Ja mam win10 i dla mnie działa o niebo lepiej niż 8mka, dlatego też nie piszę nigdzie o wadach i nie narzekamTeż się zgadzam, używam od początku i 8 a tym bardziej 7 nie ma co porównywać, ciekawe co przyniesie jutrzejszy update
rasty777sie 1. 2016

Też się zgadzam, używam od początku i 8 a tym bardziej 7 nie ma co por … Też się zgadzam, używam od początku i 8 a tym bardziej 7 nie ma co porównywać, ciekawe co przyniesie jutrzejszy update


Nic wielkiego, zmiany interfejsu i mało istotne funkcje.
Możesz zawsze włączyć wersje testowe inssider i wybrać release preview i mieć od razu...
Przydałoby się podać źródło bo sam tego nie wymyśliłeś...
richard.riddicksie 4. 2016

Przydałoby się podać źródło bo sam tego nie wymyśliłeś...

​źródło internet
A tak poważnie to nie myśl sobie, że to jakaś Twoja ulubiona strona była pierwsza.
To jest info z reddit i wszyscy to stąd "uktadli" wiec lepiej daj se spokój z głupimi komentarzami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy