Wilkinson sword quattro 4 ostrza z rączką w Biedronce
318°Zakończono

Wilkinson sword quattro 4 ostrza z rączką w Biedronce

11
wrz 19. 2016
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Kupiłem je i bardzo polecam. Dzisiaj nie wyobrażam sobie żebym ich nie kupił.
gorbiwrz 19. 2016

Kupiłem je i bardzo polecam. Dzisiaj nie wyobrażam sobie żebym ich nie ku …Kupiłem je i bardzo polecam. Dzisiaj nie wyobrażam sobie żebym ich nie kupił.

​spróbuj Wilkinson Hydro 5! najlepsze! Biją wszystkie Gillette, Bić i inne modele Wilkinson razem wziętych!
Na ile Wam starczą te maszynki, o których piszecie?
3 między
wspomnę tylko, iż Wilkinson zrobiony dla biedry, a zwykły to nie to samo. Nie dajcie się omamić. Nic nie ma za darmo.
seblagwrz 20. 2016

wspomnę tylko, iż Wilkinson zrobiony dla biedry, a zwykły to nie to samo. N …wspomnę tylko, iż Wilkinson zrobiony dla biedry, a zwykły to nie to samo. Nie dajcie się omamić. Nic nie ma za darmo.

​Nie tylko on. Wiele produktów robionych dla sklepów typu biedra, jakiś hipermarket czy nawet budowlane to nie są te same jakościowo wysokie produkty które kupimy w sklepach detalicznych. Jasio Kowalski który nie ma z tymi produktami styczności codziennie nie zauważy różnicy. Nie jesteś pierwszy który to pisze i coś z tym jest. Z drugiej strony, jakoś tą cenę o x złoty niższą trzeba było uzyskać bo rabat można dać do pewnego poziomu, później sprzedać poniżej wszystkich kosztów to bez sensu a więc idzie oszczędność na jakości...
Lokalna okazja? W jakiej biedronce dostaliście?

Edytowane przez: "i7557" wrz 20. 2016
Autor
jest na pewno w Szczecinie
Maksiuwrz 20. 2016

​Nie tylko on. Wiele produktów robionych dla sklepów typu biedra, jakiś hip …​Nie tylko on. Wiele produktów robionych dla sklepów typu biedra, jakiś hipermarket czy nawet budowlane to nie są te same jakościowo wysokie produkty które kupimy w sklepach detalicznych. Jasio Kowalski który nie ma z tymi produktami styczności codziennie nie zauważy różnicy. Nie jesteś pierwszy który to pisze i coś z tym jest. Z drugiej strony, jakoś tą cenę o x złoty niższą trzeba było uzyskać bo rabat można dać do pewnego poziomu, później sprzedać poniżej wszystkich kosztów to bez sensu a więc idzie oszczędność na jakości...

​Nie wiem jaka jest jakość dla sklepów detalicznych. Pamiętam że jak kupowałem Mach3 w biedrze to nie były dobrej jakości. Nawet rękojeść była badziewna bo jakaś plastikowa. Tutaj jestem bardzo zadowolony i wspomniana rękojeść też jest w porządku bo nie jest z jakiegoś fajansiarkiego plastiku.
Edytowane przez: "gorbi" wrz 20. 2016
gorbiwrz 20. 2016

​Nie wiem jaka jest jakość dla sklepów detalicznych. Pamiętam że jak kupowa …​Nie wiem jaka jest jakość dla sklepów detalicznych. Pamiętam że jak kupowałem Mach3 w biedrze to nie były dobrej jakości. Nawet rękojeść była badziewna bo jakaś plastikowa. Tutaj jestem bardzo zadowolony i wspomniana rękojeść też jest w porządku bo nie jest z jakiegoś fajansiarkiego plastiku.


Siekiera Fiskars, kup w markecie a kup w sklepie. Pierwsza szybciej się będzie tępić i finalnie padnie wcześniej. Jak ktoś chce więcej wiedzieć na ten temat (produkty dla marketów) niech pogogluje sobie.
To chyba jakaś teoria spiskowa. A zwłaszcza z tymi siekierami. Ja słyszałem o różnej jakości motyk ale o siekierach pierwsze słyszę.
Edytowane przez: "gorbi" wrz 21. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy