Niestety, ta okazja już wygasła
Wilkinson Hydro Connect 5 wkłady 2szt.
361° Zakończono

Wilkinson Hydro Connect 5 wkłady 2szt.

18zł44,99zł-60% 10,99zł Super-Pharm Okazje
18
361° Zakończono
Wilkinson Hydro Connect 5 wkłady 2szt.
wrz 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Superpharm online dobra przecena na ostrza Wilkinson Hydro Connect 5. Pasują do rączek Wilkinson Connect i serii Gillette fusion. Sam jeszcze nie testowałem ale czytałem pozytywne opinie o jakości lepszej od gillette fusion.

Darmowa dostawa do sklepu, lub od 180zl MWZ.

Szukając dla siebie widziałem najtańsze na Alledrogo za 29,80 (chyba oryginalne), tańsze wątpliwej jakości.
Aktualizacje społecznościowe
18 Komentarzy
Te ostrza są świetne, kupiłem w Niemczech za 2 euro maszynkę rączkę końcówkami to się nią na spokojnie przez dwa kolejne miesiące goliłem
Edytowane przez: "Lightban" wrz 5.
Polecam. Dużo lepsze od fusion
Dzięki, zamówione. ➕
Byla sztos cena 10 zloty w Rossmanie w poprzedniej wrzutce dotyczącej tyhch ostrzy, wczoraj widzialem za 12'99 z 40 w tym samym miejscu czyli w polce nad kasa. (Dalej mowa o Rossmanie)
Przy dłuższym zaroście fusion się lepiej się sprawują. Ale porównując stosunek jakości do ceny to polecam hydro.
mixtur05/09/2020 08:52

Polecam. Dużo lepsze od fusion


Polemizowałbym, może lepsze ale od podrób z allegro.

Kup, że jeden z drugim sobie np. pro shield i sprawdź jak to goli i ile to działa. Również czułem niesmak po reklamie i szukałem alternatywy ale dla tych maszynek (proshield) po prostu ich nie ma.
rozrewolwerowany05/09/2020 10:13

Polemizowałbym, może lepsze ale od podrób z allegro.Kup, że jeden z drugim …Polemizowałbym, może lepsze ale od podrób z allegro.Kup, że jeden z drugim sobie np. pro shield i sprawdź jak to goli i ile to działa. Również czułem niesmak po reklamie i szukałem alternatywy ale dla tych maszynek (proshield) po prostu ich nie ma.


Proshield nie próbowałem ale fusion, fusion power i fusion proglide owszem. Wszystkie te golą dobrze przez tydzień później już mocno szarpią . Hydroconnect nie jest tak dokładny ale goli bez zacięć przez co najmniej miesiąc
mixtur05/09/2020 10:15

Proshield nie próbowałem ale fusion, fusion power i fusion proglide o …Proshield nie próbowałem ale fusion, fusion power i fusion proglide owszem. Wszystkie te golą dobrze przez tydzień później już mocno szarpią . Hydroconnect nie jest tak dokładny ale goli bez zacięć przez co najmniej miesiąc


Miałem tak jak kupowałem zwykłe fusiony na allegro, tydzień i do śmietnika. Ostatnio kupiłem z promocji w rossmanie maszynkę + wkłady pro shield i byłem w szoku jak to działa. Gole się 3 - 4 razy w tygodniu i pierwszy wkład mam już miesiąc, nadal nic nie szarpie. Używałem też Hydro i potwierdzam lepsze od zwykłych fusion. Niestety ale muszę na razie schować swój bojkot gilette (chociaż żeli już nie używam :P)
Edytowane przez: "rozrewolwerowany" wrz 5.
Brak
"brak w magazynie".
Kurczę, nie zdążyłem.
rozrewolwerowany05/09/2020 10:13

Polemizowałbym, może lepsze ale od podrób z allegro.Kup, że jeden z drugim …Polemizowałbym, może lepsze ale od podrób z allegro.Kup, że jeden z drugim sobie np. pro shield i sprawdź jak to goli i ile to działa. Również czułem niesmak po reklamie i szukałem alternatywy ale dla tych maszynek (proshield) po prostu ich nie ma.


Używałem oryginałów proshield i wolę proglide. Ja dla mnie te paski nawilżające a szybko się zużywają a ostrość jedne i drugie tracą po kilku (może razach.
cz4p405/09/2020 09:18

Byla sztos cena 10 zloty w Rossmanie w poprzedniej wrzutce dotyczącej …Byla sztos cena 10 zloty w Rossmanie w poprzedniej wrzutce dotyczącej tyhch ostrzy, wczoraj widzialem za 12'99 z 40 w tym samym miejscu czyli w polce nad kasa. (Dalej mowa o Rossmanie)


Oczywiście, ale byłem w Rossmannie u siebie i cena była regularna :/
Polecam te ostrza kilka lat temu ojciec kupił a potem zarejestrował się w Norwegi na stronie producenta wysłali karton wkładów za darmo. Taki wielkości kartona butów młodzieżowych. Do dziś jadę za darmo na tych ostrzach ale gole się 2 razy w tygodniu. Pasek nawilżający zejdzie a dalej ostre. Fajny system czyszczenia jak dłuższe kłaki golimy. Myślę że cena dobra.
Czesto w Kauflandzie jest lepsza promka na ten sprzet, 25 zl/4 ostrza.
Najlepsze ostrza, lepsze od Gilette.
Jak przedłużyć trwałość ostrzy i żeby były ostre dłużej?

Ja czytałem gdzieś że ważne żeby nie zostawać wilgotnych po goleniu tylko je wytrzeć, wtedy dłużej będą ostre.
I. To chyba działa bo po 10 goleniach narazie jak nowe są.
Ktos zna jeszcze inne sposoby?
Przy twardym zaroście ostrza słabe. Nawet bardzo słabe.
Kupiłem w Kauflandzie 3 opakowania po 4 szt. po 25 zł. Kończy mi się już drugie opakowanie i w nie mają porównania do żadnego z ostrzy fusion. "Trymer", a właściwie jego brak to dodatkowa porażka.
Jeszcze raz - do twardego zarostu zwłaszcza paudniowego zarostu kompletnie się nie nadają.
Rafx06/09/2020 12:06

Jak przedłużyć trwałość ostrzy i żeby były ostre dłużej?Ja czytałem gdzieś …Jak przedłużyć trwałość ostrzy i żeby były ostre dłużej?Ja czytałem gdzieś że ważne żeby nie zostawać wilgotnych po goleniu tylko je wytrzeć, wtedy dłużej będą ostre.I. To chyba działa bo po 10 goleniach narazie jak nowe są.Ktos zna jeszcze inne sposoby?


Odradzam. Wycierając, jeździsz po ostrzach i, chcąc nie chcąc, tępisz je.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst