Wii U (8GB) + 2 gry za około 855zł @ Amazon.it
80°Zakończono

Wii U (8GB) + 2 gry za około 855zł @ Amazon.it

Pepper 0
sie 4. 2014
(AKTUALIZACJA)
Zapasy Amazonu najprawdopodobniej się wyczerpały na tą chwilę - jednak kolejna dostawa przyjdzie 27 sierpnia!(należy kliknąć "Nuovi:22" a następnie wybrać pierwszą z góry ofertę, która jest właśnie Amazonu)

Włoski Amazon obniżył cenę Nintendo Wii U w wersji basic, czyli z 8GB pamięci flash, do 204,78 euro z wysyłką do Polski czyli w przeliczeniu około 855zł! W zestawie z konsolą otrzymamy dwie gry: Nintendo Land oraz Wii U Party. W rodzimych sklepach tego typu zestaw to wydatek o około 400zł większy!

Oczywiście sprzęt objęty jest gwarancją, co jest istotne przy dość dużym odsetku (jak na nintendo) awaryjnych konsol.

Nintendo Wii U to najnowsze dziecko Nintendo, które jak zwykle chce być oryginalne w swoich pomysłach. Firma nie wystartowała do walki na cyfry i gigaherce procesorów. Wii U to sprzęt z 3 rdzeniowym profesorem 1,24GHz, 2GB pamięci ram oraz 8GB pamięci flash. Specyfikacja nie powala, jednak urokiem tej konsoli jest oryginalny Gamepad, za pomocą którego sterujemy w grach. Rewolucja poszła w tej kwestii tak daleko, że do części gier telewizor jest zbędny,a cała rozgrywka może się odbyć na ekranie wbudowanym w kontroler.

Obszerne testy konsoli można przeczytać tutaj:
gram.pl/art…tml
http://www.onlygames.pl/artykul-wii_u_-_test_konsoli_(recenzja)-1661.html

Cena ważna do wyczerpania zapasów.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst