Niestety, ta okazja już wygasła
Wiertarko-wkrętarka Makita
173° Zakończono

Wiertarko-wkrętarka Makita

468zł669zł-30%OBI Okazje
42
maj 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajny zestaw makity w walizce z akcesoriami. Chyba ogólnopolska akcja ale ja zrobiłem zdjęcie w Łodzi na Wieniawskiego.
Aktualizacje społecznościowe
Oferta ogólnopolska.
Poprawny link:
obi.pl/wkr…214
OBI OkazjeOBI gazetka

Grupy

42 Komentarze
Co to za model?
Prawidłowy link:
obi.pl/wkr…214
Model:
Makita Wiertarko-wkrętarka DF347DWEX3 akumulatorowa 14,4 V
Edytowane przez: "Koveras" maj 8. 2019
Kolego daj proszę model w opisie, bo po kliknięciu zdjęcia otwiera się strona obi.
Standardowe pytanie: lepsza czy gorsza od Parkside 50 nm z udarem? Doprecyzuję, że do remontów raz na kilka lat
d0brzyk21 min

Standardowe pytanie: lepsza czy gorsza od Parkside 50 nm z udarem? …Standardowe pytanie: lepsza czy gorsza od Parkside 50 nm z udarem? Doprecyzuję, że do remontów raz na kilka lat


Makita to 2 klasy wyżej.
"W zestawie: walizka ułatwiająca przenoszenie narzędzia, 2 akumulatory, ładowarka oraz szybkomocujący uchwyt wiertarski."
Czy mam rozumieć, że te narzędzia wszystkie, które są widoczne na zdjęciach są również w zestawie?
Zdaje sobie sprawę, jednak chodzi mi mierząc siły na zamiary, która by Pan/Pani wybrał/a, gdyby remonty były raz na kilka lat, w betonie, a bardziej niż na trwałości zależało na wszechstronności. Wiem, że Makita by wytrwała dłużej, czy jednak by pozwoliła na to samo co ten Parkside z udarem? Czy niutonometr niutonometrowi równy?
d0brzyk08/05/2019 10:49

Standardowe pytanie: lepsza czy gorsza od Parkside 50 nm z udarem? …Standardowe pytanie: lepsza czy gorsza od Parkside 50 nm z udarem? Doprecyzuję, że do remontów raz na kilka latPrzemyśl temat pod kątem ewentualnej rozbudowy systemu, a raczej trzymania się linii akumulatorów/napiecia zasilania. Nie chce wskazywać na konkretną markę: pracuję różnymi narzedziami: bosch/makita/parkside i nie ma dramatycznych różnic między nimi (no może parkside jest najtańszy
Jeśli nie zmagasz się z potrzebą wagi i mobilności narzędzi to najlepiej wejść w 18/20V - zakres narzędzi jest spory, a moc jaką dostarczają wystarcza na większość zadań (rozwiązania np. 12V są słabsze, ale same narzędzia są dużo lżejsze).
Bosch Pro/Makita/Dewalt/itd. to serie do pracy codziennej. Tak naprawde jest gro osób pracujących na Parkside również w tym trybie i nie widzę specjalnych różnic w samym działaniu. Na dzień dzisiejszy akumulatory, różnorodna gama elektronarzędzi tej firmy jest na tyle bogata (+ pełno aukcji na aledrogo), że przy amatorskim zastosowaniu ma to uzasadnienie.
Bardzo dobra cena, wszystko w zestawie co na zdjęciach.
hepar3 min

Przemyśl temat pod kątem ewentualnej rozbudowy systemu, a raczej trzymania …Przemyśl temat pod kątem ewentualnej rozbudowy systemu, a raczej trzymania się linii akumulatorów/napiecia zasilania. Nie chce wskazywać na konkretną markę: pracuję różnymi narzedziami: bosch/makita/parkside i nie ma dramatycznych różnic między nimi (no może parkside jest najtańszy Jeśli nie zmagasz się z potrzebą wagi i mobilności narzędzi to najlepiej wejść w 18/20V - zakres narzędzi jest spory, a moc jaką dostarczają wystarcza na większość zadań (rozwiązania np. 12V są słabsze, ale same narzędzia są dużo lżejsze).Bosch Pro/Makita/Dewalt/itd. to serie do pracy codziennej. Tak naprawde jest gro osób pracujących na Parkside również w tym trybie i nie widzę specjalnych różnic w samym działaniu. Na dzień dzisiejszy akumulatory, różnorodna gama elektronarzędzi tej firmy jest na tyle bogata (+ pełno aukcji na aledrogo), że przy amatorskim zastosowaniu ma to uzasadnienie.


Dziękuję!
d0brzyk08/05/2019 11:25

Zdaje sobie sprawę, jednak chodzi mi mierząc siły na zamiary, która by Pan …Zdaje sobie sprawę, jednak chodzi mi mierząc siły na zamiary, która by Pan/Pani wybrał/a, gdyby remonty były raz na kilka lat, w betonie, a bardziej niż na trwałości zależało na wszechstronności. Wiem, że Makita by wytrwała dłużej, czy jednak by pozwoliła na to samo co ten Parkside z udarem? Czy niutonometr niutonometrowi równy?


Wierciles kiedykolwiek wkretarka z udarem w betonie? Polecam najpierw sprawdzic zeby nie bylo zdziwienia.
One sie nie nadaja do tego
Paradygmat08/05/2019 11:29

Wierciles kiedykolwiek wkretarka z udarem w betonie? Polecam najpierw …Wierciles kiedykolwiek wkretarka z udarem w betonie? Polecam najpierw sprawdzic zeby nie bylo zdziwienia.One sie nie nadaja do tego


W sumie mam w zapasie mlotowiertarkę, więc jakby co jestem zabezpieczony.
Naprawdę nawet do jakiś małych dziur (ok 3 cm wgłąb) się nie nadają?
d0brzyk08/05/2019 11:31

W sumie mam w zapasie mlotowiertarkę, więc jakby co jestem z …W sumie mam w zapasie mlotowiertarkę, więc jakby co jestem zabezpieczony.Naprawdę nawet do jakiś małych dziur (ok 3 cm wgłąb) się nie nadają?


Zalezy jaki beton, jak żelbet to zapomnij.
Paradygmat1 min

Zalezy jaki beton, jak żelbet to zapomnij.


Ok, dziękuję za radę!
Made in?
14,4 v to slabo
Parkside bateria 20V, makita 14,4 a te same parametry. Która wybrać?
audiqa08/05/2019 12:38

Parkside bateria 20V, makita 14,4 a te same parametry. Która wybrać?


Makite, dwie klasy wyzej sprzet, lekka,kompaktowa, na korzysc parkside jest cena, ale do domu ja bralbym makite
Paradygmat08/05/2019 12:44

Makite, dwie klasy wyzej sprzet, lekka,kompaktowa, na korzysc parkside …Makite, dwie klasy wyzej sprzet, lekka,kompaktowa, na korzysc parkside jest cena, ale do domu ja bralbym makite


Ale 14,4 a tam jest 20
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst