Niestety, ta okazja już wygasła

Wielofunkcyjne pudełko na biżuterię

cze 26. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

w germanii 32 euro
amazon.de/dp/…c=1

Opis z amazon:
  • Pudełko na biżuterię - to dwuwarstwowe pudełko na biżuterię ma dużą pojemność (20 x 15 x 4,5 cm) i wystarcza, aby pomieścić wiele różnych i wygodnie przechowywać naszyjniki, kolczyki, pierścionki, bransoletki i zegarki itp. Wszystkie ważne rzeczy możesz przechowywać tutaj, nie szukając ich w swoich szufladach.
  • Wybór wysokiej jakości przedmiotów, niełatwy do utlenienia, praktyczny. Warstwa jest owinięta dobrą skórą PU, która jest trwała, trwała i lekko wodoodporna. Wewnętrzna część to miękka włóknina, która zapewnia lepszy stan zachowania.
  • Części i krawędzie mieszanki są dobrze wykończone lub zszyte, co sprawia, że pudełko jest mniej kruche i doskonale wykonane. Przezroczysta szklana osłona jest odporna na kurz i wilgoć oraz chroni Twoje zegarki lub biżuterię. Po prostu zamknij kopertę zegarka bezpieczną kopertą magnetyczną zegarka i upewnij się, że pokrywa jest dobrze zamknięta.
  • Zegary z miękkimi poduszkami to większość i rodzaje zegarów, zegary z pokrowcami, zegary z małymi i innymi typami zegarów oraz zegary damskie.
  • obietnica yuyte: yuyte zapewnia, że etui do przechowywania zegarka przechodzi rygorystyczne testy wysokiej jakości po wysłaniu z fabryki. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
36 Komentarzy
Prześlij Komentarz