Wielkie zniżki dla małych podróżników @ Lot
20°Zakończono

Wielkie zniżki dla małych podróżników @ Lot

admin 0
lip 14. 2014
LOT zostały oficjalnym partnerem najnowszego filmu animowanego Disney'a Samoloty 2 i z tej okazji przygotował zniżki dla młodych pasażerów

Teraz podróżowanie samolotem z dzieckiem się opłaca, LOT przygotował szereg zniżek na loty krajowe, międzynarodowe i międzykontynentalne.

Zniżki na loty krajowe:
• 100% zniżki dla niemowląt do 2 roku życia - nie zajmujące osobnego miejsca,
• do 50% zniżki dla dzieci od 2 do 11 roku życia.
Wysokość zniżki dla dzieci może się różnić w zależności od taryfy.

Zniżki na loty międzynarodowe i międzykontynentalne:
• 90% zniżki dla niemowląt do 2 roku życia - nie zajmujące osobnego miejsca,
• 25% zniżki dla dzieci od 2 do 11 roku życia.

Zniżka dla niemowląt wynosi 90% od wartości taryfy normalnej i dotyczy dzieci poniżej 2 roku życia, które nie zajmują osobnego miejsca na pokładzie samolotu. Niemowlę powinno podróżować pod opieką osoby dorosłej na wszystkich odcinkach podróży. Podczas lotu, niemowlę siedzi na kolanach opiekuna, przypięte specjalnymi pasami. Dorosły pasażer może przewozić pod opieką dwoje niemowląt. Drugie niemowlę musi zajmować dodatkowe miejsce obok opiekuna (bilet ze zniżką dla dziecka). Na pokładach samolotów Boeing-787 istnieje możliwość wypożyczenia na czas przelotu specjalnej kołyski do przewozu niemowląt.

Zniżka dotyczy dzieci w wieku od 2 do 11 roku życia - wynosi 25% od wartości taryfy normalnej. Dziecko powinno podróżować pod opieką osoby dorosłej na wszystkich odcinkach podróży.

Sprzedaż do: 31.12.2014 r.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst