Niestety, ta okazja już wygasła
Wielkie Polowanie na Ogniste Renifery - Halloween! Wygraj PS5, słuchawki Sony, vouchery Allegro i Amazonu oraz inne nagrody!
17720° Zakończono

Wielkie Polowanie na Ogniste Renifery - Halloween! Wygraj PS5, słuchawki Sony, vouchery Allegro i Amazonu oraz inne nagrody!

Admin5333
17720° Zakończono
Wielkie Polowanie na Ogniste Renifery - Halloween! Wygraj PS5, słuchawki Sony, vouchery Allegro i Amazonu oraz inne nagrody!
Zaktualizowano lis 2. 2020 (Opublikowano paź 26. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacja 1
Dziękujemy za wspólną zabawę - po raz kolejny! Lista zwycięzców jest już dostępna na stronie konkursowej.

Kolorowanki są wciąż dostępne do pobrania -> pepper.pl/doc…pdf

Gratulujemy wygranym i do zobaczenia w kolejnej edycji polowania!
312006.jpg
Gdy coraz zimniejsze są noce,
to w cieniu on czyhać już może.

Czy to ten renifer słynny?
Wygląda podobnie, lecz jest inny.

Jest większy i jakiś straszniejszy,
więc łap go nim on złapie Cię pierwszy!
Tęskniliście za Ognistymi Reniferami?
...właśnie wróciły w Halloweenowym polowaniu!

Jak wziąć udział w zabawie
Grać może każdy użytkownik pepper.pl ze zweryfikowanym kontem (w przypadku kont założonych za pomocą adresu e-mail, musi on być potwierdzony). Gdy spotkacie Ognistego Renifera to klikajcie go szybko, aby złapać.

Gdzie
Reniferów szukajcie na stronie internetowej oraz w naszej aplikacji mobilnej (https://pepper.onelink.me/3926512324?pid=website) (upewnijcie się, że korzystacie z aktualnej wersji: iOS - 5.27.1 i Android - 5.27.07 i wyższe). Na czas gry lepiej zrezygnować z wersji beta.

Kiedy
Zabawa rozpoczyna się 27.10.2020 o godz. 16:00 i kończy 02.11.2020 o godz. 16:00.

Czym są wygrane natychmiastowe oraz kolekcje?
Natychmiastowa wygrana to nagroda gwarantowana po złapaniu renifera niosącego ze sobą ten typ nagrody (pod warunkiem, że Twój udział jest zgodny z regulaminem konkursu). Kolekcja to zestaw 3 reniferów (białego, srebrnego i złotego), aby wygrać nagrodę należy skompletować całą kolekcję. Oznacza to, że może istnieć nieograniczona liczba białych i srebrnych reniferów, ale złotych będzie tyle, ile jest nagród. Wystarczy posiadanie jednego białego i jednego srebrnego renifera danego typu, aby mieć szansę na złapanie złotego.

Czy ZŁOTE renifery można wymieniać?
NIE. Naprawdę, naprawdę NIE.


Nagrody

Nagrody natychmiastowe:
* 200 x voucher Allegro 20 zł,
* 30 x voucher Allegro 50 zł (dla posiadaczy odznaki Arbiter),
* 15 x voucher Amazon 20€ (dla posiadaczy odznaki Cicha woda),
* 15 x zestaw gadżetów: pluszak + torba (dla posiadaczy odznaki Łowca Reniferów).

Nagrody dostępne po uzbieraniu kolekcji (biały, srebrny i złoty Renifer):
* 1 x konsola PlayStation 5 Digital Edition (dla posiadaczy odznaki Konsument),
* 2 x słuchawki Sony WH-1000XM3 (dla posiadaczy odznaki Konsument),
* 2 x konsola PlayStation 5 Digital Edition,
* 3 x słuchawki Sony WH-1000XM3,
* 6 x smartwatch Amazfit GTS 2,
* 4 x voucher Zalando 300 zł.

Uzupełnianie kolekcji
Brakuje Ci renifera do kolekcji? To nie problem! Białe i srebrne renifery możesz wymieniać z innymi uczestnikami zabawy tutaj. Swoją kolekcję można sprawdzić tutaj. Opublikuj prośbę wymiany i wyszukaj innych członków mających Renifera, którego szukasz! Upewnij się, że wiesz, co akceptujesz, gdy ktoś oferuje Ci wymianę - po zaakceptowaniu wymiany nie można jej już anulować.

Czym są odznaki i jak je zdobyć?
Odznaki to nasze wyróżnienia, które oznaczają szczególne osiągnięcia na Pepper. Istnieją odznaki za określoną liczbę głosów, opublikowanych okazji, komentarzy... To pozwala nam pokazać uznanie dla użytkowników, którzy wnoszą znaczący wkład w społeczność! Niektóre nagrody są zarezerwowane tylko dla użytkowników, którzy zdobyli określone odznaki. Odznaki muszą być przyznane przed rozpoczęciem gry. Te zdobyte podczas gry nie będą uwzględnianie w bieżącym konkursie.

Czy weryfikujemy zwycięzców?
Tak. Ze względów bezpieczeństwa nie powiemy Ci dokładnie, jak wygląda nasz proces weryfikacji, ale sprawdzamy, czy nie ma możliwych oszustw i nadużyć. Upewniamy się tylko, że uczestnictwo nie jest sprzeczne z naszym regulaminem gry. W związku z weryfikacją lista dostępnych nagród może być aktualizowana z opóźnieniem.

Gdzie znajdę regulamin?
Kompletne zasady można znaleźć na stronie gry (w dolnej jej części).

Czy gra jest sponsorowana?
NIE. Nagrody oraz vouchery są zakupione przez Peppera, a ich wyboru dokonuje się niezależnie od jakiejkolwiek współpracy z partnerami.

Jak zrezygnować z gry?
Na głównej stronie gry znajduje się link umożliwiający rezygnację z zabawy. Po jego kliknięciu nie zobaczysz już więcej Ognistych Reniferów. Możesz jednak powrócić do gry, jeżeli później zmienisz zdanie!

Ile nagród mogę wygrać w tej zabawie?
Jeden uczestnik może maksymalnie wygrać 1 nagrodę.

Dodatkowe wskazówki
Rozdajemy dodatkowe Ogniste Renifery w różnych mediach społecznościowych - Facebook (https://www.facebook.com/pl.pepper/), telegram (https//t.…er) oraz w ramach subskrypcji Okazji Dnia (https://okazje-dnia.pepper.pl/). W taki sposób rozdajemy białe i srebrne renifery, które pomogą Ci uzupełnić kolekcję. Śledź je, aby jak najlepiej wykorzystać grę! Sprawdzaj posty oraz linki...

Złapałem złotego Renifera, ale moja nagroda nie została jeszcze potwierdzona, czy to normalne?
Nie martw się! Wygrane są ręcznie zatwierdzane, a proces ten może potrwać kilka dni. Po zatwierdzeniu Twojej wygranej, w zależności od charakteru nagrody, otrzymasz od nas wiadomość zawierającą kod kuponu, link do pobrania e-karty lub link do formularza Google, w którym możesz przekazać nam dane do wysyłki nagrody.

Problemy z grą! Co robić?
  • Jeśli uciekł Ci renifer to nic nie możemy z tym zrobić - zdarza się, ale na pewno uda się następnym razem ,
  • Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w grze, po prostu zapytaj w komentarzach, a my odpowiemy tutaj - w ten sposób również inni będą mogli zapoznać się z odpowiedzią,
  • Jeśli znalazłeś błąd, zrób zrzut ekranu z komunikatem o błędzie i zgłoś go za pomocą naszego formularza -> pepper.pl/con…act.


Ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie firma Sony ma problem z dostarczeniem wystarczającej liczby konsol PS5 w przedsprzedaży. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najwcześniej zdobyć konsole dla zwycięzców, ale nie możemy zagwarantować dostarczenia nagrody w dniu jej premiery.


3234797851603715358.jpg
Udanych Łowów

Mamy też coś dla najmłodszych
Wraz z rozpoczęciem Polowania na Ogniste Renifery przygotowaliśmy kolorowanki do wykonania wspólnie z dziećmi. Możecie je pobrać tutaj.
312006.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
5333 Komentarze
Prześlij Komentarz