Niestety, ta okazja już wygasła
WIELKA WYPRZEDAŻ artykułów gospodarstwa domowego – 100% rabatu na drugi produkt.
-159° Zakończono

WIELKA WYPRZEDAŻ artykułów gospodarstwa domowego – 100% rabatu na drugi produkt.

Biedronka Okazje
4
-159° Zakończono
WIELKA WYPRZEDAŻ artykułów gospodarstwa domowego – 100% rabatu na drugi produkt.
sty 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego – 100% rabatu na drugi produkt (art. przemysłowe 07.01.2020-11.01.2020).

Powtórka z poprzedniej mega promocji, tym razem na artykuły gospodarstwa domowego. Rabat max 150 zł. Polecam zapoznać się ze sposobem naliczenia Rabatu na samym końcu

"W Akcji Promocyjnej biorą udział artykuły gospodarstwa domowego w Sklepach Biedronka, w tym w szczególności: sprzęt AGD, meble, artykuły gospodarstwa domowego, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, artykuły kuchenne, narzędzia ogrodnicze (za wyjątkiem elektronarzędzi), meble ogrodowe, artykuły do sprzątania, artykuły łazienkowe za wyjątkiem chemii gospodarczej, detergentów i środków czyszczących oraz zapałek, żarówek Philips, wkładów do zniczy, ekspresów Delta, oraz produktów z kategorii objętych promocją wchodzących do sprzedaży od 07.01.2020 znajdujących się w folderze Okazje Tygodnia w Biedronce o nr 2/2020, których lista znajduję się w załączniku nr 2 do Regulaminu. (dalej jako „Produkty Promocyjne”)."

222893.jpg
W ramach Akcji Promocyjnej podczas jednorazowej transakcji (na jednym paragonie) Uczestnik może nabyć większą ilość Produktów Promocyjnych.

Sposób naliczenia Rabatu obrazują następujące przykłady:

Przykład 1
Jeśli Uczestnik dokona jednorazowego zakupu (na jednym paragonie) trzech Produktów Promocyjnych otrzyma rabat 100% na najtańszy spośród kupowanych Produktów Promocyjnych, znajdujących się na tym paragonie, a kupując pięć Produktów Promocyjnych, otrzyma rabat 100% na dwa najtańsze spośród pięciu kupowanych Produktów Promocyjnych.

Przykład 2
Jeśli Uczestnik dokona jednorazowego zakupu (na jednym paragonie) czterech Produktów Promocyjnych, otrzyma rabat 100% na dwa najtańsze spośród czterech kupowanych Produktów Promocyjnych, a kupując dziesięć Produktów Promocyjnych, otrzyma rabat 100% na pięć najtańszych spośród dziesięciu kupowanych Produktów Promocyjnych.

Maksymalna wysokość rabatu jaki Uczestnik może otrzymać w ramach jednej transakcji (na jednym paragonie) wynosi 150 zł.
============================================================

REGULAMIN:
cdn.biedronka.pl/__2…974

LISTA SKLEPÓW:
cdn.biedronka.pl/__2…974
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
4 Komentarze
Słuchawki do tego się nie łapią, co?
Dlaczego ta okazja wróciła
Hej @Pepper ta okazja została zgloszona jako dubel i została scalona z już istniejącą okazją, a teraz nagle powróciła? O co kaman
Edytowane przez: "MamaMiKazała" sty 4.
Marta11304/01/2020 21:46

Komentarz usunięty


To jest dokładnie ta sama okazja/promocja
3581698-OJoO4.jpg3581698-zBmMD.jpg
We wstawce napisane jest , że promocja od 7 do 11 stycznia. Ta poprzednia była do 4 stycznia. To jak w końcu ? Dzisiaj byłem w Biedronce i nic nie było o promocji od 7 stycznia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst