Wielka przecena w GOG - ponad 200 gier taniej aż do 90%
370°Zakończono

Wielka przecena w GOG - ponad 200 gier taniej aż do 90%

27
wrz 19. 2017
Elo ziomki

Jak w temacie, jeśli nie macie co zrobić ze swoim życiem, to w GOGu możecie sobie pokupować gierki i zaoszczędzić trochę hajsu.

Pozdro600
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo

Grupy

27 Komentarzy
Coś warte większej uwagi ?
niestety nic
gizmo42wrz 19. 2017

dużo fajnych gier


w wysokich cenach
This war of mine polecam
Thowrz 19. 2017

This war of mine polecam

Gra godna polecenia każdemu ! Często do niej wracam, na jesienne wieczory idealna
Łaskawy Autorze @gizmo42!

Jak już coś wrzucasz to mógłbyś wypisać z 10 najciekawszych pozycji. A taki jednozdaniowy opis to gorzej niż na Łowcach Gier.
Ależ mnie to wkurza. Dodałeś post jak typową reklamę. W tytule -90%, a gra z obrazka w rzeczywistości -10%. Ode mnie minus.
ojekwrz 19. 2017

Ależ mnie to wkurza. Dodałeś post jak typową reklamę. W tytule -90%, a gra …Ależ mnie to wkurza. Dodałeś post jak typową reklamę. W tytule -90%, a gra z obrazka w rzeczywistości -10%. Ode mnie minus.
Może Admini powinni zablokować dodawanie, jeśli opis nie ma 1000 znaków opisu ?
Szybko, prosto a wyciełoby taki spam!
Autor
ojekwrz 19. 2017

Ależ mnie to wkurza. Dodałeś post jak typową reklamę. W tytule -90%, a gra …Ależ mnie to wkurza. Dodałeś post jak typową reklamę. W tytule -90%, a gra z obrazka w rzeczywistości -10%. Ode mnie minus.


Chyba żartujesz - obrazek wybiera się z automatu, a ja nie zwracam na to uwagi. Co w sytuacji jak ktoś nie zna gier? Typowe polaczkowanie, dziele się okazją i jeszcze jeczą, chcesz to kup, nie chcesz to nie kupuj.

Poza tym - sam sobie coś wymyślasz i w dodatku nie umiesz czytać. W tytule jest napisane "DO 90%" i nie jest napisane "gra z obrazka taniej o 90%".
Edytowane przez: "gizmo42" wrz 19. 2017
Autor
Miesiuwrz 19. 2017

Może Admini powinni zablokować dodawanie, jeśli opis nie ma 1000 znaków opi …Może Admini powinni zablokować dodawanie, jeśli opis nie ma 1000 znaków opisu ?Szybko, prosto a wyciełoby taki spam!


Sam jesteś spam. Dla jednego będzie interesujące te 10 gier, dla drugiego tamte 10 gier. Po to nie daje opisu, żeby każdy sobie wszedł i wybrał coś dla siebie. Może jeszcze mam za jaśne pana kupić grę i ją przejsć?
gizmo42wrz 19. 2017

Poza tym - sam sobie coś wymyślasz i w dodatku nie umiesz czytać. W tytule …Poza tym - sam sobie coś wymyślasz i w dodatku nie umiesz czytać. W tytule jest napisane "DO 90%" i nie jest napisane "gra z obrazka taniej o 90%".


No oczywiście, że jest napisane "do 90%". Jak w typowej reklamie.
gizmo42wrz 19. 2017

Sam jesteś spam. Dla jednego będzie interesujące te 10 gier, dla drugiego t …Sam jesteś spam. Dla jednego będzie interesujące te 10 gier, dla drugiego tamte 10 gier. Po to nie daje opisu, żeby każdy sobie wszedł i wybrał coś dla siebie. Może jeszcze mam za jaśne pana kupić grę i ją przejsć?
Zapytam się wprost: Łaskę robisz, że dodajesz ofertę ?
.
Ludzie, którzy czytają ofertę to jak goście w domu - zamiast podać przysłowiową herbatę to sypiesz popisówki... Zastanów się, nad tym co piszesz i do kogo piszesz.
.
.372406-OR6om.jpg
.
Dopisek [Autor] po nicku zobowiązuje - doucz się, bo najwyraźniej chyba nie wiesz do czego...
gizmo42wrz 19. 2017

Chyba żartujesz - obrazek wybiera się z automatu, a ja nie zwracam na to u …Chyba żartujesz - obrazek wybiera się z automatu, a ja nie zwracam na to uwagi. Co w sytuacji jak ktoś nie zna gier? Typowe polaczkowanie, dziele się okazją i jeszcze jeczą, chcesz to kup, nie chcesz to nie kupuj.Poza tym - sam sobie coś wymyślasz i w dodatku nie umiesz czytać. W tytule jest napisane "DO 90%" i nie jest napisane "gra z obrazka taniej o 90%".1.) obrazek nie wybiera się z automatu tylko samemu ręcznie dobiera do oferty:

.
372410-jqYke.jpg.
2.) Co znaczy "polaczkowanie" ? Masz coś do Polaków ?
Limbo
Autor
Miesiuwrz 19. 2017

1.) obrazek nie wybiera się z automatu tylko samemu ręcznie dobiera do o …1.) obrazek nie wybiera się z automatu tylko samemu ręcznie dobiera do oferty:.[Obrazek] .2.) Co znaczy "polaczkowanie" ? Masz coś do Polaków ?


Obrazek pobiera się z automatu po dodaniu linku. Który powinienem wybrać, żeby zadowolić wszystkich czytelników Peppera? Wrzuciłem ten, który wczytał się jako pierwszy, proste. Chcesz więcej - kliknij leniu.


372495-2OmII.jpg
Miesiuwrz 19. 2017

1.) obrazek nie wybiera się z automatu tylko samemu ręcznie dobiera do o …1.) obrazek nie wybiera się z automatu tylko samemu ręcznie dobiera do oferty:.[Obrazek] .2.) Co znaczy "polaczkowanie" ? Masz coś do Polaków ?


Jak czytam takie wypociny to mam sporo, bo jesteś świetnym przykładem polaczkowania - kłótliwy, wiecznie narzekajacy, z roszczeniową postawą. Wrzuć okazje, to zamiast kliknąć w link i sobie poczytać to tylko pretensje, że obrazek zły, że tytuł niewłaściwy.
Autor
Miesiuwrz 19. 2017

Zapytam się wprost: Łaskę robisz, że dodajesz ofertę ?.Ludzie, którzy czyta …Zapytam się wprost: Łaskę robisz, że dodajesz ofertę ?.Ludzie, którzy czytają ofertę to jak goście w domu - zamiast podać przysłowiową herbatę to sypiesz popisówki... Zastanów się, nad tym co piszesz i do kogo piszesz. ..[Obrazek] .Dopisek [Autor] po nicku zobowiązuje - doucz się, bo najwyraźniej chyba nie wiesz do czego...


Zapytam się wprost: łaskę robisz, że klikasz w moją ofertę? Ja z tego nic nie mam, na żadną herbatę nikogo nie zapraszam. Chcesz? Kliknij w link i sobie poczytaj, pepper to nie strona z ofertami sklepów, zamiast sypać popisówki. Przy 200 grach nie jestem w stanie opisać wszystkich, bo nikt mi za to nie płaci, ani też wybrać "te 10 najlepszych dla wszystkich pepperowiczów", bo każdy po prostu chce co innego. Zastanów się nad tym co piszesz, bo mało w tym sensu i do kogo piszesz. Ksywa miesiu zobowiązuje, doucz się, bo najwyraźniej chyba nie wiesz do czego...
Edytowane przez: "gizmo42" wrz 19. 2017
gizmo42wrz 19. 2017

Obrazek pobiera się z automatu po dodaniu linku. Który powinienem wybrać, ż …Obrazek pobiera się z automatu po dodaniu linku. Który powinienem wybrać, żeby zadowolić wszystkich czytelników Peppera? Wrzuciłem ten, który wczytał się jako pierwszy, proste. Chcesz więcej - kliknij leniu.[Obrazek] Jak czytam takie wypociny to mam sporo, bo jesteś świetnym przykładem polaczkowania - kłótliwy, wiecznie narzekajacy, z roszczeniową postawą. Wrzuć okazje, to zamiast kliknąć w link i sobie poczytać to tylko pretensje, że obrazek zły, że tytuł niewłaściwy.
373299-XAOJx.jpg

Obrazek nie pobiera się sam jeśli nie klikniesz by się pobrał. Przed chwilą dodałem właśnie kolejną okazję.

Kolejny raz udowadniam Ci, że bredzisz. Ciekawe co jeszcze wymyślisz.
Autor
Miesiuwrz 20. 2017

[Obrazek] Obrazek nie pobiera się sam jeśli nie klikniesz by się pobrał. P …[Obrazek] Obrazek nie pobiera się sam jeśli nie klikniesz by się pobrał. Przed chwilą dodałem właśnie kolejną okazję.Kolejny raz udowadniam Ci, że bredzisz. Ciekawe co jeszcze wymyślisz.


:D:D:D:D:D:D

Serio, nie wiem co bierzesz. Wklejasz link (to jest pierwszy krok, nie wstawianie obrazka jak na Twoim marnym screenie), następuje wczytywanie po czym wstawiane są obrazki znalezione na stronie - pierwszy z nich jest z automatu okładką. Nagrać Ci film z tym, czy sam zakumasz? Kolejny raz udowadniam Ci, że bredzisz i nie umiesz nawet linka na peppera wstawić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst