WIELKA LISTA CEN Alkoholi (Wódki, Whisky, Rum oraz inne!) z supermarketów!
131°Zakończono

WIELKA LISTA CEN Alkoholi (Wódki, Whisky, Rum oraz inne!) z supermarketów!

Pepper 17
lut 9. 2015
Specjalnie dla Was, na nadchodzące już niedługo święta jak i sylwestra, przygotowaliśmy listę 70 cen, naszym zdaniem najpopularniejszych alkoholi wysokoprocentowych, dostępnych w ogólnokrajowych sieciach sklepów.

Na liście umieściliśmy wódki, rumy, whiskey, giny oraz inne z 8 ogólnokrajowych sieci supermarketów. Najlepsze ceny zostały wytłuszczone oraz podświetlone na żółto.

Gorąco Was zachęcamy do pomocy w aktualizacji listy - ceny mogą zmieniać się dosłownie z dnia na dzień! Wszystkie spostrzeżenia, zmiany cen lub dodatkowe propozycje piszcie w komentarzach.

Aby zobaczyć aktualną listę wystarczy kliknąć w odnośnik "idź do oferty".

Lista aktualna na 29 grudnia.

17 Komentarzy

bardzo dobry!

proponuje aby powstała apka na androida podobna do paliwo, możne bez mapki, każdy by mógł aktualizować cennik, ewentualnie ten dokument

Gdzie jest Lidl ja się pytam? tylko Jim Beam jest zaznaczony w piekielnej cenie, reszta oferty też jet konkurencyjna. Dodajcie Lidl

Pepper

Święta zapowiadają się wesoło

Autor Pepper

@pkob86 - aplikacja mobilna Pepper jest w przygotowaniu. Zobaczymy co da się zrobić! Na tą chwilę zostawię dokument zablokowany - a każdy komentarz ze zmianą ceny wpisany tutaj, pod tematem na pewno zostanie uwzględniony@ LSBalb - Zrezygnowaliśmy początkowo z Lidla, z powodu małego asortymentu - więcej w sieci znajdziemy marek własnych niż firmówek. Przez to za bardzo nie ma czego porównywać. Jedak myślę, że nie ma problemu, dodamy - kwestia czasu.

@Kaban Ja się deklaruję, że od czasu do czasu coś dopiszę. BTW co myślisz,żeby rozszerzyć listę o lokale,. które sprzedają wódkę i można się napić. Nie mam na myśli kolejek, ale ale kupienie flaszki, zapity i posiadówa ze znajomymi. daję pierwsze hinta. Ojczysta Czysta w Warszawie. Zestaw 30 zł= 0,5 litra wódki (ze stajni Akwawitu z wyłączeniem Krakus Exclusive) +sok(sok nie napój) lub cola 1 l+symboliczna ilość zakąsek

Autor Pepper

Pomysł jest niezły, jednak możliwy do zrealizowania dopiero w przyszłości, przy większej aktywności ze strony użytkowników z całej Polski, w innym wypadku stworzenie takiej listy będzie prawie niemożliwe.

Well Done

Autor Pepper

W dalszym ciągu zachęcam Was abyście informowali nas o jakichś odstępstwach od cen podanych w zestawieniu - lista będzie na bieżąco aktualizowana!

Autor Pepper

Ballantines 0,7 ze szklankami w Lidlu za 49,99zł:)

Pomysło dopisanie wódki Soplica

Autor Pepper

Jak użytkownicy będą wpisywać ceny, to nie widzę najmniejszego problemu:)

Auchan zmienia ceny co 2 dni ciężko będzie Dziś - Kraków bonarka - 0,5 żubrówka biała 17,99zł , ballantines 1 Litr 59,99 to samo Johny Walker. Jack Daniels 1 L 99,99zł

Autor Pepper

@ supergoozik - różnice w cenach nie będą drastyczne najprawdopodobniej po dwóch dniach - można wyciągnąć pewne wnioski co i gdzie kupować. Ceny zaktualizowane - dzięki. Dorzuciłem jeszcze od siebie do listy Jacka Daniel'sa z Żabki za 89,99zł.

Autor Pepper

Lidl - 1L Soplicy za 35zł!, do tego Jack Daniel's 1l w Auchzn za 77,98zł:)

W TESCO 1,5L Grant's jest za 79,90

Lidl - Grands 0,5l 29.00zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy