Niestety, ta okazja już wygasła

Wiedźmin - Edycja Rozszerzona za 4,49 zł i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona za 5,99 zł @ GOG

mar 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona - 5,99 zł - GOG

Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem, czyli za pieniądze zabijasz potwory. Przeszedłeś specjalne szkolenie, aby być najlepszym w swoim fachu, a twoje ciało zostało wzmocnione silnymi eliksirami.

Masz amnezję i nie pamiętasz swojej przeszłości. Kaer Morhen, ostatnia twierdza wiedźminów, zostało zaatakowane przez tajemniczą organizację, gdy zaczynałeś leczyć tam swoje rany. Wygraliście bitwę, lecz straciliście sekretny przepis na mutagen - substancję potrzebną do tworzenia wiedźminów. Ci z twoich braci, którzy ocaleli, wyruszają, aby go odnaleźć i ukarać winnych. Pamiętasz czy nie, jesteś teraz jednym z nich.

Osadzony w mrocznym, fantastycznym i wyjątkowym świecie średniowiecznym z odrobiną nowoczesności "Wiedźmin" nie jest zwykłym RPG fantasy. Bogata opowieść, złożone postacie i trudne wybory, które mają znaczenie, sprawią, że ta gra przykuje cię do monitora na długie godziny.
  • Zdaniem wielu osób jedna z najlepszych gier RPG, jakie kiedykolwiek stworzono, opowiadająca dojrzałą, nieliniową historię i prezentująca wymagający system walki.
  • Wspaniała grafika i niesamowita ścieżka dźwiękowa tworzą wyjątkowy klimat mrocznego fantasy.
  • Uniwersum "Wiedźmina" zostało wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego - bestsellerowego pisarza fantasy.Druga część sagi RPG o wiedźminie Geralcie z Rivii. Nowy silnik gry odpowiedzialny za piękną oprawę graficzną i zaawansowaną mechanikę gry oddaje graczom najbardziej ożywiony i realny świat w historii gier RPG. Urzekająca fabuła, dynamiczny system walki, piękna grafika i wszystko inne, co sprawiło, że oryginalny "Wiedźmin" był tak wspaniałą grą, zostały teraz jeszcze bardziej ulepszone.

"Wiedźmin 2" został okrzyknięty jednym z najlepszych RPG przez największe światowe media:
- "Wyznacza kierunek dla całego gatunku" - "New York Times"
- "Jedna z najlepszych gier RPG od lat" - "IGN" 9/10
- "Nie możecie tego przegapić" - "Gametrailers" 9,4/10
- "Jedna z najbardziej zapadających w pamięć i najlepiej napisanych gier fantasy" - "1up"

Co nowego w Enhanced Edition:
  • Profesjonalne narzędzie modderskie - REDkit beta: REDkit to najlepszy sposób na wykreowanie ogromnego, tętniącego życiem świata - twórz otoczenie za pomocą intuicyjnych narzędzi i zaadaptuj je do swoich potrzeb! Zaprojektuj własne przygody w stylu CD Projekt RED!
  • Dodatkowe godziny rozgrywki: Nowe, duże przygody osadzone w niespotykanych dotąd lokacjach, które rozszerzą historię, wprowadzając do gry nowe postacie, zagadki i potwory.
  • Nowy samouczek i przerywniki filmowe: Nowe animacje i scenki filmowe, w tym trwający 3,5 minuty prerenderowany materiał CGI, który przedstawia zabójstwo króla Demawenda z Aedirn. Zdobywca nagrody BAFTA, nominowany do Oscara Tomasz Bagiński powołał do życia to kluczowe, historyczne wydarzenie, które zapoczątkowało opowieść znaną z "Wiedźmina 2".
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz