Niestety, ta okazja już wygasła
Wiedźmin 3 GOTY PC w pudełku
215° Zakończono

Wiedźmin 3 GOTY PC w pudełku

49zł119zł-59% 9,90zł RTV Euro AGD Okazje
6
sie 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku w pudełku za 49 zł.
Dostępnych 15 sztuk.
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
taka sama cena również na OleOle:
oleole.pl/gry…tml
6 Komentarzy
E tam, jakby to był Xbox albo ps
Edytowane przez: "Kanstorek" sie 5.
Mam pytanie, może dla niektórych śmieszne 😝 czy obecnie jak kupuje się wersję pudełkową to dostaniemy również kod do pobrania wersji elektronicznej czy tylko płytkę?
martynacytryna05/08/2020 08:55

Mam pytanie, może dla niektórych śmieszne 😝 czy obecnie jak kupuje się w …Mam pytanie, może dla niektórych śmieszne 😝 czy obecnie jak kupuje się wersję pudełkową to dostaniemy również kod do pobrania wersji elektronicznej czy tylko płytkę?@martynacytryna jak ja kupowałem pudełkowego Wiesia to było wszystko na płytach + kod na GOG'a, ale nie trzeba go było aktywować do gry
Fajnie, że pudełko. Teraz wszystko tylko online, jak już przestaną sprzedawać w pudełkach to pewnie i drożej się zrobi, a powinno byc taniej, bo odchodzą im koszty.
martynacytryna05/08/2020 08:55

Mam pytanie, może dla niektórych śmieszne 😝 czy obecnie jak kupuje się w …Mam pytanie, może dla niektórych śmieszne 😝 czy obecnie jak kupuje się wersję pudełkową to dostaniemy również kod do pobrania wersji elektronicznej czy tylko płytkę?


O kod to się akurat nie musisz bać, bo obecnie trend jest odwrotny - często w pudełku jest sam kod do wersji cyfrowej, a na płytce tylko jakieś śmieci i instalator Streama
Wydanie pudełkowe Wiedźmina 3 zawiera pełną grę na płytach plus kod na GOG, którego nie trzeba używać bo gra nie ma DRMu, więc działa bez niczego, ale można go aktywować i wskazać klientowi zainstalowaną grę. Przy uruchamianiu przez GOGa będzie Ci on zliczał czas w grze i achievementy. No i sam pobierze Ci aktualizacje do gry, jeśli wersja na płycie nie jest aktualna.
No, to chyba wyczerpałem temat
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst