WIEDŹMIN 3 Dziki Gon GOTY
203°Zakończono

WIEDŹMIN 3 Dziki Gon GOTY

7
sie 12. 2016
Preoder WIEDŹMIN 3 Dziki Gon GOTY w Agito
wersja PC- 119 zł
PS4/X1 - 154.99
Wysyłka kurier/paczkomat za darmo od 29.08 2016
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Dubel
admin
USQsie 12. 2016

Dubel


Raczej nie, poprzednia okazja była w cdp.pl. Ta jest z Agito
No to jeszcze trzeba założyć osobną okazję na ultimę, allegro, ebaja, aliexpress, bla bla bla, sratatata i inne ...
Wg. mnie, jeżeli cena jest ta sama, to jest dubel i tyle. Można dopisać dodatkowe źródło w komentarzach, ale żeby robić osobną okazję sensu nie widzę.
Peace, love i orzeszki
Autor Zbanowany
USQsie 12. 2016

No to jeszcze trzeba założyć osobną okazję na ultimę, allegro, ebaja, aliex …No to jeszcze trzeba założyć osobną okazję na ultimę, allegro, ebaja, aliexpress, bla bla bla, sratatata i inne ...Wg. mnie, jeżeli cena jest ta sama, to jest dubel i tyle. Można dopisać dodatkowe źródło w komentarzach, ale żeby robić osobną okazję sensu nie widzę.Peace, love i orzeszkiCena nie jest ta sama, PC taniej o 10 zł, Konsole o 15zł
dlatego wrzuciłem na nową
pozdr.
Edytowane przez: "lati77" sie 12. 2016
Fakt jest niższa cena, jednak dalej obstaję przy swoim zdaniu, że nie ma sensu zakładać nowej okazji skoro na pierwszej stronie wisi niemal identyczna. Wystarczy napisać w komentach nowe źródło, a autor powinien edytować okazję. No chyba żeby robić bałagan i skilować sobie statsy będziemy wrzucać wszystko co się pokazało o kilka złociszy taniej jako nowe okazje. Sensowność takiego zachowania pozostawiam do oceny adminom.
Ja zaplusuję, bo nigdzie nie ma niższej ceny ;-)
USQsie 12. 2016

Fakt jest niższa cena, jednak dalej obstaję przy swoim zdaniu, że nie ma se …Fakt jest niższa cena, jednak dalej obstaję przy swoim zdaniu, że nie ma sensu zakładać nowej okazji skoro na pierwszej stronie wisi niemal identyczna. Wystarczy napisać w komentach nowe źródło, a autor powinien edytować okazję. No chyba żeby robić bałagan i skilować sobie statsy będziemy wrzucać wszystko co się pokazało o kilka złociszy taniej jako nowe okazje. Sensowność takiego zachowania pozostawiam do oceny adminom.

​Najtańsza oferta więc nie ma co sie czepiać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy