Niestety, ta okazja już wygasła
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of the Year Edition na PS4 / Xbox One @base.com
391° Zakończono

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Game of the Year Edition na PS4 / Xbox One @base.com

72,94złBase Okazje
41
maj 7.
Na base.com możemy kupić wersję GOTY Wiedźmina 3 na konsolę PS4 lub Xbox One. Ostatnio w PS Store był trochę taniej, ale pudełko zawsze możemy odsprzedać. Cena gry to €15.23 (65.36 zł), z czego trzeba doliczyć jeszcze €1.77 za wysyłkę. Wychodzi równe €17 za całość co i tak jest bardzo dobrą ceną.

PlayStation 4
Xbox One

Aktualizacje społecznościowe
Base Okazje

Grupy

41 Komentarzy
W cenie używki
To jest wersja z wszystkimi dodatkami?
AsdfaFdsaf15 s

To jest wersja z wszystkimi dodatkami?


Tak
Dobra promka to było 30 zł z tureckiego psstore
Czy ktoś z was wie ile potrzeba miejsca na goty płytowe?
ja kupiłem ostatnio na ps store za 63 zł bodajże.. Wiadomo wersja cyfrowa/płytowa... no ale mówie ogólnie.
oszczędny6 min

Czy ktoś z was wie ile potrzeba miejsca na goty płytowe?


Około 70GB
Ho Ho Ho! To grubo mój Internet z Polsatu tego nie uciagnir ostatnio za 40gb w 1 noc zwolnili mi internet do...32kb/s
oszczędny07/05/2019 17:38

Ho Ho Ho! To grubo mój Internet z Polsatu tego nie uciagnir ostatnio za …Ho Ho Ho! To grubo mój Internet z Polsatu tego nie uciagnir ostatnio za 40gb w 1 noc zwolnili mi internet do...32kb/s


Ale przecież tu masz płytkę, aktualizacja po zainstalowaniu gry ma niewiele.
Kabariusz07/05/2019 17:45

Ale przecież tu masz płytkę, aktualizacja po zainstalowaniu gry ma ni …Ale przecież tu masz płytkę, aktualizacja po zainstalowaniu gry ma niewiele.


chyba nie masz PS4 pisząc tak... najczęściej płytka służy jako "sprawdzenie legalności" a i tak praktycznie gre się pobiera w większości. Może nie całą, ale na pewno więcej niż 50%
KaweX07/05/2019 17:48

chyba nie masz PS4 pisząc tak... najczęściej płytka służy jako "spra …chyba nie masz PS4 pisząc tak... najczęściej płytka służy jako "sprawdzenie legalności" a i tak praktycznie gre się pobiera w większości. Może nie całą, ale na pewno więcej niż 50%


Co Ty za głupoty piszesz. Akurat przedwczoraj instalowałem właśnie GOTY. Od włożenia płyty do napędu, do rozpoczęcia gry minęło może z 15 minut. Gdzie przy okazji pobrał się patch mniejszy niż 1GB. Zaznaczam, że prędkość łącza mam kiepską.
Kabariusz07/05/2019 17:53

Co Ty za głupoty piszesz. Akurat przedwczoraj instalowałem właśnie GOTY. Od …Co Ty za głupoty piszesz. Akurat przedwczoraj instalowałem właśnie GOTY. Od włożenia płyty do napędu, do rozpoczęcia gry minęło może z 15 minut. Gdzie przy okazji pobrał się patch mniejszy niż 1GB. Zaznaczam, że prędkość łącza mam kiepską.


w sumie nie pomyślałem że to wersja GOTY już jakby ze wszystkimi dodatkami i z wprowadzonymi poprawkami itd
Tu masz racje. Mój błąd. Ale inne gry tak kolorowo już nie ma.
KaweX1 min

w sumie nie pomyślałem że to wersja GOTY już jakby ze wszystkimi dodatkami …w sumie nie pomyślałem że to wersja GOTY już jakby ze wszystkimi dodatkami i z wprowadzonymi poprawkami itd Tu masz racje. Mój błąd. Ale inne gry tak kolorowo już nie ma.


No niektóre patche ważą więcej niż gra na płycie więc co się dziwić. Tak jak mówisz, jest to wersja GOTY, więc są tutaj dwa podstawowe dodatki oraz 16 innych DLC. Patch (chyba 1.60) po zainstalowaniu płyty ma max 1GB.
Okej myślałem że dodatki są do pobrania jako kod a nie płycie dzięki za info.
oszczędny1 min

Okej myślałem że dodatki są do pobrania jako kod a nie płycie dzięki z …Okej myślałem że dodatki są do pobrania jako kod a nie płycie dzięki za info.


Nie ma problemu. Warto też zaznaczyć, że jeśli ktoś grał wcześniej w zwykła wersję, a nie GOTY to po instalacji nie ma możliwości wczytania zapisu z samej podstawki. Więc jeżeli ktoś kupuje w wersji GOTY musi zaczynać przygodę od początku.
Ja kupiłem i gram od nowa. Wcześniej grałem krótko po premierze i naprawdę warto kupić dla odświeżenia. Akurat jak przejdę całe goty to days gone stanieje
Jak to wygląda z językami? Rozumiem że spolszczenie normalnie można pobrać z PSStore?
Edytowane przez: "timmy" maj 7.
timmy14 min

Jak to wygląda z językami? Rozumiem że spolszczenie normalnie można pobrać …Jak to wygląda z językami? Rozumiem że spolszczenie normalnie można pobrać z PSStore?


Też mam wersję z UK i po instalacji od razu był polski.
timmy53 min

Jak to wygląda z językami? Rozumiem że spolszczenie normalnie można pobrać …Jak to wygląda z językami? Rozumiem że spolszczenie normalnie można pobrać z PSStore?


Język jest dobierany do regionu który masz wbity w ps4
Zamawiał ktoś już z tego sklepu ? Po ilu dniach można spodziewać się przesyłki ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst