Niestety, ta okazja już wygasła
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku PC
-26° Zakończono

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku PC

59zł129zł-54%RTV Euro AGD Okazje
11
-26° Zakończono
Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku PC
mar 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja językowa: polska (dubbing).

Edycja Gry Roku

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to połączenie podstawowej wersji gry i wszystkich dotychczas wydanych dodatków

  • Zawiera ekspansje “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.
  • Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.
  • Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

Gigantyczny otwarty świat, który czeka aż go odkryjesz
Wiedźmin 3: Dziki Gon to fantastyczna, nieliniowa i pełna grozy opowieść, osadzona w całkowicie otwartym świecie. Tutaj podejmowane przez graczy wybory mają swoje konsekwencje i istotnie wpływają na dalszy kształt rozgrywki. W Wiedźminie 3 wcielasz się w Geralta z Rivii, członka elitarnej kasty łowców potworów, i wyruszasz w swoją największą podróż. W trawionym wojną świecie, pośród chaosu i intryg, przyjdzie Ci stawić czoła wrogowi straszniejszemu niż wszystko to, z czym dotychczas mierzyła się ludzkość - kawalkadzie upiornych jeźdźców zwanych Dzikim Gonem.
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Drogo minus
MajkMajk27/03/2020 10:30

Na gog.com za 37.49 …Na gog.com za 37.49 https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_editionPorównujesz pudełkową wersję do cyfrowej?
Jak dla mnie cena niezła - jak za wersje pudełkowa w której jednak jest kilka fajnych rzeczy w środku. Także dla większych fanów Wieśka pudełkowa wersje warta zachodu.
MajkMajk27/03/2020 10:30

Na gog.com za 37.49 …Na gog.com za 37.49 https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_editionCena tylko dla ludzi posiadających jakąś grę w serii Wiedźmin, inaczej 44,89zł
eddiegct27/03/2020 11:26

Jak dla mnie cena niezła - jak za wersje pudełkowa w której jednak jest ki …Jak dla mnie cena niezła - jak za wersje pudełkowa w której jednak jest kilka fajnych rzeczy w środku. Także dla większych fanów Wieśka pudełkowa wersje warta zachodu.W wersji goty nie ma nic specjalnego, tylko jakieś gówniane naklejki, nawet nie ma mapy.
Edytowane przez: "numerek" mar 27.
numerek27/03/2020 11:45

Cena tylko dla ludzi posiadających jakąś grę w serii Wiedźmin, inaczej 44,8 …Cena tylko dla ludzi posiadających jakąś grę w serii Wiedźmin, inaczej 44,89zł


To i tak nadal 15 zł mniej niż tutaj.
GieGrzes27/03/2020 11:03

Porównujesz pudełkową wersję do cyfrowej?


Tak, co ta pudełkowa ma szczególnego? To PC a nie konsola, nie odsprzedasz jak sobie pograsz bo ma jakiś system aktywacji który przypisze grę do Twojego komputera.
MajkMajk27/03/2020 12:22

Tak, co ta pudełkowa ma szczególnego? To PC a nie konsola, nie odsprzedasz …Tak, co ta pudełkowa ma szczególnego? To PC a nie konsola, nie odsprzedasz jak sobie pograsz bo ma jakiś system aktywacji który przypisze grę do Twojego komputera.


Xddddddddd
Czyli nawet nie wiesz o czym piszesz.

Pudełkowa ma np pudełko, które możesz postawić na półce. Ktora masz fizycznie i możesz sobie zainstalować offline.
Ma też jakieś śmieszne naklejki.
Ma też możliwość odsprzedania, bo nie ma jakiegoś systemu przypisującego do komputera. Także tyle.
numerek27/03/2020 11:45

Cena tylko dla ludzi posiadających jakąś grę w serii Wiedźmin, inaczej 44,8 …Cena tylko dla ludzi posiadających jakąś grę w serii Wiedźmin, inaczej 44,89zł


GOG regularnie rozdaje Wieśka pierwszego a i drugiego rozdawał, więc w zasadzie cena dla większości. Standardowa cena na wyprzedażach to 44.90, bez względu na platformę,,gdzieś od półtora roku.
Na steam za 39
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst