Niestety, ta okazja już wygasła
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku GOG
192° Zakończono

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku GOG

44,89zł149,99zł-70% Darmowa dostawa DarmowaGOG Okazje
11
lis 28. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" stał się natychmiastową klasyką, zdobywając ponad 250 nagród gry roku. Teraz możesz cieszyć się tą ogromną, ponad 100-godzinną przygodą w otwartym świecie i jej napędzanymi fabułą rozszerzeniami, które dodają kolejne 50 godzin gry. Ta edycja zawiera całą dodatkową zawartość - nowe rodzaje broni, zbroję, stroje towarzyszy, nowy tryb gry i zadania poboczne.

Elementy gry:

Graj jako wyspecjalizowany, najemny zabójca potworów
Wyszkolono cię już w dzieciństwie i poddano mutacji, abyś zyskał nadnaturalne zdolności, siłę i refleks. Wiedźminom lud nie ufa, choć stanowią przeciwwagę dla nękanego przez potwory świata, w którym żyją.
- Unicestwiaj makabrycznie wrogów jako zawodowy łowca potworów uzbrojony w różne, możliwe do ulepszenia rodzaje broni, mikstury mutacyjne i magię bitewną.
- Poluj na ogrom egzotycznych stworów, od dzikich bestii grasujących na górskich przełęczach, do przebiegłych drapieżników o nadnaturalnych zdolnościach czających się w ciemnych zaułkach najbardziej zaludnionych miast.
- Inwestuj zarobione pieniądze w ulepszanie broni i kupuj zbroje na zamówienie lub wydaj je na wyścigi konne, karty, walki na pięści i inne przyjemności, które oferuje ci życie.

Wytrop dziecię przepowiedni w moralnie niejednoznacznym, otwartym świecie fantasy

- ogromny świat Wiedźmina stworzony, aby przeżywać w nim nieustanną przygodę, wyznacza nowe standardy, jeżeli chodzi o rozmiar, głębię i złożoność.
- Przemierzaj fantastyczny, otwarty świat: zgłębiaj zapomniane ruiny, jaskinie i wraki statków. Handluj z kupcami i krasnoludzkimi kowalami w miastach. Poluj na otwartych równinach, w górach i na morzu.
- W czasach wojny wytrop dziecię przepowiedni, żywą broń o wielkiej potędze, którego nadejście zostało przepowiedziane w pradawnych, elfickich legendach.
Podejmuj trudne decyzje i mierz się z ich daleko idącymi konsekwencjami.

"Edycja Gry Roku"

"Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku" łączy w sobie podstawową grę i całą dodatkową zawartość wydaną do dnia dzisiejszego.
- Zawiera rozszerzenia "Serce z kamienia" i "Krew i wino", które oferują ogromne 50 godzin dodatkowej opowieści, a także nowe elementy i obszary, które powiększają świat o ponad jedną trzecią!
- Daje dostęp do całej do tej pory wydanej dodatkowej zawartości, w tym broni, zbroi, zadań pobocznych, trybów gry i nowych kart GWINTA!
- Obejmuje wszystkie techniczne i graficzne aktualizacje, a także nowy interfejs użytkownika całkowicie przeprojektowany na podstawie opinii członków społeczności Wiedźmina.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Kiepska gra, 1 wyłączyłem po 15 min, 2 po 10 min ,a 3 to nawet nie warto odpalać. Polacy to jednak nie mają grosza talentu do robienia gier
Co dwa tygodnie na promocji, to nie jest okazja.
ShyGirlCoached28/11/2019 17:13

Kiepska gra, 1 wyłączyłem po 15 min, 2 po 10 min ,a 3 to nawet nie warto od …Kiepska gra, 1 wyłączyłem po 15 min, 2 po 10 min ,a 3 to nawet nie warto odpalać. Polacy to jednak nie mają grosza talentu do robienia gier
Edytowane przez: "deddal" lis 28. 2019
benis28/11/2019 17:14

Co dwa tygodnie na promocji, to nie jest okazja.


dużo osób skorzysta
Dzień bez wstawki z Wiedźminem 3 za 44,90 na pepperze dniem straconym. Minus za spam i bycie łasym na plusy.
Lepiej kupić na GOG niz Steam
ShyGirlCoached28/11/2019 17:13

Kiepska gra, 1 wyłączyłem po 15 min, 2 po 10 min ,a 3 to nawet nie warto od …Kiepska gra, 1 wyłączyłem po 15 min, 2 po 10 min ,a 3 to nawet nie warto odpalać. Polacy to jednak nie mają grosza talentu do robienia gier


trolololololoooolooloo
Nie karmic trola
@Pepper podbij przed ostatni dzień na zakup.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst